Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
61  :  95 (13:24, 14:18, 22:22, 12:31)
Arka Gdynia
Etap I - 2 kolejka | 14.10.2018 17:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Łukasz Andrzejewski, Agata Maj | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Trener: Mirosław Trześniewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Joks 1 14:13         1/2 50.0  1 1 2   1 2       1 -8
5 Jowita Ossowska 4 28:261/6 16.70/1 0.01/7 14.32/2 100.0  1 1   5 3 3 3   1 -1 -10
6 Karolina Podkańska 7 26:212/3 66.71/2 50.03/5 60.0   1 1 2 3 2 1 4 3     9 -24
9 Sandra Nowicka 0 06:560/2 0.0   0/2 0.0           2 1         -2 -4
11 Aleksandra Wajler 10 24:431/5 20.02/3 66.73/8 37.52/2 100.0      1 4 3 1     1 5 -31
13 Jenna Lynn Burdette 15 33:043/7 42.91/2 50.04/9 44.46/7 85.7  2 2 4 1 6 6 3     12 -30
15 Karolina Kaczmarek DNP                                   
16 Katarzyna Motyl 11 22:553/5 60.01/2 50.04/7 57.12/2 100.0  2 2 2 2 2 2 1     11 -32
18 Katarzyna Jaworska 9 22:304/6 66.7   4/6 66.71/2 50.0  2 2 3 5 3   2   1 13 -16
24 Ewelina Jackowska 4 20:522/9 22.2   2/9 22.2   2 1 3   5 1 1 1 1 2 1 -15
Drużyna   1 1   1
Suma 61 200:00 16/43 37,2 5/10 50 21/53 39,6 14/17 82,4 3 10 13 15 26 21 19 13 1 5 49  

Arka Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Santa Baltkojiene 7 15:421/2 50.01/2 50.02/4 50.02/3 66.7  1 1 2 3 8 3 1     5 0
8 Rebecca Allen 15 27:293/7 42.92/3 66.75/10 50.03/4 75.01 2 3 1 3 4 4 3 1   13 29
9 Kamila Podgórna 0 12:04   0/1 0.00/1 0.0     1 1 1 1   1 1     1 7
13 Anna Makurat 5 20:111/3 33.31/3 33.32/6 33.3         5 2 1         6 18
19 Martyna Stelmach 5 07:171/1 100.01/1 100.02/2 100.0     1 1   1 1 1       5 12
21 Paulina Misiek 15 23:375/6 83.31/1 100.06/7 85.72/2 100.02 5 7 3 1 3 4 1 1   22 30
22 Amalia Rembiszewska 0 13:250/1 0.00/2 0.00/3 0.0     2 2 2 1   2       -1 5
24 Anna Jurcenkova 10 16:183/4 75.0   3/4 75.04/4 100.03 5 8 1 1 2     1 1 19 4
26 Sonja Greinacher 16 26:356/6 100.00/1 0.06/7 85.74/4 100.01 4 5 1 1 2   1 1   23 29
32 Emma Cannon 17 16:255/8 62.5   5/8 62.57/7 100.03 8 11 1 4 5 4   1   23 18
41 Barbora Balintova 5 20:571/2 50.01/2 50.02/4 50.0         6 3   3 1     7 18
Drużyna 1 1 2   1
Suma 95 200:00 26/40 65 7/16 43,8 33/56 58,9 22/24 91,7 10 29 39 23 21 26 22 8 5 1 123  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa