Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Enea AZS Poznań - Arka Gdynia 16.10.2007 18:00
16.10.2007 18:00
49:60
MKS Tęcza Leszno - Wisła CanPack Kraków
TVP Sport - 2007-10-17 16:00
17.10.2007 16:00
17.10.2007 16:00
49:75
ŁKS Siemens AGD Łódź - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 17.10.2007 18:00
17.10.2007 18:00
70:68
Energa Toruń - KK ROW Rybnik 17.10.2007 18:00
17.10.2007 18:00
77:84
Odra Brzeg - Arcus SMS PZKosz Łomianki 17.10.2007 18:30
17.10.2007 18:30
79:60
CCC Polkowice - Finepharm AZS KK 17.10.2007 18:30
17.10.2007 18:30
98:52

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Arka Gdynia - Arcus SMS PZKosz Łomianki 20.10.2007 14:00
20.10.2007 14:00
93:40
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - CCC Polkowice 20.10.2007 16:00
20.10.2007 16:00
71:81
KK ROW Rybnik - ŁKS Siemens AGD Łódź 20.10.2007 17:30
20.10.2007 17:30
54:52
Wisła CanPack Kraków - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.
TVP Sport - 2007-10-20 18:30
20.10.2007 18:30
20.10.2007 18:30
80:61
Finepharm AZS KK - Odra Brzeg 20.10.2007 19:00
20.10.2007 19:00
53:72
MKS Tęcza Leszno - Enea AZS Poznań 21.10.2007 18:00
21.10.2007 18:00
77:72

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Enea AZS Poznań 24.10.2007 18:00
24.10.2007 18:00
65:55
MKS Tęcza Leszno - Arka Gdynia 24.10.2007 18:00
24.10.2007 18:00
56:69
Odra Brzeg - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 24.10.2007 18:30
24.10.2007 18:30
61:75
CCC Polkowice - KK ROW Rybnik 24.10.2007 18:30
24.10.2007 18:30
74:66
Energa Toruń - Wisła CanPack Kraków 24.10.2007 19:00
24.10.2007 19:00
75:94
Arcus SMS PZKosz Łomianki - Finepharm AZS KK 28.11.2007 17:30
28.11.2007 17:30
67:57

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Arcus SMS PZKosz Łomianki 27.10.2007 16:00
27.10.2007 16:00
95:68
KK ROW Rybnik - Odra Brzeg
TVP Sport - 2007-10-27 17:15
27.10.2007 17:15
27.10.2007 17:15
57:53
MKS Tęcza Leszno - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 27.10.2007 18:00
27.10.2007 18:00
57:63
Wisła CanPack Kraków - ŁKS Siemens AGD Łódź 27.10.2007 18:00
27.10.2007 18:00
64:46
Enea AZS Poznań - Energa Toruń 28.10.2007 17:00
28.10.2007 17:00
73:59
Arka Gdynia - Finepharm AZS KK 01.12.2007 16:00
01.12.2007 16:00
88:61

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Arka Gdynia 31.10.2007 18:00
31.10.2007 18:00
46:61
Enea AZS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź 31.10.2007 18:00
31.10.2007 18:00
61:56
Arcus SMS PZKosz Łomianki - KK ROW Rybnik 31.10.2007 18:00
31.10.2007 18:00
66:76
CCC Polkowice - Wisła CanPack Kraków
TVP Sport - 2007-10-31 18:15
31.10.2007 18:15
31.10.2007 18:15
65:69
Finepharm AZS KK - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 31.10.2007 19:00
31.10.2007 19:00
69:75
Energa Toruń - MKS Tęcza Leszno 31.10.2007 19:00
31.10.2007 19:00
54:67

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

KK ROW Rybnik - Finepharm AZS KK 03.11.2007 17:30
03.11.2007 17:30
81:52
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Energa Toruń 03.11.2007 18:00
03.11.2007 18:00
73:62
MKS Tęcza Leszno - ŁKS Siemens AGD Łódź 03.11.2007 18:00
03.11.2007 18:00
50:39
Enea AZS Poznań - CCC Polkowice 03.11.2007 18:30
03.11.2007 18:30
75:78
Wisła CanPack Kraków - Odra Brzeg
TVP Sport - 2007-11-03 18:35
03.11.2007 18:35
03.11.2007 18:35
80:52
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Arka Gdynia 05.11.2007 15:00
05.11.2007 15:00
69:90

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - KK ROW Rybnik 10.11.2007 16:00
10.11.2007 16:00
70:80
ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 10.11.2007 17:30
10.11.2007 17:30
78:70
Arcus SMS PZKosz Łomianki - Wisła CanPack Kraków 10.11.2007 17:30
10.11.2007 17:30
39:108
Odra Brzeg - Enea AZS Poznań 10.11.2007 18:30
10.11.2007 18:30
58:76
Energa Toruń - Arka Gdynia
TVP Sport - 2007-11-10 18:35
10.11.2007 18:35
10.11.2007 18:35
68:94
CCC Polkowice - MKS Tęcza Leszno 11.11.2007 18:35
11.11.2007 18:35
59:62

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - Finepharm AZS KK 17.11.2007 17:00
17.11.2007 17:00
81:29
MKS Tęcza Leszno - Odra Brzeg 17.11.2007 18:00
17.11.2007 18:00
84:51
Enea AZS Poznań - Arcus SMS PZKosz Łomianki 17.11.2007 18:30
17.11.2007 18:30
93:32
Arka Gdynia - KK ROW Rybnik 18.11.2007 16:00
18.11.2007 16:00
100:69
Energa Toruń - ŁKS Siemens AGD Łódź 18.11.2007 18:30
18.11.2007 18:30
74:77
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice
TVP Sport - 2007-11-18 18:35
18.11.2007 18:35
18.11.2007 18:35
89:52

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Wisła CanPack Kraków 24.11.2007 16:00
24.11.2007 16:00
67:87
Finepharm AZS KK - Enea AZS Poznań 24.11.2007 19:00
24.11.2007 19:00
58:72
Odra Brzeg - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.
TVP Info, TVP Sport - 2007-11-25 14:40
25.11.2007 14:45
25.11.2007 14:45
71:96
Arka Gdynia - ŁKS Siemens AGD Łódź 25.11.2007 16:00
25.11.2007 16:00
78:62
MKS Tęcza Leszno - Arcus SMS PZKosz Łomianki 25.11.2007 18:00
25.11.2007 18:00
82:55
CCC Polkowice - Energa Toruń 25.11.2007 18:30
25.11.2007 18:30
65:68

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

MKS Tęcza Leszno - Finepharm AZS KK 29.11.2007 18:00
29.11.2007 18:00
66:40
Wisła CanPack Kraków - KK ROW Rybnik 01.12.2007 17:00
01.12.2007 17:00
84:51
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Arcus SMS PZKosz Łomianki 01.12.2007 18:00
01.12.2007 18:00
101:58
Enea AZS Poznań - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań
TVP Info, TVP Sport - 2007-12-02 14:40
02.12.2007 14:45
02.12.2007 14:45
78:48
ŁKS Siemens AGD Łódź - CCC Polkowice 02.12.2007 16:00
02.12.2007 16:00
68:65
Energa Toruń - Odra Brzeg 02.12.2007 18:30
02.12.2007 18:30
78:63

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - MKS Tęcza Leszno 08.12.2007 16:00
08.12.2007 16:00
89:94
Arcus SMS PZKosz Łomianki - Energa Toruń 08.12.2007 17:30
08.12.2007 17:30
45:80
KK ROW Rybnik - Enea AZS Poznań 08.12.2007 18:30
08.12.2007 18:30
68:65
Finepharm AZS KK - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 08.12.2007 19:00
08.12.2007 19:00
50:71
Odra Brzeg - ŁKS Siemens AGD Łódź 09.12.2007 17:00
09.12.2007 17:00
64:77
CCC Polkowice - Arka Gdynia
TVP Sport - 2007-12-09 18:40
09.12.2007 18:40
09.12.2007 18:40
70:93

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

ŁKS Siemens AGD Łódź - Arcus SMS PZKosz Łomianki 15.12.2007 17:30
15.12.2007 17:30
88:73
MKS Tęcza Leszno - KK ROW Rybnik 15.12.2007 18:00
15.12.2007 18:00
62:58
Arka Gdynia - Wisła CanPack Kraków
TVP Info, TVP Sport - 2007-12-16 14:40
16.12.2007 14:45
16.12.2007 14:45
79:52
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 16.12.2007 17:00
16.12.2007 17:00
82:70
CCC Polkowice - Odra Brzeg 16.12.2007 18:30
16.12.2007 18:30
78:68
Energa Toruń - Finepharm AZS KK 16.12.2007 18:30
16.12.2007 18:30
55:51

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Odra Brzeg - Arka Gdynia 07.12.2007 18:30
07.12.2007 18:30
48:78
Wisła CanPack Kraków - Enea AZS Poznań 10.12.2007 17:00
10.12.2007 17:00
83:69
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Energa Toruń 21.12.2007 15:00
21.12.2007 15:00
78:66
Arcus SMS PZKosz Łomianki - CCC Polkowice 21.12.2007 16:00
21.12.2007 16:00
56:75
KK ROW Rybnik - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 21.12.2007 18:00
21.12.2007 18:00
68:63
Finepharm AZS KK - ŁKS Siemens AGD Łódź 21.12.2007 19:00
21.12.2007 19:00
55:70

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź 05.01.2008 16:00
05.01.2008 16:00
72:61
Wisła CanPack Kraków - MKS Tęcza Leszno 05.01.2008 17:00
05.01.2008 17:00
81:64
Arcus SMS PZKosz Łomianki - Odra Brzeg 05.01.2008 17:30
05.01.2008 17:30
54:86
Arka Gdynia - Enea AZS Poznań
TVP Info, TVP Sport - 2008-01-05 18:15
05.01.2008 18:15
05.01.2008 18:15
90:60
Finepharm AZS KK - CCC Polkowice 05.01.2008 18:35
05.01.2008 18:35
52:72
KK ROW Rybnik - Energa Toruń 06.01.2008 17:00
06.01.2008 17:00
60:54

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Enea AZS Poznań - MKS Tęcza Leszno 09.01.2008 18:00
09.01.2008 18:00
71:72
Arcus SMS PZKosz Łomianki - Arka Gdynia 11.01.2008 18:00
11.01.2008 18:00
42:91
ŁKS Siemens AGD Łódź - KK ROW Rybnik 12.01.2008 17:30
12.01.2008 17:30
59:72
Odra Brzeg - Finepharm AZS KK
TVP Sport, TVP Info Wrocław - 2008-01-12 18:30
12.01.2008 18:30
12.01.2008 18:30
71:58
CCC Polkowice - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 12.01.2008 18:30
12.01.2008 18:30
76:60
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków 13.01.2008 17:00
13.01.2008 17:00
67:88

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Odra Brzeg 19.01.2008 16:00
19.01.2008 16:00
81:64
Arka Gdynia - MKS Tęcza Leszno 19.01.2008 16:00
19.01.2008 16:00
82:64
Finepharm AZS KK - Arcus SMS PZKosz Łomianki 19.01.2008 19:00
19.01.2008 19:00
84:62
Enea AZS Poznań - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 20.01.2008 17:00
20.01.2008 17:00
52:66
Wisła CanPack Kraków - Energa Toruń
TVP Sport, TVP Info - 2008-01-20 18:40
20.01.2008 18:40
20.01.2008 18:40
68:73
KK ROW Rybnik - CCC Polkowice 28.02.2008 18:00
28.02.2008 18:00
67:74

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Finepharm AZS KK - Arka Gdynia 28.01.2008 17:00
28.01.2008 17:00
67:79
Arcus SMS PZKosz Łomianki - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 30.01.2008 18:00
30.01.2008 18:00
37:60
ŁKS Siemens AGD Łódź - Wisła CanPack Kraków 30.01.2008 18:00
30.01.2008 18:00
54:82
Odra Brzeg - KK ROW Rybnik 30.01.2008 18:30
30.01.2008 18:30
66:76
Energa Toruń - Enea AZS Poznań 30.01.2008 19:00
30.01.2008 19:00
69:75
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKS Tęcza Leszno 27.02.2008 18:00
27.02.2008 18:00
76:70

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Finepharm AZS KK 02.02.2008 16:00
02.02.2008 16:00
84:73
Arka Gdynia - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 02.02.2008 16:00
02.02.2008 16:00
70:59
ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS Poznań 02.02.2008 17:30
02.02.2008 17:30
84:59
KK ROW Rybnik - Arcus SMS PZKosz Łomianki 02.02.2008 17:30
02.02.2008 17:30
74:69
MKS Tęcza Leszno - Energa Toruń 02.02.2008 18:00
02.02.2008 18:00
73:67
Wisła CanPack Kraków - CCC Polkowice 02.02.2008 18:00
02.02.2008 18:00
75:69

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

CCC Polkowice - Enea AZS Poznań 09.02.2008 18:30
09.02.2008 18:30
70:45
Finepharm AZS KK - KK ROW Rybnik 09.02.2008 19:00
09.02.2008 19:00
71:61
Arka Gdynia - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 10.02.2008 15:00
10.02.2008 15:00
100:63
ŁKS Siemens AGD Łódź - MKS Tęcza Leszno
TVP Sport - 2008-02-10 16:30
10.02.2008 16:30
10.02.2008 16:30
40:53
Energa Toruń - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 10.02.2008 18:30
10.02.2008 18:30
66:64
Odra Brzeg - Wisła CanPack Kraków 11.02.2008 18:30
11.02.2008 18:30
80:96

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - Arcus SMS PZKosz Łomianki 16.02.2008 15:00
16.02.2008 15:00
103:58
Arka Gdynia - Energa Toruń 16.02.2008 16:00
16.02.2008 16:00
91:75
MKS Tęcza Leszno - CCC Polkowice
TVP Sport - 2008-02-16 16:15
16.02.2008 16:15
16.02.2008 16:15
78:57
KK ROW Rybnik - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 16.02.2008 17:30
16.02.2008 17:30
69:47
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - ŁKS Siemens AGD Łódź 16.02.2008 18:00
16.02.2008 18:00
69:57
Enea AZS Poznań - Odra Brzeg 17.02.2008 17:00
17.02.2008 17:00
81:51

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

ŁKS Siemens AGD Łódź - Energa Toruń 20.02.2008 18:00
20.02.2008 18:00
72:75
Arcus SMS PZKosz Łomianki - Enea AZS Poznań 20.02.2008 18:00
20.02.2008 18:00
54:89
KK ROW Rybnik - Arka Gdynia 20.02.2008 18:30
20.02.2008 18:30
58:69
Odra Brzeg - MKS Tęcza Leszno 20.02.2008 18:30
20.02.2008 18:30
76:68
CCC Polkowice - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 20.02.2008 18:30
20.02.2008 18:30
70:72
Finepharm AZS KK - Wisła CanPack Kraków 20.02.2008 19:00
20.02.2008 19:00
58:83

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Odra Brzeg
TVP Sport - 2008-02-23 16:15
23.02.2008 16:15
23.02.2008 16:15
70:54
ŁKS Siemens AGD Łódź - Arka Gdynia 23.02.2008 17:00
23.02.2008 17:00
61:72
Arcus SMS PZKosz Łomianki - MKS Tęcza Leszno 23.02.2008 17:30
23.02.2008 17:30
49:97
Enea AZS Poznań - Finepharm AZS KK 23.02.2008 18:00
23.02.2008 18:00
86:81
Wisła CanPack Kraków - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 23.02.2008 18:00
23.02.2008 18:00
109:55
Energa Toruń - CCC Polkowice 24.02.2008 18:30
24.02.2008 18:30
71:75

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

KK ROW Rybnik - Wisła CanPack Kraków
TVP Sport - 2008-03-01 15:15
01.03.2008 15:15
01.03.2008 15:15
60:75
Arcus SMS PZKosz Łomianki - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 01.03.2008 17:30
01.03.2008 17:30
43:100
Odra Brzeg - Energa Toruń 01.03.2008 18:30
01.03.2008 18:30
66:80
Finepharm AZS KK - MKS Tęcza Leszno 01.03.2008 19:00
01.03.2008 19:00
58:68
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Enea AZS Poznań 02.03.2008 18:00
02.03.2008 18:00
62:78
CCC Polkowice - ŁKS Siemens AGD Łódź 02.03.2008 18:30
02.03.2008 18:30
77:68

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

Enea AZS Poznań - KK ROW Rybnik 05.03.2008 15:30
05.03.2008 15:30
56:57
Arka Gdynia - CCC Polkowice 05.03.2008 17:00
05.03.2008 17:00
95:71
MKS Tęcza Leszno - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 05.03.2008 18:00
05.03.2008 18:00
83:52
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Finepharm AZS KK 05.03.2008 18:00
05.03.2008 18:00
88:71
ŁKS Siemens AGD Łódź - Odra Brzeg 05.03.2008 18:00
05.03.2008 18:00
78:57
Energa Toruń - Arcus SMS PZKosz Łomianki 05.03.2008 19:00
05.03.2008 19:00
97:56

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - Arka Gdynia
TVP Sport - 2008-03-08 15:15
08.03.2008 15:15
08.03.2008 15:15
61:66
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 08.03.2008 16:00
08.03.2008 16:00
57:73
Arcus SMS PZKosz Łomianki - ŁKS Siemens AGD Łódź 08.03.2008 17:30
08.03.2008 17:30
40:90
Odra Brzeg - CCC Polkowice 08.03.2008 18:30
08.03.2008 18:30
71:88
KK ROW Rybnik - MKS Tęcza Leszno 08.03.2008 18:30
08.03.2008 18:30
52:62
Finepharm AZS KK - Energa Toruń 08.03.2008 19:00
08.03.2008 19:00
61:73

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

Arka Gdynia - Odra Brzeg 18.03.2008 17:00
18.03.2008 17:00
89:60
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - KK ROW Rybnik 19.03.2008 18:00
19.03.2008 18:00
84:58
Enea AZS Poznań - Wisła CanPack Kraków 19.03.2008 18:00
19.03.2008 18:00
69:88
CCC Polkowice - Arcus SMS PZKosz Łomianki 19.03.2008 18:30
19.03.2008 18:30
74:56
Energa Toruń - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 19.03.2008 19:00
19.03.2008 19:00
69:60
ŁKS Siemens AGD Łódź - Finepharm AZS KK 19.03.2008 19:00
19.03.2008 19:00
92:61