Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
61  :  91 (24:24, 7:23, 9:19, 21:25)
Energa Toruń
Etap I - 4 kolejka | 21.10.2018 17:00
Sędziowie: Roman Putyra, Łukasz Andrzejewski, Jan Piróg | Komisarz: Dariusz Szczerba

Enea AZS Poznań

Trener: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Khaalia Hillsman 1 20:460/10 0.0   0/10 0.01/2 50.03 2 5   2 2 1     2 -6 -16
7 Marta Nowicka 0 17:110/2 0.00/1 0.00/3 0.0   1 2 3 2 4 1 3       -1 -7
8 Olena Samburska 7 15:242/4 50.01/2 50.03/6 50.0   1 1 2 2 5   2       6 -14
10 Magdalena Parysek-Bochniak 2 18:071/4 25.0   1/4 25.0   1 2 3 1 1 3 2       1 -12
11 Dominika Urbaniak 7 13:162/2 100.01/1 100.03/3 100.0     1 1 1 4       1   10 -5
12 Aleksandra Parzeńska 7 27:021/4 25.00/1 0.01/5 20.05/5 100.01 3 4 1 3 3 2 1     7 -22
13 Karolina Stefańczyk 2 10:091/2 50.00/1 0.01/3 33.3           5           0 -16
16 Julia Niemojewska 8 21:521/2 50.0   1/2 50.06/8 75.0  3 3 4 1 6 5 3     10 -26
23 Irena Matović 14 31:204/8 50.01/3 33.35/11 45.53/3 100.0  1 1 2 1 2 2 1   1 10 -19
32 Jazmine Davis 13 24:543/6 50.01/5 20.04/11 36.44/6 66.72 2 4   1 5 1     1 7 -13
Drużyna 5 4 9   2
Suma 61 200:01 15/44 34,1 4/14 28,6 19/58 32,8 19/24 79,2 9 17 26 13 27 22 18 5 1 4 44  

Energa Toruń

Trener: Štefan Svitek. Asystent: Richard Leško

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 12 18:061/3 33.31/1 100.02/4 50.07/7 100.03 3 6 2 2 4 2       16 11
3 Angelika Stankiewicz 4 14:151/2 50.00/3 0.01/5 20.02/2 100.0  1 1 2 2 2 1 2     4 9
10 Roksana Schmidt 6 10:462/3 66.7   2/3 66.72/2 100.01 1 2 1   1 1 2     9 10
11 Agnieszka Skobel 2 16:201/1 100.00/2 0.01/3 33.3     2 2 2 4           4 13
14 Emilia Tłumak 8 18:261/2 50.02/2 100.03/4 75.00/2 0.0  3 3   2 1 1 1     8 13
15 Daugile Sarauskaite 5 17:562/4 50.0   2/4 50.01/4 25.03 2 5   2 2 1   3   7 13
16 Katarzyna Trzeciak 4 24:281/5 20.00/1 0.01/6 16.72/2 100.02 1 3 4 4 6 2 2     6 15
21 Laura Miškinienė 13 23:325/8 62.51/2 50.06/10 60.0   4 7 11 1 1 1 2   1 1 20 22
25 Nirra Fields 14 20:334/8 50.00/4 0.04/12 33.36/7 85.7  3 3 1   3         9 17
34 Sanja Mandić 8 15:322/3 66.71/2 50.03/5 60.01/3 33.3  1 1 1 3 1 1 2     7 15
99 Miriam Uro-Nilie 15 20:064/5 80.00/1 0.04/6 66.77/8 87.53 1 4 1 2 6         17 12
Drużyna   4 4   1
Suma 91 200:00 24/44 54,5 5/18 27,8 29/62 46,8 28/37 75,7 16 25 41 15 22 27 11 9 4 1 107  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa