Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
47  :  80 (21:25, 7:14, 13:27, 6:14)
1KS Ślęza Wrocław
Etap I - 7 kolejka | 10.11.2018 15:00
Sędziowie: Bartosz Puzoń, Agata Maj, Bogna Podkowińska | Komisarz: Grzegorz Ziemblicki

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Trener: Mirosław Trześniewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Kristina King 0 08:570/3 0.0   0/3 0.0   1 1 2       2     2 -3 -15
5 Jowita Ossowska 20 32:304/8 50.02/6 33.36/14 42.96/7 85.71 1 2 3 4 4 7       9 -38
6 Karolina Podkańska 2 22:311/3 33.30/1 0.01/4 25.0     1 1 2 3         1 2 -19
9 Sandra Nowicka 3 06:361/1 100.00/1 0.01/2 50.01/2 50.0  2 2 1 1 1 1       3 0
11 Aleksandra Wajler 6 18:562/4 50.00/3 0.02/7 28.62/2 100.02 3 5   1 2 2     2 4 -17
13 Jenna Lynn Burdette 0 33:240/1 0.00/4 0.00/5 0.0     1 1 2 3 3 4 2     -4 -33
15 Karolina Kaczmarek 2 17:591/1 100.0   1/1 100.0     1 1 1   1 1       3 -14
16 Katarzyna Motyl 2 28:040/2 0.00/4 0.00/6 0.02/2 100.01 3 4   2 5 2 1     -1 -11
18 Katarzyna Jaworska 4 10:232/4 50.0   2/4 50.0   1 1 2   5   2   1   3 8
24 Ewelina Jackowska 8 20:404/5 80.00/1 0.04/6 66.7     6 6   4 1 1 1     12 -26
Drużyna 1 5 6   6
Suma 47 200:00 15/32 46,9 2/20 10 17/52 32,7 11/13 84,6 6 20 26 9 23 17 22 4 1 5 28  

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Daria Marciniak 0 12:050/1 0.00/2 0.00/3 0.0     4 4 1   1 1       1 -1
9 Agata Dobrowolska 2 19:480/2 0.0   0/2 0.02/2 100.0  3 3 1 2 2         4 9
11 Cierra Burdick 17 24:385/11 45.5   5/11 45.57/7 100.05 6 11 2 4 5 3     1 21 21
19 Taisiia Udodenko 16 24:294/6 66.72/4 50.06/10 60.02/3 66.7  5 5 2 1 2 1 2 3   22 22
22 Lea Miletic 9 18:484/5 80.0   4/5 80.01/1 100.01 6 7   3 3 1 1 2   17 24
23 Marissa Kastanek 10 19:112/4 50.02/4 50.04/8 50.0     1 1 4 3 1 1 1     11 23
25 Karina Michałek 2 14:221/1 100.00/3 0.01/4 25.0           1   2 1     -2 1
33 Terezia Palenikova 16 26:393/4 75.02/5 40.05/9 55.64/4 100.01 2 3 2 1 4   2     19 33
51 Sydney Colson 3 28:001/3 33.30/1 0.01/4 25.01/4 25.0      7   2 2 2     4 29
77 Monika Naczk 5 12:000/1 0.0   0/1 0.05/6 83.3      1 2 3 1 1     4 4
Drużyna 1 2 3   4
Suma 80 200:00 20/38 52,6 6/19 31,6 26/57 45,6 22/27 81,5 7 27 34 20 17 23 12 10 5 1 101  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa