Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Widzew Łódź
81  :  69 (12:13, 23:17, 23:20, 23:19)
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Etap I - 4 kolejka | 21.10.2018 18:00
Sędziowie: Grzegorz Czajka, Marcin Bieńkowski, Tomasz Tybor | Komisarz: Jarosław Nowak

Widzew Łódź

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Amanda Dowe 15 27:126/7 85.7   6/7 85.73/4 75.03 3 6 6   3 3       22 11
4 Jagoda Bandoch DNP                                   
6 Anna Kudelska DNP                                   
9 Amina Marković 2 06:330/1 0.00/1 0.00/2 0.02/4 50.01   1   1 3     1 1 0 -2
10 Klaudia Perisa 23 31:536/10 60.02/4 50.08/14 57.15/11 45.52 6 8 5 5 8 4 3   1 23 24
11 Klaudia Gertchen 8 29:584/4 100.00/1 0.04/5 80.00/1 0.03 3 6 2 4 3 1 4     17 21
13 Julia Drop 8 32:482/6 33.31/3 33.33/9 33.31/1 100.0  2 2 7 3 1 2 1     10 7
15 Aleksandra Pawlak 6 23:343/5 60.00/5 0.03/10 30.0     3 3 2 5 2 3     1 1 0
22 Katarina Vucković 13 31:123/3 100.01/7 14.34/10 40.04/4 100.0  11 11 4   2 1   2   23 5
30 Elżbieta Paździerska 4 15:292/2 100.00/5 0.02/7 28.60/2 0.0  2 2 1 2 2         0 -1
34 Natalia Gzinka 2 01:201/1 100.0   1/1 100.0                       2 -5
Drużyna 2 2 4    
Suma 81 199:59 27/39 69,2 4/26 15,4 31/65 47,7 15/27 55,6 9 30 39 27 20 24 14 8 3 3 98  

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Trener: Mirosław Trześniewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Joks 0 05:450/1 0.00/1 0.00/2 0.0         1 2           -1 2
5 Jowita Ossowska 26 28:564/9 44.44/6 66.78/15 53.36/7 85.72 7 9 1 4 5         28 -2
6 Karolina Podkańska 11 32:563/7 42.90/4 0.03/11 27.35/6 83.3  1 1 2 4 4 1 3     7 -14
9 Sandra Nowicka 1 04:37         1/2 50.01   1     1         1 -2
11 Aleksandra Wajler 9 19:272/3 66.71/8 12.53/11 27.32/2 100.01 3 4 2 1 1 4       3 -3
13 Jenna Lynn Burdette 17 31:352/4 50.03/5 60.05/9 55.64/4 100.0  4 4 2 4 4 2 2   2 19 -8
15 Karolina Kaczmarek 3 18:450/1 0.01/1 100.01/2 50.0   1 2 3 1 1   1       5 -12
16 Katarzyna Motyl 1 17:590/1 0.00/4 0.00/5 0.01/2 50.0  4 4 2 2 4 3 2     0 -9
18 Katarzyna Jaworska 1 26:290/2 0.0   0/2 0.01/2 50.02 5 7   3 1 1   3 1 7 1
24 Ewelina Jackowska 0 13:310/2 0.0   0/2 0.0     1 1 1 3   3       -3 -13
Drużyna 2 2 4   1
Suma 69 200:00 11/30 36,7 9/29 31 20/59 33,9 20/25 80 7 27 34 12 24 20 15 7 3 3 66  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa