Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Widzew Łódź
92  :  80 (20:21, 22:25, 30:21, 20:13)
1KS Ślęza Wrocław
Etap I - 10 kolejka | 09.12.2018 18:00
Sędziowie: Mariusz Adameczek, Marcin Bieńkowski, Agata Maj | Komisarz: Maciej Kucharski

Widzew Łódź

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Amanda Dowe 2 22:380/1 0.0   0/1 0.02/4 50.04 5 9 2 3 2 2 1 3   12 13
4 Jagoda Bandoch DNP                                   
6 Anna Kudelska DNP                                   
10 Klaudia Perisa 12 28:132/5 40.0   2/5 40.08/9 88.91 3 4 2 5 5 2 2 1 1 15 25
11 Klaudia Gertchen 2 28:091/2 50.00/1 0.01/3 33.3   1 1 2   4   2       0 1
12 Dominique Wilson 38 40:0010/17 58.82/6 33.312/23 52.212/12 100.01 3 4 8 2 10 1 3     41 12
13 Julia Drop 0 23:380/5 0.00/3 0.00/8 0.0     3 3 2 2   3 1     -5 -2
15 Aleksandra Pawlak 13 23:531/4 25.03/4 75.04/8 50.02/2 100.01 2 3 3 2 1 1 2   1 16 -6
22 Katarina Vucković 25 33:299/11 81.82/4 50.011/15 73.31/1 100.0  3 3   1 1 2       22 17
30 Elżbieta Paździerska DNP                                   
34 Natalia Gzinka DNP                                   
Drużyna 2 3 5    
Suma 92 200:00 23/45 51,1 7/18 38,9 30/63 47,6 25/28 89,3 8 20 28 17 19 19 13 9 4 2 101  

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Daria Marciniak 3 10:12   1/2 50.01/2 50.0     3 3         2     7 0
9 Agata Dobrowolska 5 12:092/3 66.70/2 0.02/5 40.01/2 50.01   1   2 1   1     3 -10
11 Cierra Burdick 11 28:534/13 30.8   4/13 30.83/4 75.05 11 16 1 4 3 5 1 1 2 15 -4
19 Taisiia Udodenko 18 29:277/11 63.61/5 20.08/16 50.01/2 50.05 2 7 1 3 2 3       14 -9
22 Lea Miletic 2 11:281/2 50.0   1/2 50.0   3 2 5 2 2 1         8 -11
23 Marissa Kastanek 9 23:05   3/8 37.53/8 37.5     1 1 6 2 1 1 1     11 -3
25 Karina Michałek 13 22:46   4/8 50.04/8 50.01/2 50.0  3 3   3 3 3 1     9 -14
33 Terezia Palenikova 8 22:002/4 50.01/3 33.33/7 42.91/1 100.0      3 2 4 1 1   2 7 3
51 Sydney Colson 11 37:243/4 75.01/3 33.34/7 57.12/5 40.01 1 2 6 1 4 3 2 1   13 -4
77 Monika Naczk 0 02:36                                0 -8
Drużyna 2 1 3   2
Suma 80 200:00 19/37 51,4 11/31 35,5 30/68 44,1 9/16 56,3 15 23 38 19 19 19 16 9 2 4 87  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa