Runda Zasadnicza (1 kolejka)

CCC Polkowice - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Internet -
21.09.2017 18:30
21.09.2017 18:30
70:76
CosinusMED Widzew Łódź - KS Basket 25 Bydgoszcz 22.09.2017 17:00
22.09.2017 17:00
51:87
Energa Toruń - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 23.09.2017 18:00
23.09.2017 18:00
77:58
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 23.09.2017 18:00
23.09.2017 18:00
49:78
Arka Gdynia - Enea AZS Poznań 23.09.2017 18:00
23.09.2017 18:00
82:58
PGE MKK Siedlce - Wisła CanPack Kraków 24.09.2017 17:00
24.09.2017 17:00
62:58

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - PGE MKK Siedlce 29.09.2017 18:30
29.09.2017 18:30
91:65
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 30.09.2017 17:00
30.09.2017 17:00
81:86
KS Basket 25 Bydgoszcz - Energa Toruń
Internet -
30.09.2017 17:00
30.09.2017 17:00
94:64
Wisła CanPack Kraków - CosinusMED Widzew Łódź 30.09.2017 18:15
30.09.2017 18:15
92:43
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - Arka Gdynia 01.10.2017 19:00
01.10.2017 19:00
62:79
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice 02.10.2017 18:00
02.10.2017 18:00
80:72

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

CosinusMED Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław 04.10.2017 18:00
04.10.2017 18:00
40:67
Energa Toruń - Wisła CanPack Kraków 04.10.2017 18:00
04.10.2017 18:00
54:58
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - KS Basket 25 Bydgoszcz 04.10.2017 18:00
04.10.2017 18:00
61:103
Enea AZS Poznań - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin 04.10.2017 18:30
04.10.2017 18:30
54:77
CCC Polkowice - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
Internet - 2017-10-04 18:50
04.10.2017 19:00
04.10.2017 19:00
90:61
Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 05.10.2017 18:00
05.10.2017 18:00
93:75

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 07.10.2017 17:00
07.10.2017 17:00
77:56
PGE MKK Siedlce - CosinusMED Widzew Łódź 07.10.2017 17:00
07.10.2017 17:00
66:63
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Enea AZS Poznań 08.10.2017 16:00
08.10.2017 16:00
106:55
KS Basket 25 Bydgoszcz - CCC Polkowice 08.10.2017 16:00
08.10.2017 16:00
92:80
1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń 08.10.2017 17:00
08.10.2017 17:00
77:70
Arka Gdynia - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 08.10.2017 18:00
08.10.2017 18:00
85:68

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Enea AZS Poznań 14.10.2017 17:00
14.10.2017 17:00
93:51
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 14.10.2017 17:00
14.10.2017 17:00
68:58
Energa Toruń - PGE MKK Siedlce 15.10.2017 17:00
15.10.2017 17:00
86:64
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław 15.10.2017 18:00
15.10.2017 18:00
65:79
Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz 15.10.2017 18:00
15.10.2017 18:00
73:75
CCC Polkowice - Wisła CanPack Kraków
TVP Wrocław - 2017-10-15 18:50
15.10.2017 19:00
15.10.2017 19:00
67:80

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 21.10.2017 18:00
21.10.2017 18:00
58:64
PGE MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 21.10.2017 18:00
21.10.2017 18:00
71:72
Wisła CanPack Kraków - Arka Gdynia 22.10.2017 15:30
22.10.2017 15:30
73:63
KS Basket 25 Bydgoszcz - Enea AZS Poznań
Internet - 2017-10-21 00:00
22.10.2017 17:00
22.10.2017 17:00
79:72
1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice 22.10.2017 17:00
22.10.2017 17:00
67:76
CosinusMED Widzew Łódź - Energa Toruń
TV Toya - 2017-10-22 17:55
22.10.2017 18:00
22.10.2017 18:00
63:75

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

Enea AZS Poznań - Wisła CanPack Kraków
TV Com - 2017-10-27 18:15
27.10.2017 18:30
27.10.2017 18:30
45:90
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - CosinusMED Widzew Łódź
TV Proart - 2017-10-28 00:00
28.10.2017 17:00
28.10.2017 17:00
93:74
CCC Polkowice - PGE MKK Siedlce
Internet - 2017-10-28 18:50
28.10.2017 19:00
28.10.2017 19:00
87:66
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - KS Basket 25 Bydgoszcz 29.10.2017 18:00
29.10.2017 18:00
58:73
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 29.10.2017 18:00
29.10.2017 18:00
76:74
Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław 30.10.2017 18:00
30.10.2017 18:00
58:62

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin 04.11.2017 15:30
04.11.2017 15:30
75:66
CosinusMED Widzew Łódź - CCC Polkowice
Toya - 2017-11-04 17:55
04.11.2017 18:00
04.11.2017 18:00
66:99
1KS Ślęza Wrocław - Enea AZS Poznań 05.11.2017 16:00
05.11.2017 16:00
68:57
KS Basket 25 Bydgoszcz - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Internet - 2017-11-05 16:55
05.11.2017 17:00
05.11.2017 17:00
80:62
Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV Toruń -
05.11.2017 17:00
05.11.2017 17:00
62:56
PGE MKK Siedlce - Arka Gdynia 05.11.2017 18:00
05.11.2017 18:00
77:85

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz 18.11.2017 17:00
18.11.2017 17:00
60:80
Enea AZS Poznań - PGE MKK Siedlce
TV Com - 2017-11-18 18:00
18.11.2017 18:15
18.11.2017 18:15
85:64
Arka Gdynia - CosinusMED Widzew Łódź 19.11.2017 18:00
19.11.2017 18:00
97:62
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków 19.11.2017 18:00
19.11.2017 18:00
56:64
CCC Polkowice - Energa Toruń
TVP Wrocław - 2017-11-19 18:50
19.11.2017 19:00
19.11.2017 19:00
70:50
1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Echo24 - 2017-12-07 18:25
07.12.2017 18:30
07.12.2017 18:30
68:73

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - CCC Polkowice 25.11.2017 17:00
25.11.2017 17:00
63:68
Wisła CanPack Kraków - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 26.11.2017 16:00
26.11.2017 16:00
79:44
1KS Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 26.11.2017 16:00
26.11.2017 16:00
71:69
PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
https://www.facebook.com/SportSiedlcePL/videos/1608456515916070/?notif_id=1511517418328305&notif_t=live_video_schedule_broadcaster -
26.11.2017 17:00
26.11.2017 17:00
68:80
Energa Toruń - Arka Gdynia
TV Toruń - 2017-11-26 16:50
26.11.2017 17:00
26.11.2017 17:00
89:79
CosinusMED Widzew Łódź - Enea AZS Poznań 29.11.2017 18:00
29.11.2017 18:00
66:72

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - CosinusMED Widzew Łódź 02.12.2017 17:00
02.12.2017 17:00
77:61
Arka Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 03.12.2017 17:00
03.12.2017 17:00
69:62
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - 1KS Ślęza Wrocław 03.12.2017 17:00
03.12.2017 17:00
76:81
KS Basket 25 Bydgoszcz - Wisła CanPack Kraków
https://www.youtube.com/watch?v=4naX6weiIWM - 2017-12-03 16:55
03.12.2017 17:00
03.12.2017 17:00
67:78
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - PGE MKK Siedlce 03.12.2017 18:00
03.12.2017 18:00
79:68
Enea AZS Poznań - Energa Toruń
TV Com - 2017-12-12 17:55
12.12.2017 18:00
12.12.2017 18:00
71:76

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

PGE MKK Siedlce - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 09.12.2017 16:00
09.12.2017 16:00
61:71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Enea AZS Poznań
TV Proart - 2017-12-09 00:00
09.12.2017 17:00
09.12.2017 17:00
75:79
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - CosinusMED Widzew Łódź 09.12.2017 18:00
09.12.2017 18:00
73:44
Energa Toruń - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin 09.12.2017 18:00
09.12.2017 18:00
63:74
KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław
YouTube - 2017-12-10 16:55
10.12.2017 17:00
10.12.2017 17:00
52:58
CCC Polkowice - Arka Gdynia
TVP Wrocław - 2017-12-09 18:50
10.12.2017 19:00
10.12.2017 19:00
82:64

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - CosinusMED Widzew Łódź 16.12.2017 17:00
16.12.2017 17:00
74:81
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Energa Toruń 16.12.2017 18:00
16.12.2017 18:00
68:82
Enea AZS Poznań - CCC Polkowice
TV Com - 2017-12-16 18:00
16.12.2017 18:15
16.12.2017 18:15
53:103
Wisła CanPack Kraków - 1KS Ślęza Wrocław 17.12.2017 16:00
17.12.2017 16:00
74:65
KS Basket 25 Bydgoszcz - PGE MKK Siedlce
YouTube - 2017-12-17 16:55
17.12.2017 17:00
17.12.2017 17:00
86:64
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 17.12.2017 18:00
17.12.2017 18:00
66:55

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - PGE MKK Siedlce 06.01.2018 17:00
06.01.2018 17:00
74:66
KS Basket 25 Bydgoszcz - CosinusMED Widzew Łódź
YouTube - 2018-01-06 00:00
06.01.2018 17:00
06.01.2018 17:00
75:59
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń 07.01.2018 17:00
07.01.2018 17:00
71:82
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 07.01.2018 18:00
07.01.2018 18:00
85:81
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - CCC Polkowice 07.01.2018 18:00
07.01.2018 18:00
63:81
Enea AZS Poznań - Arka Gdynia
TV Com - 2018-01-06 18:00
07.01.2018 18:00
07.01.2018 18:00
70:68

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
TV Proart - 2018-01-13 00:00
13.01.2018 17:00
13.01.2018 17:00
72:69
PGE MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław 13.01.2018 17:00
13.01.2018 17:00
60:91
CosinusMED Widzew Łódź - Wisła CanPack Kraków
Toya - 2018-01-13 19:05
13.01.2018 19:10
13.01.2018 19:10
61:85
Energa Toruń - KS Basket 25 Bydgoszcz
TV Toruń - 2018-01-14 16:50
14.01.2018 17:00
14.01.2018 17:00
76:85
Arka Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin 14.01.2018 18:00
14.01.2018 18:00
74:64
CCC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
TVP Wrocław - 2018-01-14 18:50
14.01.2018 19:00
14.01.2018 19:00
83:91

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - Energa Toruń 27.01.2018 17:00
27.01.2018 17:00
72:77
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice 27.01.2018 17:00
27.01.2018 17:00
65:94
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Arka Gdynia 27.01.2018 18:00
27.01.2018 18:00
77:75
1KS Ślęza Wrocław - CosinusMED Widzew Łódź
Echo24 - 2018-01-27 00:00
28.01.2018 16:00
28.01.2018 16:00
68:57
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - Enea AZS Poznań 28.01.2018 16:00
28.01.2018 16:00
80:67
KS Basket 25 Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
YouTube - 2018-01-27 00:00
28.01.2018 17:00
28.01.2018 17:00
85:66

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia 31.01.2018 17:00
31.01.2018 17:00
70:98
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków
TV Proart - 2018-02-03 00:00
03.02.2018 17:00
03.02.2018 17:00
65:77
Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław 03.02.2018 18:00
03.02.2018 18:00
72:49
CosinusMED Widzew Łódź - PGE MKK Siedlce
Toya - 2018-02-03 17:55
03.02.2018 18:00
03.02.2018 18:00
76:73
Enea AZS Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
TV Com - 2018-02-03 18:00
04.02.2018 18:00
04.02.2018 18:00
80:97
CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz
TVP Wrocław -
04.02.2018 19:00
04.02.2018 19:00
81:71

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Enea AZS Poznań - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
TV Com - 2018-02-17 18:00
17.02.2018 18:15
17.02.2018 18:15
66:80
PGE MKK Siedlce - Energa Toruń 18.02.2018 16:00
18.02.2018 16:00
59:61
1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Echo24 -
18.02.2018 16:00
18.02.2018 16:00
82:63
Wisła CanPack Kraków - CCC Polkowice 18.02.2018 17:00
18.02.2018 17:00
64:69
KS Basket 25 Bydgoszcz - Arka Gdynia
YouTube - 2018-02-17 00:00
18.02.2018 17:00
18.02.2018 17:00
92:85
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin 18.02.2018 18:00
18.02.2018 18:00
66:77

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin 21.02.2018 18:00
21.02.2018 18:00
73:75
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - PGE MKK Siedlce
TV Proart - 2018-02-21 17:55
21.02.2018 18:00
21.02.2018 18:00
77:74
CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław
TVP Wrocław - 2018-02-21 18:50
21.02.2018 19:00
21.02.2018 19:00
71:62
Enea AZS Poznań - KS Basket 25 Bydgoszcz
TV Com - 2018-02-21 19:55
21.02.2018 20:00
21.02.2018 20:00
48:68
Energa Toruń - CosinusMED Widzew Łódź 27.02.2018 19:00
27.02.2018 19:00
92:66
Arka Gdynia - Wisła CanPack Kraków 07.03.2018 18:00
07.03.2018 18:00
76:81

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

CosinusMED Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Toya - 2018-02-24 17:55
24.02.2018 18:00
24.02.2018 18:00
74:73
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 24.02.2018 18:00
24.02.2018 18:00
69:79
PGE MKK Siedlce - CCC Polkowice 25.02.2018 17:00
25.02.2018 17:00
65:102
KS Basket 25 Bydgoszcz - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
YouTube - 2018-02-25 16:55
25.02.2018 17:00
25.02.2018 17:00
86:55
1KS Ślęza Wrocław - Arka Gdynia
Echo24 - 2018-02-25 18:55
25.02.2018 19:00
25.02.2018 19:00
87:83
Wisła CanPack Kraków - Enea AZS Poznań 26.02.2018 18:00
26.02.2018 18:00
85:69

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Energa Toruń
TV Proart - 2018-03-03 00:00
03.03.2018 17:00
03.03.2018 17:00
72:75
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - KS Basket 25 Bydgoszcz 03.03.2018 18:00
03.03.2018 18:00
60:72
Arka Gdynia - PGE MKK Siedlce 03.03.2018 18:00
03.03.2018 18:00
104:88
CCC Polkowice - CosinusMED Widzew Łódź
Internet - 2018-03-03 18:50
03.03.2018 19:00
03.03.2018 19:00
93:74
Enea AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław
TV Com - 2018-03-03 18:00
03.03.2018 20:00
03.03.2018 20:00
68:81
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - Wisła CanPack Kraków 04.03.2018 16:00
04.03.2018 16:00
81:56

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

PGE MKK Siedlce - Enea AZS Poznań 10.03.2018 16:00
10.03.2018 16:00
85:83
KS Basket 25 Bydgoszcz - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
YouTube - 2018-03-10 16:55
10.03.2018 17:00
10.03.2018 17:00
91:77
Energa Toruń - CCC Polkowice
TV Toruń - 2018-03-10 17:50
10.03.2018 18:00
10.03.2018 18:00
83:73
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław 11.03.2018 15:00
11.03.2018 15:00
52:65
Wisła CanPack Kraków - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Youtube, www.wislacanpack.pl/live -
11.03.2018 17:00
11.03.2018 17:00
75:63
CosinusMED Widzew Łódź - Arka Gdynia 11.03.2018 18:00
11.03.2018 18:00
75:89

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - PGE MKK Siedlce 17.03.2018 16:00
17.03.2018 16:00
87:66
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła CanPack Kraków 17.03.2018 17:00
17.03.2018 17:00
78:59
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław 17.03.2018 18:00
17.03.2018 18:00
72:86
Arka Gdynia - Energa Toruń 17.03.2018 18:00
17.03.2018 18:00
83:89
Enea AZS Poznań - CosinusMED Widzew Łódź
TV Com - 2018-03-17 18:55
17.03.2018 19:00
17.03.2018 19:00
80:71
CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Internet - 2018-03-17 18:50
17.03.2018 19:00
17.03.2018 19:00
116:39

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
Echo24 - 2018-02-28 17:55
28.02.2018 18:00
28.02.2018 18:00
88:71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Arka Gdynia
TV Proart - 2018-03-21 16:55
21.03.2018 17:00
21.03.2018 17:00
55:88
PGE MKK Siedlce - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 21.03.2018 17:00
21.03.2018 17:00
69:79
CosinusMED Widzew Łódź - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin 21.03.2018 18:00
21.03.2018 18:00
61:77
Wisła CanPack Kraków - KS Basket 25 Bydgoszcz
www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-03-21 17:55
21.03.2018 18:00
21.03.2018 18:00
86:61
Energa Toruń - Enea AZS Poznań
TV Toruń - 2018-03-21 18:50
21.03.2018 19:00
21.03.2018 19:00
96:64

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - PGE MKK Siedlce 24.03.2018 17:00
24.03.2018 17:00
74:65
CosinusMED Widzew Łódź - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Toya - 2018-03-24 17:55
24.03.2018 18:00
24.03.2018 18:00
76:89
Enea AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV Com - 2018-03-24 18:00
24.03.2018 18:15
24.03.2018 18:15
59:71
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - Energa Toruń
YouTube - 2018-03-24 18:55
24.03.2018 19:00
24.03.2018 19:00
63:66
1KS Ślęza Wrocław - KS Basket 25 Bydgoszcz
Echo24 - 2018-03-24 00:00
25.03.2018 16:00
25.03.2018 16:00
53:66
Arka Gdynia - CCC Polkowice 25.03.2018 18:00
25.03.2018 18:00
67:96

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

CCC Polkowice - Enea AZS Poznań
Internet - 2018-03-28 17:50
28.03.2018 18:00
28.03.2018 18:00
96:66
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV Proart - 2018-03-28 17:55
28.03.2018 18:00
28.03.2018 18:00
88:78
Energa Toruń - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
TV Toruń -
28.03.2018 18:00
28.03.2018 18:00
77:67
CosinusMED Widzew Łódź - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
https://www.youtube.com/watch?v=k7jQdqlF3_c - 2018-03-28 17:55
28.03.2018 18:00
28.03.2018 18:00
83:84
PGE MKK Siedlce - KS Basket 25 Bydgoszcz 28.03.2018 18:00
28.03.2018 18:00
58:99
1KS Ślęza Wrocław - Wisła CanPack Kraków
Echo24 - 2018-03-28 17:55
28.03.2018 18:00
28.03.2018 18:00
70:71