Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Arka Gdynia - PGE MKK Siedlce
Sportklub - 2018-10-04 18:00
04.10.2018 18:00
04.10.2018 18:00
92:67
Wisła CanPack Kraków - AZS Politechnika Gdańska
Wisla.TV - 2018-10-06 16:55
06.10.2018 17:00
06.10.2018 17:00
104:59
Enea AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław 06.10.2018 18:00
06.10.2018 18:00
50:91
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 06.10.2018 19:00
06.10.2018 19:00
76:67
CCC Polkowice - CosinusMED Widzew Łódź 07.10.2018 19:00
07.10.2018 19:00
90:50
Energa Toruń - KS Basket 25 Bydgoszcz 19.12.2018 19:00
19.12.2018 19:00
77:70

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - Enea AZS Poznań 11.10.2018 18:30
11.10.2018 18:30
92:75
CosinusMED Widzew Łódź - PGE MKK Siedlce
TV Toya - 2018-10-13 16:25
13.10.2018 16:30
13.10.2018 16:30
70:82
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sportklub - 2018-10-13 19:00
13.10.2018 19:10
13.10.2018 19:10
87:69
AZS Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław 14.10.2018 17:00
14.10.2018 17:00
51:83
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Arka Gdynia 14.10.2018 17:00
14.10.2018 17:00
61:95
CCC Polkowice - Energa Toruń 14.10.2018 19:00
14.10.2018 19:00
73:71

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - PGE MKK Siedlce 17.10.2018 18:00
17.10.2018 18:00
68:97
Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 17.10.2018 18:00
17.10.2018 18:00
80:73
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Wisła CanPack Kraków 17.10.2018 18:00
17.10.2018 18:00
56:66
CosinusMED Widzew Łódź - Energa Toruń
Youtube; https://youtu.be/xSXL9rEjG7s - 2018-10-17 17:55
17.10.2018 18:00
17.10.2018 18:00
48:83
Enea AZS Poznań - CCC Polkowice 17.10.2018 18:00
17.10.2018 18:00
52:86
AZS Politechnika Gdańska - KS Basket 25 Bydgoszcz 17.10.2018 20:30
17.10.2018 20:30
54:60

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

CCC Polkowice - AZS Politechnika Gdańska 20.10.2018 19:00
20.10.2018 19:00
94:65
Wisła CanPack Kraków - Arka Gdynia 21.10.2018 15:00
21.10.2018 15:00
56:67
Enea AZS Poznań - Energa Toruń 21.10.2018 17:00
21.10.2018 17:00
61:91
1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sportklub - 2018-10-21 17:00
21.10.2018 17:10
21.10.2018 17:10
80:78
CosinusMED Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Youtube; https://www.youtube.com/watch?v=NTOSOhUF3Ds - 2018-10-21 17:55
21.10.2018 18:00
21.10.2018 18:00
81:69
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - PGE MKK Siedlce 21.10.2018 18:00
21.10.2018 18:00
92:58

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Enea AZS Poznań - CosinusMED Widzew Łódź
Sportklub - 2018-10-27 15:00
27.10.2018 15:10
27.10.2018 15:10
81:70
AZS Politechnika Gdańska - Energa Toruń 27.10.2018 17:00
27.10.2018 17:00
67:79
PGE MKK Siedlce - Wisła CanPack Kraków 27.10.2018 18:00
27.10.2018 18:00
59:73
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - KS Basket 25 Bydgoszcz 27.10.2018 19:00
27.10.2018 19:00
67:76
Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław 28.10.2018 15:30
28.10.2018 15:30
91:98
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 28.10.2018 17:00
28.10.2018 17:00
55:113

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

AZS Politechnika Gdańska - Enea AZS Poznań 03.11.2018 18:00
03.11.2018 18:00
88:71
1KS Ślęza Wrocław - PGE MKK Siedlce 03.11.2018 18:00
03.11.2018 18:00
81:70
KS Basket 25 Bydgoszcz - Arka Gdynia
Sportklub -
04.11.2018 15:10
04.11.2018 15:10
59:65
Wisła CanPack Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 04.11.2018 16:00
04.11.2018 16:00
92:46
CCC Polkowice - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 04.11.2018 18:00
04.11.2018 18:00
74:60
CosinusMED Widzew Łódź - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
TV Toya - 2018-11-04 17:55
04.11.2018 18:00
04.11.2018 18:00
63:74

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław 10.11.2018 15:00
10.11.2018 15:00
47:80
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń 10.11.2018 15:00
10.11.2018 15:00
61:66
AZS Politechnika Gdańska - CosinusMED Widzew Łódź
Sportklub - 2018-11-10 15:00
10.11.2018 15:10
10.11.2018 15:10
50:82
Arka Gdynia - CCC Polkowice 10.11.2018 17:30
10.11.2018 17:30
68:75
PGE MKK Siedlce - KS Basket 25 Bydgoszcz 10.11.2018 18:00
10.11.2018 18:00
68:88
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków 11.11.2018 18:00
11.11.2018 18:00
64:75

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Enea AZS Poznań - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 24.11.2018 18:00
24.11.2018 18:00
69:81
CCC Polkowice - PGE MKK Siedlce 24.11.2018 19:00
24.11.2018 19:00
89:56
Energa Toruń - Arka Gdynia
Sportklub -
25.11.2018 15:10
25.11.2018 15:10
62:71
KS Basket 25 Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 25.11.2018 17:00
25.11.2018 17:00
79:43
1KS Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 25.11.2018 17:00
25.11.2018 17:00
62:78
CosinusMED Widzew Łódź - Wisła CanPack Kraków
TV Toya - 2018-11-25 17:55
25.11.2018 18:00
25.11.2018 18:00
78:85

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Arka Gdynia - Enea AZS Poznań 01.12.2018 15:00
01.12.2018 15:00
91:69
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - CCC Polkowice 01.12.2018 17:00
01.12.2018 17:00
43:81
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - AZS Politechnika Gdańska 01.12.2018 18:00
01.12.2018 18:00
74:54
1KS Ślęza Wrocław - Wisła CanPack Kraków
Sportklub - 2018-12-02 15:00
02.12.2018 15:10
02.12.2018 15:10
80:69
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - KS Basket 25 Bydgoszcz 02.12.2018 18:00
02.12.2018 18:00
73:74
PGE MKK Siedlce - Energa Toruń 02.12.2018 18:00
02.12.2018 18:00
69:77

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 08.12.2018 18:00
08.12.2018 18:00
89:48
Enea AZS Poznań - PGE MKK Siedlce 08.12.2018 18:00
08.12.2018 18:00
85:88
CCC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Sportklub - 2018-12-09 15:00
09.12.2018 15:10
09.12.2018 15:10
78:73
AZS Politechnika Gdańska - Arka Gdynia 09.12.2018 18:00
09.12.2018 18:00
65:79
CosinusMED Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław
TV Toya - 2018-12-09 17:55
09.12.2018 18:00
09.12.2018 18:00
92:80
KS Basket 25 Bydgoszcz - Wisła CanPack Kraków 09.12.2018 18:00
09.12.2018 18:00
70:60

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

CCC Polkowice - Wisła CanPack Kraków
Sportklub - 2018-12-15 15:00
15.12.2018 15:10
15.12.2018 15:10
82:70
PGE MKK Siedlce - AZS Politechnika Gdańska 15.12.2018 16:00
15.12.2018 16:00
102:78
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Enea AZS Poznań 15.12.2018 17:00
15.12.2018 17:00
74:72
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CosinusMED Widzew Łódź 15.12.2018 19:00
15.12.2018 19:00
64:38
1KS Ślęza Wrocław - KS Basket 25 Bydgoszcz 16.12.2018 17:00
16.12.2018 17:00
63:67
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Energa Toruń 16.12.2018 18:00
16.12.2018 18:00
84:76

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia 21.12.2018 18:00
21.12.2018 18:00
56:66
AZS Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Sportklub - 2018-12-22 15:00
22.12.2018 15:10
22.12.2018 15:10
74:40
Energa Toruń - Wisła CanPack Kraków
www.youtube.com/user/SportTvTorun - 2018-12-22 17:55
22.12.2018 18:00
22.12.2018 18:00
94:86
Enea AZS Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 22.12.2018 18:00
22.12.2018 18:00
71:94
CosinusMED Widzew Łódź - KS Basket 25 Bydgoszcz
TV Toya - 2018-12-22 17:55
22.12.2018 18:00
22.12.2018 18:00
67:80
CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław
TVP Wrocław - 2018-12-22 17:55
22.12.2018 18:00
22.12.2018 18:00
51:54

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - CCC Polkowice
Sportklub - 2019-01-06 15:00
06.01.2019 15:10
06.01.2019 15:10
72:68
PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 06.01.2019 16:00
06.01.2019 16:00
82:72
Wisła CanPack Kraków - Enea AZS Poznań 06.01.2019 16:00
06.01.2019 16:00
89:66
1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń 06.01.2019 16:00
06.01.2019 16:00
65:78
Arka Gdynia - CosinusMED Widzew Łódź 06.01.2019 18:00
06.01.2019 18:00
100:78
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - AZS Politechnika Gdańska 06.01.2019 18:00
06.01.2019 18:00
89:75

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

CosinusMED Widzew Łódź - CCC Polkowice
TV Toya - 2019-01-12 17:55
12.01.2019 18:00
12.01.2019 18:00
56:90
AZS Politechnika Gdańska - Wisła CanPack Kraków 12.01.2019 18:00
12.01.2019 18:00
58:74
1KS Ślęza Wrocław - Enea AZS Poznań 13.01.2019 16:00
13.01.2019 16:00
83:59
PGE MKK Siedlce - Arka Gdynia 13.01.2019 16:00
13.01.2019 16:00
66:88
KS Basket 25 Bydgoszcz - Energa Toruń
Sportklub - 2019-01-13 18:25
13.01.2019 18:30
13.01.2019 18:30
77:83
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 13.01.2019 20:00
13.01.2019 20:00
67:88

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

PGE MKK Siedlce - CosinusMED Widzew Łódź 26.01.2019 17:00
26.01.2019 17:00
86:92
1KS Ślęza Wrocław - AZS Politechnika Gdańska 26.01.2019 17:00
26.01.2019 17:00
66:64
Energa Toruń - CCC Polkowice 26.01.2019 18:00
26.01.2019 18:00
63:76
Arka Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 27.01.2019 15:00
27.01.2019 15:00
70:54
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Sportklub - 2019-01-27 15:00
27.01.2019 15:10
27.01.2019 15:10
88:81
Enea AZS Poznań - KS Basket 25 Bydgoszcz 06.03.2019 18:30
06.03.2019 18:30
75:81

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

CCC Polkowice - Enea AZS Poznań 02.02.2019 19:00
02.02.2019 19:00
117:46
PGE MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Sportklub -
03.02.2019 15:10
03.02.2019 15:10
74:77
Wisła CanPack Kraków - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 03.02.2019 16:00
03.02.2019 16:00
81:60
Energa Toruń - CosinusMED Widzew Łódź 03.02.2019 17:00
03.02.2019 17:00
105:71
KS Basket 25 Bydgoszcz - AZS Politechnika Gdańska 03.02.2019 17:00
03.02.2019 17:00
78:70
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Arka Gdynia 03.02.2019 18:00
03.02.2019 18:00
88:79

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław 09.02.2019 15:00
09.02.2019 15:00
88:82
Energa Toruń - Enea AZS Poznań
Sportklub -
09.02.2019 15:10
09.02.2019 15:10
90:51
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - CosinusMED Widzew Łódź 09.02.2019 16:00
09.02.2019 16:00
58:77
PGE MKK Siedlce - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 09.02.2019 17:00
09.02.2019 17:00
69:97
Arka Gdynia - Wisła CanPack Kraków 09.02.2019 17:00
09.02.2019 17:00
76:71
AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice 10.02.2019 17:00
10.02.2019 17:00
68:89

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Sportklub - 2019-02-16 15:00
16.02.2019 15:10
16.02.2019 15:10
100:47
Energa Toruń - AZS Politechnika Gdańska 16.02.2019 18:00
16.02.2019 18:00
109:69
KS Basket 25 Bydgoszcz - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 16.02.2019 18:00
16.02.2019 18:00
72:76
1KS Ślęza Wrocław - Arka Gdynia 16.02.2019 18:30
16.02.2019 18:30
62:60
CosinusMED Widzew Łódź - Enea AZS Poznań
Bliżej Sportu - 2019-02-20 19:55
20.02.2019 20:00
20.02.2019 20:00
80:61
Wisła CanPack Kraków - PGE MKK Siedlce 19.03.2019 18:00
19.03.2019 18:00
90:60

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Enea AZS Poznań - AZS Politechnika Gdańska
Sportklub - 2019-02-23 15:00
23.02.2019 15:10
23.02.2019 15:10
82:89
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków 23.02.2019 17:00
23.02.2019 17:00
62:85
PGE MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław 23.02.2019 17:00
23.02.2019 17:00
57:94
Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz 23.02.2019 17:00
23.02.2019 17:00
58:70
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - CosinusMED Widzew Łódź 23.02.2019 18:00
23.02.2019 18:00
108:61
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice
Youtube; https://www.youtube.com/watch?v=2q27hb7UhI4 - 2019-02-24 18:55
24.02.2019 19:00
24.02.2019 19:00
55:85

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - PGE MKK Siedlce 27.02.2019 18:00
27.02.2019 18:00
90:54
1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 27.02.2019 18:30
27.02.2019 18:30
92:65
Wisła CanPack Kraków - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 27.02.2019 18:30
27.02.2019 18:30
84:81
Energa Toruń - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 27.02.2019 19:00
27.02.2019 19:00
79:75
CCC Polkowice - Arka Gdynia 27.02.2019 19:00
27.02.2019 19:00
61:52
CosinusMED Widzew Łódź - AZS Politechnika Gdańska
Youtube, https://youtu.be/cAyysyoLAqk - 2019-02-27 19:05
27.02.2019 19:10
27.02.2019 19:10
72:78

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - KS Basket 25 Bydgoszcz 02.03.2019 17:00
02.03.2019 17:00
49:85
Wisła CanPack Kraków - CosinusMED Widzew Łódź 02.03.2019 18:00
02.03.2019 18:00
89:57
Arka Gdynia - Energa Toruń
Sportklub - 2019-03-03 15:00
03.03.2019 15:15
03.03.2019 15:15
70:85
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Enea AZS Poznań 03.03.2019 17:00
03.03.2019 17:00
78:63
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław 03.03.2019 18:00
03.03.2019 18:00
63:69
PGE MKK Siedlce - CCC Polkowice 25.03.2019 17:00
25.03.2019 17:00
57:102

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - 1KS Ślęza Wrocław
Sportklub - 2019-03-09 15:00
09.03.2019 15:10
09.03.2019 15:10
72:46
KS Basket 25 Bydgoszcz - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 09.03.2019 17:00
09.03.2019 17:00
81:78
AZS Politechnika Gdańska - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 09.03.2019 18:00
09.03.2019 18:00
57:86
Enea AZS Poznań - Arka Gdynia 09.03.2019 18:00
09.03.2019 18:00
74:78
Energa Toruń - PGE MKK Siedlce 09.03.2019 18:00
09.03.2019 18:00
121:63
CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 10.03.2019 19:00
10.03.2019 19:00
95:47

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - CosinusMED Widzew Łódź
Sportklub - 2019-03-16 15:00
16.03.2019 15:10
16.03.2019 15:10
72:66
PGE MKK Siedlce - Enea AZS Poznań 16.03.2019 16:00
16.03.2019 16:00
83:92
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Energa Toruń 16.03.2019 17:00
16.03.2019 17:00
54:86
Arka Gdynia - AZS Politechnika Gdańska 16.03.2019 17:00
16.03.2019 17:00
98:60
Wisła CanPack Kraków - KS Basket 25 Bydgoszcz 16.03.2019 18:00
16.03.2019 18:00
59:69
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice 16.03.2019 18:00
16.03.2019 18:00
75:88

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

CosinusMED Widzew Łódź - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV Toya - 2019-03-23 16:25
23.03.2019 16:30
23.03.2019 16:30
81:79
AZS Politechnika Gdańska - PGE MKK Siedlce 23.03.2019 17:00
23.03.2019 17:00
95:59
Energa Toruń - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 23.03.2019 18:00
23.03.2019 18:00
87:65
Wisła CanPack Kraków - CCC Polkowice
Sportklub - 2019-03-23 18:00
23.03.2019 18:10
23.03.2019 18:10
70:77
Enea AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 23.03.2019 18:30
23.03.2019 18:30
69:68
KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław 24.03.2019 17:00
24.03.2019 17:00
69:70

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice 20.03.2019 18:30
20.03.2019 18:30
76:81
KS Basket 25 Bydgoszcz - CosinusMED Widzew Łódź 27.03.2019 18:00
27.03.2019 18:00
85:75
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Enea AZS Poznań 27.03.2019 18:00
27.03.2019 18:00
101:69
Arka Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 27.03.2019 18:00
27.03.2019 18:00
95:61
Wisła CanPack Kraków - Energa Toruń 27.03.2019 18:30
27.03.2019 18:30
82:68
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - AZS Politechnika Gdańska 27.03.2019 19:00
27.03.2019 19:00
63:67

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

CosinusMED Widzew Łódź - Arka Gdynia
YouTube, https://www.youtube.com/watch? - 2019-03-30 19:05
30.03.2019 19:10
30.03.2019 19:10
75:77
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - PGE MKK Siedlce
Youtube, https://youtu.be/RccPVIFbBTg - 2019-03-30 19:00
30.03.2019 19:10
30.03.2019 19:10
102:58
AZS Politechnika Gdańska - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 30.03.2019 19:10
30.03.2019 19:10
51:89
Enea AZS Poznań - Wisła CanPack Kraków 30.03.2019 19:10
30.03.2019 19:10
50:91
Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław 30.03.2019 19:10
30.03.2019 19:10
75:69
CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz
Sportklub - 2019-03-30 19:00
30.03.2019 19:10
30.03.2019 19:10
61:44