Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
108  :  61 (27:15, 19:20, 31:14, 31:12)
Widzew Łódź
Etap I - 19 kolejka | 23.02.2019 18:00
Sędziowie: Marcin Koralewski, Cezary Nowicki, Filip Marek | Komisarz: Ryszard Jabłoński

InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Paula Duchnowska 3 05:05   0/2 0.00/2 0.03/3 100.0  1 1   1 1         2 10
4 Katarzyna Dźwigalska 5 21:471/2 50.01/1 100.02/3 66.7   2 3 5 3 3   1 2 1 1 14 42
5 Sharnee Zoll-Norman 2 27:581/3 33.3   1/3 33.3     7 7 17   1 2 2     24 26
6 Wiktoria Keller 2 08:070/1 0.0   0/1 0.02/2 100.0  1 1 1   1 1       2 19
7 Julija Rytsikowa 11 12:392/2 100.01/3 33.33/5 60.04/4 100.0  4 4   2 2   2     15 3
8 Ariel Atkins 16 24:121/2 50.04/7 57.15/9 55.62/2 100.01 5 6 4 2 2 4 2     20 33
9 Annamaria Prezelj 8 10:441/2 50.00/2 0.01/4 25.06/7 85.7  1 1 2 1 7   1     8 7
11 Agnieszka Fikiel 10 11:274/6 66.7   4/6 66.72/2 100.03 2 5     1 2       11 5
12 Laura Juskaite 18 18:157/7 100.0   7/7 100.04/4 100.01 2 3 2 4 4 1       22 32
13 Maryia Papova 11 19:033/7 42.91/1 100.04/8 50.02/2 100.03 2 5 5 2 2 3 1 1   16 12
22 Daria Stelmach 4 14:161/2 50.00/2 0.01/4 25.02/2 100.01 3 4   2 1 2       3 10
31 Kyara Linskens 18 26:279/12 75.00/2 0.09/14 64.30/1 0.03 6 9   2 1   1 1   23 36
Drużyna          
Suma 108 200:00 30/46 65,2 7/20 35 37/66 56,1 27/29 93,1 14 37 51 34 19 23 16 11 3 1 160  

Widzew Łódź

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jagoda Bandoch 4 05:052/3 66.70/1 0.02/4 50.0   1   1   1           3 -9
6 Anna Kudelska 0 04:40              1 1   1   1       0 -7
10 Klaudia Perisa 12 34:073/6 50.01/5 20.04/11 36.43/5 60.0  5 5 5 5 5 2 1     12 -32
11 Klaudia Gertchen 6 32:102/5 40.00/2 0.02/7 28.62/2 100.05 1 6   2 1 3   1   5 -42
12 Dominique Wilson 12 21:123/8 37.51/7 14.34/15 26.73/4 75.02 1 3 1 2 4 2 2   1 4 -34
13 Julia Drop 2 29:531/4 25.00/2 0.01/6 16.70/2 0.0  1 1 6 4 1 1 3   1 4 -28
14 Ijeoma Ajemba 17 28:084/7 57.10/4 0.04/11 36.49/10 90.03 2 5 1 3 6 1 1   1 15 -36
15 Aleksandra Pawlak 4 14:132/5 40.00/1 0.02/6 33.3   2 3 5   2   1 1     5 -7
22 Katarina Vucković 2 20:321/3 33.30/3 0.01/6 16.7   1 1 2 1 2 2 1       -1 -21
30 Elżbieta Paździerska 2 10:001/1 100.00/3 0.01/4 25.0     1 1   1   2       -2 -19
Drużyna          
Suma 61 200:00 19/42 45,2 2/28 7,1 21/70 30 17/23 73,9 14 16 30 14 23 19 14 8 1 3 45  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa