Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Widzew Łódź
Arka Gdynia
TV | 2019-03-30 19:10
75
77
YouTube, https://www.youtube.com/watch? - 2019-03-30 19:05
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-02 17:00
72
59
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-02 18:00
61
69
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-02 19:00
66
77
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-02 19:00
82
77
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków
2019-04-03 18:00
80
75
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-03 18:00
58
66
Energa Toruń
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-03 19:00
66
76
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-04-03 19:00
73
58
Wisła CanPack Kraków
Arka Gdynia
TV | 2019-04-06 15:30
71
72
Wisła TV - 2019-04-06 15:25
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-06 18:00
68
76
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-06 19:00
62
78
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2019-04-06 19:00
57
72
YouTube, https://youtu.be/BcuYXUPIKqE - 2019-04-06 18:55
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
Energa Toruń
2019-04-07 18:00
75
65
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2019-04-07 19:00
77
70
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-13 18:30
76
89
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-13 19:00
92
60
Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=NJZjYoNBDxI - 2019-04-13 18:55
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-04-14 17:00
65
72
CCC Polkowice
Arka Gdynia
TV | 2019-04-14 19:10
68
50
Sportklub -
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2019-04-17 18:00
71
80
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-17 19:10
61
63
Sportklub - 2019-04-17 19:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-04-18 16:40
82
56
SportKlub - 2019-04-18 16:30
CCC Polkowice
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
TV | 2019-04-23 18:10
--
--
Sportklub - 2019-04-23 18:00
Arka Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2019-04-23 18:30
--
--
1KS Ślęza Wrocław
62  :  78 (12:17, 13:17, 21:23, 16:21)
InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
Etap I - 8 kolejka | 25.11.2018 17:00
Sędziowie: Dariusz Lenczowski, Tomasz Trojanowski, Jan Piróg | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Daria Marciniak 0 10:11   0/1 0.00/1 0.0   1 1 2   1 1 2   1   0 1
9 Agata Dobrowolska 5 21:451/1 100.01/3 33.32/4 50.0     3 3 2   1         8 -6
11 Cierra Burdick 8 29:062/12 16.7   2/12 16.74/6 66.74 5 9 2 4 3 2     2 5 -10
19 Taisiia Udodenko 8 26:484/8 50.00/3 0.04/11 36.40/1 0.0  8 8   3 3 2       6 -25
22 Lea Miletic 6 13:543/4 75.0   3/4 75.0   1 4 5   3 1 3 1     8 2
23 Marissa Kastanek 4 17:411/2 50.00/3 0.01/5 20.02/2 100.03 2 5 1 4 1 3 1     4 -19
25 Karina Szybała 5 18:491/2 50.01/2 50.02/4 50.0     2 2   1           5 -3
33 Terezia Palenikova 11 29:164/10 40.00/2 0.04/12 33.33/3 100.0  4 4 1 1 2 3   1   6 -13
51 Sydney Colson 15 32:293/9 33.31/1 100.04/10 40.06/7 85.73 1 4 5 2 5 3 1     15 -7
77 Monika Naczk DNP                                   
Drużyna 4 4 8   1
Suma 62 199:59 19/48 39,6 3/15 20 22/63 34,9 15/19 78,9 12 30 42 11 19 17 18 3 2 2 57  

InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 2 10:37   0/1 0.00/1 0.02/2 100.0        1   2 1     0 2
5 Sharnee Zoll-Norman 11 34:425/10 50.00/1 0.05/11 45.51/2 50.0  6 6 11   2   2   1 23 27
7 Julija Rytsikowa 3 12:40   1/1 100.01/1 100.0   1 1 2   1           5 13
8 Ariel Atkins 9 25:423/7 42.91/4 25.04/11 36.4     6 6   2 4   3     11 0
9 Annamaria Prezelj 6 18:391/4 25.00/1 0.01/5 20.04/4 100.0  1 1   2 2 2 1     2 6
11 Agnieszka Fikiel 6 14:483/5 60.0   3/5 60.0   2   2   2         1 6 11
12 Laura Juskaite 0 06:390/2 0.00/1 0.00/3 0.0           1           -3 -10
13 Maryia Papova 30 33:217/15 46.73/6 50.010/21 47.67/7 100.01 5 6 3 1 6   1     29 26
22 Daria Stelmach 0 17:40   0/3 0.00/3 0.0         2 3 2         -1 0
31 Kyara Linskens 11 25:124/5 80.01/2 50.05/7 71.4   1 7 8 1 4 3   1 2   21 5
Drużyna 1 1 2    
Suma 78 200:00 23/48 47,9 6/20 30 29/68 42,6 14/15 93,3 5 26 31 17 17 19 4 9 2 2 93  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja