Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Widzew Łódź
81  :  79 (31:23, 20:18, 13:21, 17:17)
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Etap I - 24 kolejka | 23.03.2019 16:30
Sędziowie: Adam Wierzman, Ewa Matuszewska, Agata Maj | Komisarz: Tomasz Konczewski

Widzew Łódź

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jagoda Bandoch DNP                                   
6 Anna Kudelska DNP                                   
10 Klaudia Perisa 18 34:007/10 70.01/1 100.08/11 72.71/3 33.3  4 4 4 4 3 3 3 1   22 -1
11 Klaudia Gertchen 2 16:241/2 50.00/2 0.01/4 25.0     2 2   2 1         1 -8
12 Dominique Wilson 25 37:526/13 46.23/7 42.99/20 45.04/8 50.01 7 8 3 2 7 1 3   1 23 8
13 Julia Drop 4 31:182/5 40.00/3 0.02/8 25.0   1 2 3 3 4 4 1 1     4 4
14 Ijeoma Ajemba 18 23:275/8 62.51/2 50.06/10 60.05/5 100.05 5 10 2 5 3 5 3     24 10
15 Aleksandra Pawlak 8 21:411/4 25.02/5 40.03/9 33.3   2   2 2 5     1     7 -2
22 Katarina Vucković 3 33:590/1 0.01/4 25.01/5 20.0   1 6 7   1 2 4 1     3 -2
30 Elżbieta Paździerska 3 01:19   1/2 50.01/2 50.0                       2 1
34 Natalia Gzinka DNP                                   
Drużyna 1 1 2   2
Suma 81 200:00 22/43 51,2 9/26 34,6 31/69 44,9 10/16 62,5 10 26 36 14 23 20 14 12 1 1 86  

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Przemysław Łuszczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Brianna Kiesel DNP                                   
6 Martyna Cebulska 5 33:571/2 50.01/2 50.02/4 50.0     3 3 4 4 2   1     11 -1
9 Dorota Mistygacz 0 18:43   0/2 0.00/2 0.0     1 1 3             2 3
10 Dajana Butulija 8 26:542/3 66.71/6 16.73/9 33.31/4 25.01 1 2 4 3 2 5 1     1 -6
11 Kateryna Rymarenko 25 30:254/8 50.04/6 66.78/14 57.15/7 71.42 4 6 1 4 4 1 3     26 1
12 Julia Adamowicz 22 34:460/3 0.06/10 60.06/13 46.24/5 80.0  6 6   2 4 2 1     19 1
20 Magdalena Szajtauer 0 17:520/3 0.0   0/3 0.00/2 0.02 2 4     2 2     1 -3 -8
21 Irena Vrancic 0 05:40         0/2 0.0  1 1 1 4 4 2       -2 -3
22 Dominika Poleszak DNP                                   
54 Sheniqua Greene 19 31:438/10 80.0   8/10 80.03/7 42.91 9 10 2 3 5 3 2 1   25 3
Drużyna   3 3 1 1
Suma 79 200:00 15/29 51,7 12/26 46,2 27/55 49,1 13/27 48,1 6 27 33 15 20 23 15 8 1 1 79  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa