Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - PGE MKK Siedlce 01.10.2016 16:00
01.10.2016 16:00
91:72
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Energa Toruń
Internet - 2016-10-01 17:00
01.10.2016 17:00
01.10.2016 17:00
58:72
CCC Polkowice - CosinusMED Widzew Łódź
TVP Wrocław - 2016-10-01 19:00
01.10.2016 19:00
01.10.2016 19:00
75:55
Arka Gdynia - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 02.10.2016 17:00
02.10.2016 17:00
68:72
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - KS Basket 25 Bydgoszcz
TVP Sport - 2016-10-02 17:15
02.10.2016 17:15
02.10.2016 17:15
56:64
1KS Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 02.10.2016 18:00
02.10.2016 18:00
81:90

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 08.10.2016 16:00
08.10.2016 16:00
64:53
PGE MKK Siedlce - CosinusMED Widzew Łódź 08.10.2016 16:30
08.10.2016 16:30
57:66
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Arka Gdynia 08.10.2016 17:00
08.10.2016 17:00
71:61
Wisła CanPack Kraków - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin 08.10.2016 17:00
08.10.2016 17:00
67:68
Energa Toruń - CCC Polkowice
Internet -
08.10.2016 18:00
08.10.2016 18:00
69:71
KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław 09.10.2016 17:00
09.10.2016 17:00
58:74

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Internet - 2016-10-15 17:00
15.10.2016 17:00
15.10.2016 17:00
77:71
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - PGE MKK Siedlce 15.10.2016 18:00
15.10.2016 18:00
85:54
1KS Ślęza Wrocław - Wisła CanPack Kraków
Internet - 2016-10-15 18:00
15.10.2016 18:00
15.10.2016 18:00
65:71
CCC Polkowice - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
TVP Wrocław -
15.10.2016 19:00
15.10.2016 19:00
74:66
Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz 16.10.2016 17:00
16.10.2016 17:00
59:71
CosinusMED Widzew Łódź - Energa Toruń
Internet - 2016-10-16 18:00
16.10.2016 18:00
16.10.2016 18:00
52:81

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

PGE MKK Siedlce - Energa Toruń
Internet -
19.10.2016 17:00
19.10.2016 17:00
69:80
KS Basket 25 Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 19.10.2016 17:00
19.10.2016 17:00
82:50
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice 19.10.2016 18:00
19.10.2016 18:00
61:49
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław 19.10.2016 18:00
19.10.2016 18:00
47:70
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - CosinusMED Widzew Łódź 19.10.2016 18:30
19.10.2016 18:30
79:61
Wisła CanPack Kraków - Arka Gdynia 19.10.2016 18:30
19.10.2016 18:30
72:60

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków
Internet - 2016-10-22 17:00
22.10.2016 17:00
22.10.2016 17:00
69:79
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - CosinusMED Widzew Łódź 22.10.2016 18:00
22.10.2016 18:00
81:73
CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz
TVP Wrocław - 2016-10-22 19:00
22.10.2016 19:00
22.10.2016 19:00
73:66
1KS Ślęza Wrocław - PGE MKK Siedlce 23.10.2016 17:00
23.10.2016 17:00
89:57
Arka Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin 23.10.2016 17:00
23.10.2016 17:00
65:71
Energa Toruń - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
Internet - 2016-10-23 17:00
23.10.2016 17:00
23.10.2016 17:00
78:58

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

PGE MKK Siedlce - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
Internet -
29.10.2016 17:00
29.10.2016 17:00
79:64
KS Basket 25 Bydgoszcz - CosinusMED Widzew Łódź 29.10.2016 17:00
29.10.2016 17:00
77:46
Wisła CanPack Kraków - CCC Polkowice
Internet - 2016-10-29 17:00
29.10.2016 17:00
29.10.2016 17:00
91:67
1KS Ślęza Wrocław - Arka Gdynia 29.10.2016 17:00
29.10.2016 17:00
84:48
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Energa Toruń 29.10.2016 18:00
29.10.2016 18:00
76:50
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 30.10.2016 18:00
30.10.2016 18:00
67:51

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

Arka Gdynia - PGE MKK Siedlce 05.11.2016 16:00
05.11.2016 16:00
71:59
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław
Internet - 2016-11-05 17:00
05.11.2016 17:00
05.11.2016 17:00
58:88
CosinusMED Widzew Łódź - Wisła CanPack Kraków
Internet - 2016-11-05 18:00
05.11.2016 18:00
05.11.2016 18:00
64:84
Energa Toruń - KS Basket 25 Bydgoszcz
Internet - 2016-11-05 18:00
05.11.2016 18:00
05.11.2016 18:00
72:64
CCC Polkowice - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TVP Wrocław - 2016-11-05 19:00
05.11.2016 19:00
05.11.2016 19:00
51:60
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 06.11.2016 17:00
06.11.2016 17:00
69:64

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - CosinusMED Widzew Łódź 09.11.2016 18:00
09.11.2016 18:00
69:49
Wisła CanPack Kraków - Energa Toruń 11.11.2016 18:00
11.11.2016 18:00
96:50
KS Basket 25 Bydgoszcz - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 12.11.2016 17:00
12.11.2016 17:00
90:72
1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice 12.11.2016 17:00
12.11.2016 17:00
83:58
Arka Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 12.11.2016 17:00
12.11.2016 17:00
82:68
PGE MKK Siedlce - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 12.11.2016 18:00
12.11.2016 18:00
53:86

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - PGE MKK Siedlce
Internet - 2016-11-27 17:00
27.11.2016 17:00
27.11.2016 17:00
81:79
Energa Toruń - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin 27.11.2016 17:00
27.11.2016 17:00
65:54
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła CanPack Kraków 27.11.2016 17:00
27.11.2016 17:00
59:83
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - KS Basket 25 Bydgoszcz 27.11.2016 17:00
27.11.2016 17:00
69:67
1KS Ślęza Wrocław - CosinusMED Widzew Łódź 27.11.2016 18:00
27.11.2016 18:00
76:58
CCC Polkowice - Arka Gdynia
TVP Wrocław - 2016-11-27 19:00
27.11.2016 19:00
27.11.2016 19:00
76:93

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 01.12.2016 20:00
01.12.2016 20:00
68:54
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - CCC Polkowice
Internet - 2016-12-03 16:30
03.12.2016 16:30
03.12.2016 16:30
72:86
PGE MKK Siedlce - KS Basket 25 Bydgoszcz 03.12.2016 18:00
03.12.2016 18:00
57:78
1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń 03.12.2016 18:00
03.12.2016 18:00
91:67
Wisła CanPack Kraków - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 04.12.2016 17:00
04.12.2016 17:00
83:66
CosinusMED Widzew Łódź - Arka Gdynia 14.12.2016 18:00
14.12.2016 18:00
45:74

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - 1KS Ślęza Wrocław 10.12.2016 17:00
10.12.2016 17:00
40:86
KS Basket 25 Bydgoszcz - Wisła CanPack Kraków 10.12.2016 17:00
10.12.2016 17:00
70:76
Energa Toruń - Arka Gdynia
Internet - 2016-12-10 18:00
10.12.2016 18:00
10.12.2016 18:00
96:86
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin 10.12.2016 18:00
10.12.2016 18:00
68:54
CCC Polkowice - PGE MKK Siedlce
TVP Wrocław - 2016-12-10 19:00
10.12.2016 19:00
10.12.2016 19:00
88:59
CosinusMED Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Internet - 2016-12-11 18:00
11.12.2016 18:00
11.12.2016 18:00
69:52

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Internet - 2016-12-16 18:00
16.12.2016 18:00
16.12.2016 18:00
66:48
PGE MKK Siedlce - Wisła CanPack Kraków
Internet - 2016-12-17 17:00
17.12.2016 17:00
17.12.2016 17:00
66:72
KS Basket 25 Bydgoszcz - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin 17.12.2016 17:00
17.12.2016 17:00
58:63
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia 17.12.2016 17:00
17.12.2016 17:00
61:80
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław 17.12.2016 18:00
17.12.2016 18:00
68:63
CosinusMED Widzew Łódź - CCC Polkowice
Internet - 2016-12-17 18:00
17.12.2016 18:00
17.12.2016 18:00
74:71

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

CosinusMED Widzew Łódź - PGE MKK Siedlce 21.12.2016 18:00
21.12.2016 18:00
59:75
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
Internet - 2016-12-21 17:00
21.12.2016 18:00
21.12.2016 18:00
75:81
Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 21.12.2016 18:00
21.12.2016 18:00
68:85
1KS Ślęza Wrocław - KS Basket 25 Bydgoszcz
Internet - 2016-12-21 18:00
21.12.2016 18:00
21.12.2016 18:00
71:61
CCC Polkowice - Energa Toruń
TVP Wrocław - 2016-12-21 19:00
21.12.2016 19:00
21.12.2016 19:00
90:86
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - Wisła CanPack Kraków
TVP Lublin - 2016-12-21 19:00
21.12.2016 19:00
21.12.2016 19:00
46:51

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - 1KS Ślęza Wrocław
Internet -
07.01.2017 17:00
07.01.2017 17:00
55:71
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 07.01.2017 18:00
07.01.2017 18:00
81:58
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice 08.01.2017 17:00
08.01.2017 17:00
42:86
Energa Toruń - CosinusMED Widzew Łódź
Internet - 2017-01-08 17:00
08.01.2017 17:00
08.01.2017 17:00
89:59
PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Internet - 2017-01-17 19:30
17.01.2017 19:30
17.01.2017 19:30
49:66
KS Basket 25 Bydgoszcz - Arka Gdynia 25.01.2017 18:00
25.01.2017 18:00
81:64

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Arka Gdynia - Wisła CanPack Kraków 14.01.2017 15:00
14.01.2017 15:00
67:88
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - KS Basket 25 Bydgoszcz
Internet - 1970-01-01 17:00
14.01.2017 17:00
14.01.2017 17:00
50:63
1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin 14.01.2017 17:00
14.01.2017 17:00
80:71
Energa Toruń - PGE MKK Siedlce
Internet -
14.01.2017 18:00
14.01.2017 18:00
76:50
CosinusMED Widzew Łódź - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
Internet -
14.01.2017 18:00
14.01.2017 18:00
80:83
CCC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
TVP Wrocław -
15.01.2017 19:00
15.01.2017 19:00
57:46

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

CosinusMED Widzew Łódź - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 18.01.2017 18:00
18.01.2017 18:00
53:90
PGE MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław 21.01.2017 15:00
21.01.2017 15:00
67:91
Wisła CanPack Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 21.01.2017 17:00
21.01.2017 17:00
91:65
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń 21.01.2017 17:00
21.01.2017 17:00
63:73
KS Basket 25 Bydgoszcz - CCC Polkowice 22.01.2017 17:00
22.01.2017 17:00
72:64
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - Arka Gdynia 22.01.2017 18:00
22.01.2017 18:00
56:62

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - PGE MKK Siedlce 04.02.2017 17:00
04.02.2017 17:00
77:87
Energa Toruń - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Internet - 2017-02-04 18:00
04.02.2017 18:00
04.02.2017 18:00
84:65
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Internet -
04.02.2017 18:00
04.02.2017 18:00
65:72
CCC Polkowice - Wisła CanPack Kraków
TVP Wrocław - 2017-02-04 19:00
04.02.2017 19:00
04.02.2017 19:00
81:57
CosinusMED Widzew Łódź - KS Basket 25 Bydgoszcz
Internet - 2017-02-05 19:00
05.02.2017 19:00
05.02.2017 19:00
47:72
Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław 06.02.2017 17:15
06.02.2017 17:15
68:77

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - CosinusMED Widzew Łódź 11.02.2017 15:00
11.02.2017 15:00
80:45
1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 11.02.2017 17:00
11.02.2017 17:00
68:44
PGE MKK Siedlce - Arka Gdynia
Internet -
11.02.2017 18:00
11.02.2017 18:00
51:67
KS Basket 25 Bydgoszcz - Energa Toruń 11.02.2017 18:00
11.02.2017 18:00
71:76
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 11.02.2017 18:00
11.02.2017 18:00
86:63
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - CCC Polkowice 12.02.2017 17:00
12.02.2017 17:00
54:66

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz 18.02.2017 17:00
18.02.2017 17:00
62:71
Energa Toruń - Wisła CanPack Kraków 18.02.2017 18:00
18.02.2017 18:00
57:80
CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław
Internet - 2017-02-18 19:00
18.02.2017 19:00
18.02.2017 19:00
56:59
CosinusMED Widzew Łódź - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin 22.02.2017 18:00
22.02.2017 18:00
52:84
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Arka Gdynia
Internet - 2017-03-01 18:30
01.03.2017 18:30
01.03.2017 18:30
74:82
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - PGE MKK Siedlce 08.03.2017 18:00
08.03.2017 18:00
79:56

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

PGE MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Internet - 2017-02-24 18:00
24.02.2017 18:00
24.02.2017 18:00
86:69
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - Energa Toruń 25.02.2017 16:00
25.02.2017 16:00
68:75
Wisła CanPack Kraków - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 26.02.2017 16:00
26.02.2017 16:00
97:66
Arka Gdynia - CCC Polkowice 26.02.2017 17:00
26.02.2017 17:00
70:71
KS Basket 25 Bydgoszcz - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 26.02.2017 18:00
26.02.2017 18:00
85:83
CosinusMED Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław
Internet - 2017-02-26 18:00
26.02.2017 19:00
26.02.2017 19:00
50:84

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Arka Gdynia - CosinusMED Widzew Łódź 04.03.2017 17:00
04.03.2017 17:00
86:72
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków 04.03.2017 18:00
04.03.2017 18:00
83:78
Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław
Internet - 2017-03-04 18:00
04.03.2017 18:00
04.03.2017 18:00
62:46
CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Internet - 2017-02-04 19:00
04.03.2017 19:00
04.03.2017 19:00
90:54
KS Basket 25 Bydgoszcz - PGE MKK Siedlce 05.03.2017 13:00
05.03.2017 13:00
74:59
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin 05.03.2017 17:00
05.03.2017 17:00
57:78

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - CosinusMED Widzew Łódź 30.01.2017 19:00
30.01.2017 19:00
71:65
Wisła CanPack Kraków - KS Basket 25 Bydgoszcz 02.03.2017 18:00
02.03.2017 18:00
71:64
PGE MKK Siedlce - CCC Polkowice
Internet -
12.03.2017 18:00
12.03.2017 18:00
66:103
Arka Gdynia - Energa Toruń 12.03.2017 18:00
12.03.2017 18:00
56:78
1KS Ślęza Wrocław - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 12.03.2017 18:00
12.03.2017 18:00
91:51
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 12.03.2017 18:00
12.03.2017 18:00
71:62