Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
CCC Polkowice
95  :  47 (34:19, 26:5, 21:11, 14:12)
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Etap I - 22 kolejka | 10.03.2019 19:00
Sędziowie: Maciej Kotulski, Mariusz Nawrocki, Tomasz Trybalski | Komisarz: Roman Kuczyński

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystenci: Karol Kowalewski, Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Temitope Fagbenle 4 13:232/5 40.0   2/5 40.0     3 3           2   6 14
9 Julia Tyszkiewicz 5 21:271/3 33.31/2 50.02/5 40.00/2 0.01 1 2   2 3 1       1 18
10 Johannah Leedham 8 22:303/5 60.00/2 0.03/7 42.92/2 100.0  5 5 2 1 3   1     12 26
12 Agnieszka Kaczmarczyk 10 26:375/6 83.3   5/6 83.30/1 0.01 2 3 1 2 2   2     14 34
13 Weronika Gajda 21 28:314/7 57.13/7 42.97/14 50.04/5 80.0  2 2 2 5 3 1 3 3   22 41
15 Tiffany Hayes 9 19:044/4 100.00/1 0.04/5 80.01/1 100.03 1 4 6   1 1 2     19 33
19 Styliani Kaltsidou 9 11:354/4 100.00/2 0.04/6 66.71/2 50.0  4 4 2   1 1 1     12 22
31 Karolina Puss 17 31:135/9 55.60/3 0.05/12 41.77/8 87.53 6 9 2 2 7 2     2 18 30
33 Lynetta Kizer DNP                                   
66 Dominika Owczarzak 12 25:402/5 40.02/4 50.04/9 44.42/2 100.01 1 2 7 4 3 3 1     14 22
Drużyna 3 5 8    
Suma 95 200:00 30/48 62,5 6/21 28,6 36/69 52,2 17/23 73,9 9 25 34 22 16 23 9 10 5 2 118  

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Trener: Mirosław Trześniewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Joks 2 13:411/2 50.00/1 0.01/3 33.30/3 0.0  1 1 1 1 2 2       -3 -17
5 Jowita Ossowska 14 24:166/8 75.00/3 0.06/11 54.52/3 66.7  5 5 1 5 5 5       9 -26
6 Karolina Podkańska 4 16:502/3 66.7   2/3 66.7   1   1 1     2       3 -32
8 Marika Grzegorowska 0 02:48                  1             1 0
9 Sandra Nowicka 3 22:43   0/2 0.00/2 0.03/4 75.01 3 4 1 2 3 1 2     6 -15
11 Aleksandra Wajler 16 31:365/9 55.62/6 33.37/15 46.7     1 1   1 1 3     1 6 -34
12 Anna Walczak 0 02:04                                0 2
15 Karolina Kaczmarek 0 16:15   0/1 0.00/1 0.0     1 1   1   2       -2 -18
18 Katarzyna Jaworska 2 20:521/3 33.3   1/3 33.3   1 5 6   5   1 1   1 6 -25
24 Ewelina Jackowska 6 31:381/5 20.01/2 50.02/7 28.61/2 50.0  4 4 1 3 5 4   2   3 -42
88 Arina Bilotserkivska 0 17:170/3 0.00/3 0.00/6 0.0     2 2 3 5   2 2   3 -1 -33
Drużyna 1 1 2   1
Suma 47 200:00 16/33 48,5 3/18 16,7 19/51 37,3 6/12 50 3 22 25 9 23 16 22 5 2 5 28  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa