Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
81  :  70 (20:27, 23:12, 20:21, 18:10)
Widzew Łódź
Etap I - 5 kolejka | 27.10.2018 15:10
Sędziowie: Paweł Białas, Ewa Matuszewska, Tomasz Langowski | Komisarz: Roman Kuczyński

Enea AZS Poznań

Trener: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Khaalia Hillsman 8 32:213/7 42.9   3/7 42.92/3 66.711 6 17 2 1 6 3 1 1   21 13
4 Kinga Demczur 2 16:521/1 100.00/2 0.01/3 33.3   1 1 2 2 2 1 1 1     4 -16
7 Marta Nowicka 4 04:59   1/3 33.31/3 33.31/4 25.0  2 2 1 2 3         2 5
8 Olena Samburska 25 30:572/4 50.07/10 70.09/14 64.3   1 2 3 2 3 2 1 3     27 9
10 Magdalena Parysek-Bochniak 8 33:303/10 30.0   3/10 30.02/2 100.02 5 7 2 3 1 1       9 25
11 Dominika Urbaniak 0 02:410/1 0.0   0/1 0.0                       -1 -7
12 Aleksandra Parzeńska 0 07:390/2 0.0   0/2 0.0     2 2         1     1 -2
13 Karolina Stefańczyk 0 01:12                                0 3
16 Julia Niemojewska 1 04:01         1/2 50.0  2 2 2   1 2       2 9
23 Irena Matović 16 32:305/9 55.61/3 33.36/12 50.03/5 60.0  2 2 3 3 2 4       9 7
32 Jazmine Davis 17 33:184/8 50.02/7 28.66/15 40.03/3 100.01 7 8 8 3 2 3 1     22 9
Drużyna 1 1 2    
Suma 81 200:00 18/42 42,9 11/25 44 29/67 43,3 12/19 63,2 16 29 45 22 17 18 15 7 1   96  

Widzew Łódź

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Amanda Dowe 3 19:091/3 33.3   1/3 33.31/3 33.31 2 3 1 1 3   1   1 4 -1
4 Jagoda Bandoch DNP                                   
6 Anna Kudelska 0 00:50   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -2
9 Amina Marković 0 04:25                    2           0 4
10 Klaudia Perisa 9 25:522/4 50.01/1 100.03/5 60.02/3 66.72 4 6   5 4 5 2     9 -14
11 Klaudia Gertchen 19 37:102/6 33.34/7 57.16/13 46.23/4 75.04 6 10 2 3 4 1 3     25 -9
13 Julia Drop 16 38:005/10 50.01/3 33.36/13 46.23/4 75.01 2 3 7 2 3 5 2     15 -7
15 Aleksandra Pawlak 16 33:435/11 45.52/5 40.07/16 43.8     6 6 4 4 3 3       14 -9
22 Katarina Vucković 5 21:161/7 14.31/4 25.02/11 18.2   3 1 4 2     2       0 -11
30 Elżbieta Paździerska 2 19:351/2 50.00/1 0.01/3 33.3   1 2 3 3 1   1 1     6 -6
34 Natalia Gzinka DNP                                   
Drużyna   1 1 1  
Suma 70 200:00 17/43 39,5 9/22 40,9 26/65 40 9/14 64,3 12 23 35 19 18 17 17 9   1 72  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa