Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 05.10.2005 18:00
05.10.2005 18:00
69:66
Enea AZS Poznań - MTK 08.10.2005 17:00
08.10.2005 17:00
42:74
Arka Gdynia - CCC Polkowice 09.10.2005 12:00
09.10.2005 12:00
81:85
ŁKS Siemens AGD Łódź - Azoty Meblotap 09.10.2005 17:00
09.10.2005 17:00
51:52
Finepharm AZS KK - Odra Brzeg 09.10.2005 18:00
09.10.2005 18:00
49:73

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

CCC Polkowice - Odra Brzeg 12.10.2005 17:00
12.10.2005 17:00
71:54
Arka Gdynia - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 12.10.2005 17:30
12.10.2005 17:30
79:73
Wisła CanPack Kraków - ŁKS Siemens AGD Łódź 12.10.2005 18:00
12.10.2005 18:00
79:52
Azoty Meblotap - Enea AZS Poznań 12.10.2005 18:00
12.10.2005 18:00
45:67
MTK - Finepharm AZS KK 26.10.2005 18:00
26.10.2005 18:00
106:43

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice 15.10.2005 17:00
15.10.2005 17:00
74:70
ŁKS Siemens AGD Łódź - Arka Gdynia 15.10.2005 17:30
15.10.2005 17:30
56:74
Odra Brzeg - MTK 15.10.2005 18:30
15.10.2005 18:30
40:69
Finepharm AZS KK - Azoty Meblotap 16.10.2005 17:00
16.10.2005 17:00
64:67
Enea AZS Poznań - Wisła CanPack Kraków 16.10.2005 18:00
16.10.2005 18:00
59:73

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

Arka Gdynia - Enea AZS Poznań 22.10.2005 15:00
22.10.2005 15:00
80:64
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - ŁKS Siemens AGD Łódź 22.10.2005 17:00
22.10.2005 17:00
75:60
Azoty Meblotap - Odra Brzeg 22.10.2005 18:00
22.10.2005 18:00
64:49
Wisła CanPack Kraków - Finepharm AZS KK 23.10.2005 17:00
23.10.2005 17:00
85:30
CCC Polkowice - MTK 23.10.2005 18:00
23.10.2005 18:00
66:55

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Azoty Meblotap - MTK 29.10.2005 17:00
29.10.2005 17:00
49:93
Finepharm AZS KK - Arka Gdynia 29.10.2005 17:00
29.10.2005 17:00
49:88
ŁKS Siemens AGD Łódź - CCC Polkowice 29.10.2005 17:30
29.10.2005 17:30
46:54
Enea AZS Poznań - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 30.10.2005 17:00
30.10.2005 17:00
38:59
Odra Brzeg - Wisła CanPack Kraków 30.10.2005 18:00
30.10.2005 18:00
43:77

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Arka Gdynia - Odra Brzeg 12.11.2005 15:00
12.11.2005 15:00
75:66
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Finepharm AZS KK 12.11.2005 17:00
12.11.2005 17:00
78:44
ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS Poznań 12.11.2005 17:30
12.11.2005 17:30
65:64
CCC Polkowice - Azoty Meblotap 12.11.2005 18:00
12.11.2005 18:00
82:49
Wisła CanPack Kraków - MTK 12.11.2005 18:30
12.11.2005 18:30
73:56

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

Azoty Meblotap - Wisła CanPack Kraków 19.11.2005 17:00
19.11.2005 17:00
50:75
MTK - Arka Gdynia 19.11.2005 18:00
19.11.2005 18:00
82:60
Finepharm AZS KK - ŁKS Siemens AGD Łódź 19.11.2005 18:00
19.11.2005 18:00
63:58
Odra Brzeg - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 19.11.2005 18:30
19.11.2005 18:30
73:79
Enea AZS Poznań - CCC Polkowice 20.11.2005 17:00
20.11.2005 17:00
61:67

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Arka Gdynia - Azoty Meblotap 26.11.2005 15:00
26.11.2005 15:00
82:67
Enea AZS Poznań - Finepharm AZS KK 26.11.2005 16:00
26.11.2005 16:00
72:63
ŁKS Siemens AGD Łódź - Odra Brzeg 26.11.2005 17:30
26.11.2005 17:30
65:68
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - MTK 26.11.2005 18:30
26.11.2005 18:30
74:79
CCC Polkowice - Wisła CanPack Kraków 27.11.2005 18:00
27.11.2005 18:00
52:85

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Finepharm AZS KK - CCC Polkowice 03.12.2005 18:00
03.12.2005 18:00
51:64
MTK - ŁKS Siemens AGD Łódź 03.12.2005 18:30
03.12.2005 18:30
73:55
Wisła CanPack Kraków - Arka Gdynia 04.12.2005 17:00
04.12.2005 17:00
86:82
Azoty Meblotap - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 04.12.2005 17:00
04.12.2005 17:00
59:69
Odra Brzeg - Enea AZS Poznań 04.12.2005 18:00
04.12.2005 18:00
72:66

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Azoty Meblotap - ŁKS Siemens AGD Łódź 10.12.2005 17:00
10.12.2005 17:00
56:53
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków 10.12.2005 17:00
10.12.2005 17:00
57:74
MTK - Enea AZS Poznań 10.12.2005 18:00
10.12.2005 18:00
111:64
CCC Polkowice - Arka Gdynia 10.12.2005 18:00
10.12.2005 18:00
53:73
Odra Brzeg - Finepharm AZS KK 10.12.2005 18:30
10.12.2005 18:30
77:61

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - Enea AZS Poznań 07.01.2006 16:00
07.01.2006 16:00
78:56
Arka Gdynia - ŁKS Siemens AGD Łódź 07.01.2006 16:00
07.01.2006 16:00
89:75
MTK - Odra Brzeg 07.01.2006 18:00
07.01.2006 18:00
77:54
CCC Polkowice - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 07.01.2006 18:30
07.01.2006 18:30
69:65
Azoty Meblotap - Finepharm AZS KK 08.01.2006 17:00
08.01.2006 17:00
63:68

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Finepharm AZS KK - Wisła CanPack Kraków 28.11.2005 18:30
28.11.2005 18:30
51:84
MTK - CCC Polkowice 14.01.2006 18:00
14.01.2006 18:00
79:67
Odra Brzeg - Azoty Meblotap 14.01.2006 18:30
14.01.2006 18:30
66:61
ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 14.01.2006 18:30
14.01.2006 18:30
89:78
Enea AZS Poznań - Arka Gdynia 15.02.2006 18:00
15.02.2006 18:00
52:65

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - Odra Brzeg 21.01.2006 16:00
21.01.2006 16:00
91:49
Arka Gdynia - Finepharm AZS KK 21.01.2006 16:00
21.01.2006 16:00
85:63
CCC Polkowice - ŁKS Siemens AGD Łódź 21.01.2006 18:00
21.01.2006 18:00
69:52
MTK - Azoty Meblotap 21.01.2006 18:00
21.01.2006 18:00
88:68
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Enea AZS Poznań 21.01.2006 18:30
21.01.2006 18:30
66:51

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

ŁKS Siemens AGD Łódź - Wisła CanPack Kraków 28.01.2006 16:00
28.01.2006 16:00
69:76
Finepharm AZS KK - MTK 28.01.2006 17:00
28.01.2006 17:00
54:85
Odra Brzeg - CCC Polkowice 08.02.2006 18:30
08.02.2006 18:30
60:82
Enea AZS Poznań - Azoty Meblotap 22.02.2006 16:45
22.02.2006 16:45
77:74
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Arka Gdynia 22.02.2006 18:00
22.02.2006 18:00
66:95

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Odra Brzeg - Arka Gdynia 05.02.2006 17:00
05.02.2006 17:00
81:77
Finepharm AZS KK - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 05.02.2006 17:00
05.02.2006 17:00
67:69
MTK - Wisła CanPack Kraków 05.02.2006 18:30
05.02.2006 18:30
78:72
Azoty Meblotap - CCC Polkowice 05.02.2006 18:30
05.02.2006 18:30
57:86
Enea AZS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź 08.02.2006 17:00
08.02.2006 17:00
70:61

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - Azoty Meblotap 11.02.2006 16:00
11.02.2006 16:00
79:57
ŁKS Siemens AGD Łódź - Finepharm AZS KK 11.02.2006 17:30
11.02.2006 17:30
69:50
CCC Polkowice - Enea AZS Poznań 11.02.2006 18:00
11.02.2006 18:00
73:69
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Odra Brzeg 11.02.2006 18:30
11.02.2006 18:30
86:91
Arka Gdynia - MTK 12.02.2006 18:30
12.02.2006 18:30
70:56

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Finepharm AZS KK - Enea AZS Poznań 18.02.2006 17:00
18.02.2006 17:00
59:70
MTK - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 18.02.2006 18:30
18.02.2006 18:30
82:62
Azoty Meblotap - Arka Gdynia 19.02.2006 18:30
19.02.2006 18:30
51:86
Odra Brzeg - ŁKS Siemens AGD Łódź 19.02.2006 18:30
19.02.2006 18:30
71:54
Wisła CanPack Kraków - CCC Polkowice 19.02.2006 18:30
19.02.2006 18:30
76:66

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Enea AZS Poznań - Odra Brzeg 25.02.2006 15:00
25.02.2006 15:00
68:49
CCC Polkowice - Finepharm AZS KK 25.02.2006 16:30
25.02.2006 16:30
84:59
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Azoty Meblotap 25.02.2006 18:30
25.02.2006 18:30
74:67
ŁKS Siemens AGD Łódź - MTK 25.02.2006 18:30
25.02.2006 18:30
53:76
Arka Gdynia - Wisła CanPack Kraków 26.02.2006 18:30
26.02.2006 18:30
54:71