Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
CCC Polkowice
117  :  46 (28:11, 38:10, 30:12, 21:13)
Enea AZS Poznań
Etap I - 16 kolejka | 02.02.2019 19:00
Sędziowie: Dariusz Lenczowski, Jan Piróg, Filip Marek | Komisarz: Dariusz Szczerba

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystenci: Karol Kowalewski, Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Temitope Fagbenle 21 27:569/13 69.2   9/13 69.23/3 100.03 5 8 3 1 2 1 2     29 42
5 Jasmine Thomas 10 21:472/2 100.02/2 100.04/4 100.0         6 3   2 1     15 28
9 Julia Tyszkiewicz 6 20:160/3 0.01/4 25.01/7 14.33/4 75.01   1 2 1 2   1     3 47
10 Johannah Leedham 14 21:322/3 66.72/6 33.34/9 44.44/4 100.02 6 8 6   2   2     25 41
12 Agnieszka Kaczmarczyk 22 28:049/12 75.00/1 0.09/13 69.24/5 80.01 7 8   3 4   1     26 50
13 Weronika Gajda 8 27:354/7 57.10/2 0.04/9 44.40/1 0.02 3 5 9   2 1 2     17 55
15 Tiffany Hayes 18 19:016/9 66.70/1 0.06/10 60.06/6 100.01   1 4 1 4   3     22 33
19 Styliani Kaltsidou DNP                                   
31 Karolina Puss 18 33:493/5 60.03/4 75.06/9 66.73/3 100.02 3 5 6 2 4 2     1 24 59
33 Lynetta Kizer DNP                                   
Drużyna 3 1 4 1  
Suma 117 200:00 35/54 64,8 8/20 40 43/74 58,1 23/26 88,5 12 24 36 36 11 20 6 12   1 161  

Enea AZS Poznań

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Khaalia Hillsman 12 26:454/8 50.0   4/8 50.04/6 66.73 5 8   2 5   1     15 -32
4 Kinga Demczur 7 21:552/4 50.00/1 0.02/5 40.03/4 75.0  1 1 7 1 3 4       7 -38
7 Marta Nowicka 0 16:51   0/1 0.00/1 0.0         1 1   4       -4 -35
8 Olena Samburska 10 27:562/3 66.72/3 66.74/6 66.70/1 0.0  1 1 1 1   5 1     5 -55
10 Magdalena Parysek-Bochniak 4 23:182/5 40.0   2/5 40.0     2 2 1 4   2 1     3 -57
11 Dominika Urbaniak 2 15:14   0/1 0.00/1 0.02/2 100.0        2 1 1 1     1 -31
12 Aleksandra Parzeńska 6 28:053/7 42.90/1 0.03/8 37.5     2 2   4   1       2 -51
13 Karolina Stefańczyk 5 23:171/2 50.01/1 100.02/3 66.7     1 1   4 2 4   1   2 -35
14 Weronika Piechowiak 0 01:21                                0 0
32 Jazmine Davis 0 15:180/2 0.00/5 0.00/7 0.0     2 2 1 1   1       -5 -21
Drużyna   4 4   1
Suma 46 200:00 14/31 45,2 3/13 23,1 17/44 38,6 9/13 69,2 3 14 17 11 20 11 22 4 1   26  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa