Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
1KS Ślęza Wrocław
92  :  65 (26:21, 26:10, 19:20, 21:14)
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Etap I - 20 kolejka | 27.02.2019 18:30
Sędziowie: Dariusz Lenczowski, Sławomir Moszakowski, Tomasz Langowski | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Daria Marciniak 8 21:063/4 75.00/1 0.03/5 60.02/2 100.03 7 10 2 1 1 3       15 21
9 Agata Dobrowolska 5 19:591/1 100.01/1 100.02/2 100.0     3 3 2 2       1   11 25
11 Cierra Burdick 16 20:107/10 70.0   7/10 70.02/3 66.72 5 7 3   2   2     24 22
19 Taisiia Udodenko 6 18:322/5 40.00/3 0.02/8 25.02/3 66.7  5 5 3 1 3 1 1     7 17
22 Lea Miletic 8 20:124/6 66.70/1 0.04/7 57.1   1 1 2 1 2           8 -6
23 Marissa Kastanek 17 21:314/7 57.12/5 40.06/12 50.03/3 100.02 1 3 3 2 2         17 23
25 Karina Michałek 3 18:110/1 0.01/2 50.01/3 33.3     2 2   3   1       2 5
33 Terezia Palenikova 9 20:192/4 50.01/3 33.33/7 42.92/2 100.02 3 5 2 3 2         12 1
51 Sydney Colson 10 21:564/5 80.0   4/5 80.02/2 100.0  2 2 4 2 1   2 1 1 18 30
70 Elina Dikeoulakou 10 18:041/3 33.32/4 50.03/7 42.92/4 50.0      2 2 3 2 1     5 -3
Drużyna 1 1 2    
Suma 92 200:00 28/46 60,9 7/20 35 35/66 53 15/19 78,9 10 29 39 22 18 14 7 6 2 1 119  

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Trener: Mirosław Trześniewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Joks DNP                                   
5 Jowita Ossowska 16 35:383/7 42.92/7 28.65/14 35.74/4 100.0  1 1 3 3 3 2 1     10 -19
6 Karolina Podkańska 5 23:452/5 40.0   2/5 40.01/3 33.3  4 4 3   4 3     1 4 -12
9 Sandra Nowicka 0 01:05                  1 1           1 0
11 Aleksandra Wajler 6 22:263/4 75.00/3 0.03/7 42.9     1 1     2 1 1 1   4 -23
15 Karolina Kaczmarek 0 10:150/1 0.00/1 0.00/2 0.0           1           -2 -5
16 Katarzyna Motyl 6 10:130/2 0.02/2 100.02/4 50.0     2 2   2         1 6 -4
18 Katarzyna Jaworska 8 30:143/8 37.5   3/8 37.52/6 33.36 6 12 2 4 4   1     14 -14
24 Ewelina Jackowska 6 27:303/5 60.00/3 0.03/8 37.5   1 1 2 1 1 1 2       2 -31
88 Arina Bilotserkivska 18 38:551/5 20.05/9 55.66/14 42.91/2 50.0  6 6 4 2 4 2       17 -27
Drużyna 4   4   2
Suma 65 200:01 15/37 40,5 9/25 36 24/62 38,7 8/15 53,3 7 21 28 14 14 18 10 3 1 2 56  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa