Lp. Zawodniczka Drużyna MeczeCzas gry sumaCzas gry śr.
1. Nina Bogićević CTL Zagłębie Sosnowiec 3 108:0036:00
2. Jessica January CTL Zagłębie Sosnowiec 3 106:0435:21
3. Helga Sarah Sagerer CTL Zagłębie Sosnowiec 3 101:5633:59
4. Aishah Sutherland CTL Zagłębie Sosnowiec 3 97:1932:26
5. Aleksandra Wojtala CTL Zagłębie Sosnowiec 3 80:5226:57
6. Alice Kunek VBW Arka Gdynia 3 75:2925:10
7. Danielle McCray Enea AZS Politechnika Poznań 2 74:2537:13
8. Jovana Popović Enea AZS Politechnika Poznań 2 72:5836:29
9. Borislava Hristova PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 2 69:1834:39
10. Magdalena Szymkiewicz VBW Arka Gdynia 3 67:3322:31
11. Morgan Bertsch VBW Arka Gdynia 3 67:2722:29
12. Romane Bernies VBW Arka Gdynia 3 67:1322:24
13. Kseniia Tikhonenko PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 2 66:0033:00
14. Marissa Kastanek VBW Arka Gdynia 3 65:3121:50
15. Karina Michałek Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 2 63:5131:56
16. Taya Davis-Reimer Enea AZS Politechnika Poznań 2 63:4031:50
17. Dominique Wilson 1KS Ślęza Wrocław 2 63:1831:39
18. Kinga Demczur Enea AZS Politechnika Poznań 2 63:0331:32
19. Loryn Goodwin SKK Polonia Warszawa 2 62:5931:30
20. Klaudia Sosnowska SKK Polonia Warszawa 2 62:2931:15
21. Laura Miškinienė Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 2 61:5130:56
22. Michaela Fekete 1KS Ślęza Wrocław 2 61:3830:49
23. Alicja Żytkowska GTK Gdynia 2 60:1530:08
24. Ana-Marija Begić VBW Arka Gdynia 3 60:0620:02
25. Dominika Owczarzak PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 2 59:4429:52
26. Feyonda Fitzgerald BC Polkowice 2 59:1729:39
27. Nathalie Fontaine Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 2 58:1629:08
28. Aleksandra Parzeńska GTK Gdynia 2 56:0128:01
29. Weronika Preihs SKK Polonia Warszawa 2 54:3727:19
30. Patricia Bright 1KS Ślęza Wrocław 2 54:3127:16
31. Klara Lundquist VBW Arka Gdynia 3 54:0518:02
32. Artemis Spanou BC Polkowice 2 53:2926:45
33. Wiktoria Sobiech Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 2 52:4726:24
34. Anna Jakubiuk 1KS Ślęza Wrocław 2 52:3526:18
35. Stephanie Mavunga BC Polkowice 2 52:1026:05
36. Julia Drop 1KS Ślęza Wrocław 2 51:4125:51
37. Kamila Borkowska VBW Arka Gdynia 3 50:0116:40
38. Megan Gustafson VBW Arka Gdynia 2 49:4024:50
39. Angelika Stankiewicz Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 2 48:0824:04
40. Jowita Ossowska GTK Gdynia 2 47:4623:53
41. Weronika Gajda BC Polkowice 2 47:4423:52
42. Julia Niemojewska GTK Gdynia 2 47:0123:31
43. Teja Gorsic SKK Polonia Warszawa 2 45:1622:38
44. Liliana Banaszak Enea AZS Politechnika Poznań 2 44:5222:26
45. Anna Wińkowska GTK Gdynia 2 44:1922:10
46. Michaela Houser Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 2 44:1722:09
47. Marta Mistygacz SKK Polonia Warszawa 2 43:3421:47
48. Wiktoria Kuczyńska 1KS Ślęza Wrocław 2 42:4021:20
49. Joanna Kobylińska GTK Gdynia 2 41:3720:49
50. Magdalena Szulc GTK Gdynia 2 41:1320:37
51. Julia Bazan GTK Gdynia 2 40:0120:01
52. Katarzyna Dźwigalska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 2 39:2719:44
53. Sasa Cado BC Polkowice 2 38:0819:04
54. Bożena Puter BC Polkowice 2 37:0818:34
55. Karolina Matkowska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 2 36:0118:01
56. Maja Kozłowska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 2 35:0217:31
57. Karolina Poboży Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 2 33:2816:44
58. Wiktoria Zasada Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 2 33:1716:39
59. Alicja Rogozińska Enea AZS Politechnika Poznań 2 33:1516:38
60. Natasha Mack Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 1 32:2832:28
61. Agata Makurat Enea AZS Politechnika Poznań 2 31:5715:59
62. Quinntavia Bennett Energa Toruń 1 31:5331:53
63. Monika Jasnowska 1KS Ślęza Wrocław 2 31:3515:48
64. Aleksandra Pszczolarska Energa Toruń 1 31:3031:30
65. Aleksandra Stanaćev Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 1 31:1131:11
66. Alicja Grabska BC Polkowice 2 30:5615:28
67. Łucja Grzenkowicz Energa Toruń 1 30:4630:46
68. Zayn Arden Urbaniak-Dornstauder CTL Zagłębie Sosnowiec 3 30:0610:02
69. Daria Marciniak Enea AZS Politechnika Poznań 2 29:3114:46
70. Karolina Stefańczyk 1KS Ślęza Wrocław 2 29:0914:35
71. Kamiah Smalls Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 1 28:5628:56
72. Klaudia Gertchen BC Polkowice 2 28:2814:14
73. Anna Pawłowska SKK Polonia Warszawa 2 28:0414:02
74. Whitney Knight SKK Polonia Warszawa 2 27:2613:43
75. Stella Johnson PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 1 27:0427:04
76. Sylwia Siemienas SKK Polonia Warszawa 2 26:5913:30
77. Tyler Scaife Energa Toruń 1 26:5626:56
78. Martina Fassina Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 1 25:3825:38
79. Marika Grzegorowska CTL Zagłębie Sosnowiec 3 25:0608:22
80. Sylwia Bujniak BC Polkowice 2 24:2712:14
81. Karolina Zuziak CTL Zagłębie Sosnowiec 3 23:4007:53
82. Marta Nowicka Energa Toruń 1 23:3223:32
83. Kamila Podgórna VBW Arka Gdynia 3 22:0307:21
84. Emilia Kośla Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 1 21:4121:41
85. Karolina Podkańska Energa Toruń 1 21:1821:18
86. Ewelina Śmiałek PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 2 21:1310:37
87. Ivana Jakubcova Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 1 20:1420:14
88. Marta Marcinkowska GTK Gdynia 2 20:0710:04
89. Marta Wieczyńska Energa Toruń 1 20:0620:06
90. Martyna Leszczyńska SKK Polonia Warszawa 1 19:3519:35
91. Agata Dobrowolska VBW Arka Gdynia 3 18:2606:09
92. Natalia Bucyk SKK Polonia Warszawa 2 17:2708:44
93. Courtney Hurt PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 1 16:3016:30
94. Magdalena Szajtauer Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 1 16:2516:25
95. Sylwia Wojtylas CTL Zagłębie Sosnowiec 2 16:1808:09
96. Paula Duchnowska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 2 15:4107:51
97. Natalia Kurach Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 1 14:3414:34
98. Zuzanna Urban Energa Toruń 1 13:5913:59
99. Aleksandra Zięmborska BC Polkowice 2 13:2806:44
100. Agata Szmyrka 1KS Ślęza Wrocław 2 12:5306:27
101. Klaudia Niedźwiedzka Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 1 12:4412:44
102. Weronika Telenga BC Polkowice 1 12:2012:20
103. Alicja Janczak SKK Polonia Warszawa 2 11:3405:47
104. Julita Michniewicz PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 2 11:3305:47
105. Klaudia Wnorowska CTL Zagłębie Sosnowiec 3 10:3903:33
106. Aleksandra Żukowska Enea AZS Politechnika Poznań 1 09:0409:04
107. Zuzanna Sklepowicz Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 1 08:4908:49
108. Roksana Sobiech Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 2 07:5904:00
109. Agata Świątkowska Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 1 04:4104:41
110. Wiktoria Duchnowska Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 1 03:4503:45
111. Martyna Kurkowiak PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp 1 02:2702:27
112. Julia Jeziorna BC Polkowice 1 02:2502:25
113. Malina Piasecka Enea AZS Politechnika Poznań 1 02:1502:15
114. Weronika Dudek GTK Gdynia 1 01:4001:40