Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - KS Basket 25 Bydgoszcz
Sportklub - 2019-10-04 19:00
04.10.2019 19:10
04.10.2019 19:10
62:78
AZS Uniwersytet Gdański - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 05.10.2019 17:00
05.10.2019 17:00
65:101
Arka Gdynia - Energa Toruń 05.10.2019 17:30
05.10.2019 17:30
77:50
DGT AZS Politechnika Gdańska - Enea AZS Poznań 06.10.2019 18:00
06.10.2019 18:00
102:91
CCC Polkowice - CosinusMED Widzew Łódź 06.10.2019 19:00
06.10.2019 19:00
79:57
Wisła Kraków - 1KS Ślęza Wrocław 07.11.2019 18:30
07.11.2019 18:30
71:69

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

CosinusMED Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław 09.10.2019 18:00
09.10.2019 18:00
53:70
KS Basket 25 Bydgoszcz - DGT AZS Politechnika Gdańska 09.10.2019 18:00
09.10.2019 18:00
92:54
Energa Toruń - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 09.10.2019 18:00
09.10.2019 18:00
62:92
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Arka Gdynia 09.10.2019 18:00
09.10.2019 18:00
82:89
CCC Polkowice - AZS Uniwersytet Gdański 09.10.2019 19:00
09.10.2019 19:00
90:50
Enea AZS Poznań - Wisła Kraków 17.12.2019 18:30
17.12.2019 18:30
59:66

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Wisła Kraków - KS Basket 25 Bydgoszcz 12.10.2019 17:00
12.10.2019 17:00
65:61
AZS Uniwersytet Gdański - CosinusMED Widzew Łódź 13.10.2019 17:00
13.10.2019 17:00
59:84
1KS Ślęza Wrocław - Enea AZS Poznań 13.10.2019 17:00
13.10.2019 17:00
78:43
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 13.10.2019 18:00
13.10.2019 18:00
90:85
DGT AZS Politechnika Gdańska - Energa Toruń 13.10.2019 18:00
13.10.2019 18:00
83:74
Arka Gdynia - CCC Polkowice
Sportklub -
13.10.2019 18:10
13.10.2019 18:10
85:56

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

AZS Uniwersytet Gdański - Arka Gdynia 19.10.2019 18:00
19.10.2019 18:00
55:73
CCC Polkowice - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 19.10.2019 19:00
19.10.2019 19:00
69:59
CosinusMED Widzew Łódź - Enea AZS Poznań 20.10.2019 18:00
20.10.2019 18:00
75:83
KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław 20.10.2019 18:00
20.10.2019 18:00
81:59
Energa Toruń - Wisła Kraków 20.10.2019 18:00
20.10.2019 18:00
58:111
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - DGT AZS Politechnika Gdańska 20.10.2019 18:00
20.10.2019 18:00
92:57

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - AZS Uniwersytet Gdański 26.10.2019 15:00
26.10.2019 15:00
70:50
Arka Gdynia - CosinusMED Widzew Łódź 26.10.2019 16:00
26.10.2019 16:00
89:63
DGT AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice 26.10.2019 18:00
26.10.2019 18:00
71:103
1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń 27.10.2019 17:00
27.10.2019 17:00
83:40
Enea AZS Poznań - KS Basket 25 Bydgoszcz 27.10.2019 17:00
27.10.2019 17:00
46:86
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków 27.10.2019 18:00
27.10.2019 18:00
76:55

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Energa Toruń - Enea AZS Poznań 02.11.2019 18:00
02.11.2019 18:00
79:83
AZS Uniwersytet Gdański - DGT AZS Politechnika Gdańska
Sportklub - 2019-11-02 19:00
02.11.2019 19:10
02.11.2019 19:10
58:74
Arka Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 03.11.2019 13:00
03.11.2019 13:00
66:54
CosinusMED Widzew Łódź - KS Basket 25 Bydgoszcz
TV Toya - 2019-11-03 17:55
03.11.2019 18:00
03.11.2019 18:00
74:81
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław 03.11.2019 18:00
03.11.2019 18:00
63:71
CCC Polkowice - Wisła Kraków 03.11.2019 19:00
03.11.2019 19:00
75:46

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

AZS Uniwersytet Gdański - 1KS Ślęza Wrocław 23.11.2019 17:00
23.11.2019 17:00
55:77
Arka Gdynia - Wisła Kraków 23.11.2019 17:00
23.11.2019 17:00
88:55
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - DGT AZS Politechnika Gdańska 23.11.2019 17:00
23.11.2019 17:00
81:63
Energa Toruń - CosinusMED Widzew Łódź 23.11.2019 18:00
23.11.2019 18:00
79:77
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - KS Basket 25 Bydgoszcz 23.11.2019 18:00
23.11.2019 18:00
94:77
CCC Polkowice - Enea AZS Poznań 23.11.2019 19:00
23.11.2019 19:00
67:44

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

DGT AZS Politechnika Gdańska - CosinusMED Widzew Łódź 30.11.2019 16:00
30.11.2019 16:00
70:67
Enea AZS Poznań - AZS Uniwersytet Gdański 30.11.2019 16:00
30.11.2019 16:00
68:65
Wisła Kraków - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 30.11.2019 17:00
30.11.2019 17:00
52:70
KS Basket 25 Bydgoszcz - CCC Polkowice
Sportklub - 2019-12-01 15:30
01.12.2019 15:40
01.12.2019 15:40
67:62
1KS Ślęza Wrocław - Arka Gdynia 01.12.2019 17:00
01.12.2019 17:00
58:63
Energa Toruń - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 01.12.2019 17:00
01.12.2019 17:00
61:90

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław 07.12.2019 15:00
07.12.2019 15:00
61:56
AZS Uniwersytet Gdański - KS Basket 25 Bydgoszcz 07.12.2019 17:00
07.12.2019 17:00
59:75
DGT AZS Politechnika Gdańska - Wisła Kraków 07.12.2019 17:00
07.12.2019 17:00
70:63
CCC Polkowice - Energa Toruń 07.12.2019 19:00
07.12.2019 19:00
82:58
Arka Gdynia - Enea AZS Poznań 08.12.2019 17:00
08.12.2019 17:00
72:45
CosinusMED Widzew Łódź - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 08.12.2019 19:00
08.12.2019 19:00
77:93

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

DGT AZS Politechnika Gdańska - Arka Gdynia 09.11.2019 15:00
09.11.2019 15:00
52:85
Wisła Kraków - AZS Uniwersytet Gdański 03.12.2019 18:00
03.12.2019 18:00
65:40
KS Basket 25 Bydgoszcz - Energa Toruń 11.12.2019 18:00
11.12.2019 18:00
92:60
1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice 11.12.2019 18:30
11.12.2019 18:30
76:70
Enea AZS Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 11.12.2019 18:30
11.12.2019 18:30
69:74
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CosinusMED Widzew Łódź 11.12.2019 19:00
11.12.2019 19:00
85:52

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

CosinusMED Widzew Łódź - Wisła Kraków
TV Toya - 2019-12-14 17:55
14.12.2019 18:00
14.12.2019 18:00
61:71
DGT AZS Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław 14.12.2019 18:00
14.12.2019 18:00
54:67
Energa Toruń - AZS Uniwersytet Gdański 14.12.2019 18:00
14.12.2019 18:00
79:54
Enea AZS Poznań - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 14.12.2019 18:30
14.12.2019 18:30
74:78
KS Basket 25 Bydgoszcz - Arka Gdynia
Sportklub - 2019-12-14 19:00
14.12.2019 19:10
14.12.2019 19:10
64:71
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice 15.12.2019 18:00
15.12.2019 18:00
84:82

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Energa Toruń - Arka Gdynia 21.12.2019 18:00
21.12.2019 18:00
44:66
Enea AZS Poznań - DGT AZS Politechnika Gdańska 21.12.2019 18:30
21.12.2019 18:30
58:75
KS Basket 25 Bydgoszcz - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 22.12.2019 17:00
22.12.2019 17:00
71:65
CosinusMED Widzew Łódź - CCC Polkowice
TV Toya - 2019-12-22 17:55
22.12.2019 18:00
22.12.2019 18:00
60:77
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - AZS Uniwersytet Gdański 22.12.2019 18:00
22.12.2019 18:00
87:59
1KS Ślęza Wrocław - Wisła Kraków 16.01.2020 18:30
16.01.2020 18:30
54:48

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

AZS Uniwersytet Gdański - CCC Polkowice 04.01.2020 17:00
04.01.2020 17:00
57:88
DGT AZS Politechnika Gdańska - KS Basket 25 Bydgoszcz 05.01.2020 16:00
05.01.2020 16:00
45:76
1KS Ślęza Wrocław - CosinusMED Widzew Łódź 05.01.2020 17:00
05.01.2020 17:00
67:70
Wisła Kraków - Enea AZS Poznań 08.01.2020 18:30
08.01.2020 18:30
78:60
Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Sportklub - 2020-02-13 20:00
13.02.2020 20:10
13.02.2020 20:10
70:62
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń 19.02.2020 19:00
19.02.2020 19:00
75:67

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

CosinusMED Widzew Łódź - AZS Uniwersytet Gdański
TV Toya - 2020-01-11 17:55
11.01.2020 18:00
11.01.2020 18:00
78:67
Energa Toruń - DGT AZS Politechnika Gdańska 11.01.2020 18:00
11.01.2020 18:00
57:48
Enea AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław 11.01.2020 19:00
11.01.2020 19:00
41:72
KS Basket 25 Bydgoszcz - Wisła Kraków 12.01.2020 18:00
12.01.2020 18:00
76:69
CCC Polkowice - Arka Gdynia 12.01.2020 19:00
12.01.2020 19:00
61:65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sportklub -
12.01.2020 19:10
12.01.2020 19:10
88:65

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Wisła Kraków - Energa Toruń 25.01.2020 17:00
25.01.2020 17:00
74:52
Enea AZS Poznań - CosinusMED Widzew Łódź
Sportklub -
25.01.2020 17:10
25.01.2020 17:10
69:78
DGT AZS Politechnika Gdańska - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 25.01.2020 18:00
25.01.2020 18:00
66:86
Arka Gdynia - AZS Uniwersytet Gdański 25.01.2020 18:00
25.01.2020 18:00
93:83
1KS Ślęza Wrocław - KS Basket 25 Bydgoszcz 26.01.2020 17:00
26.01.2020 17:00
68:75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice 26.01.2020 18:00
26.01.2020 18:00
71:66

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Wisła Kraków - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 30.01.2020 18:00
30.01.2020 18:00
65:77
AZS Uniwersytet Gdański - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 01.02.2020 17:00
01.02.2020 17:00
79:83
KS Basket 25 Bydgoszcz - Enea AZS Poznań 01.02.2020 17:00
01.02.2020 17:00
94:56
CosinusMED Widzew Łódź - Arka Gdynia
TV Toya - 2020-02-01 17:55
01.02.2020 18:00
01.02.2020 18:00
72:84
Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław
Sportklub - 2020-02-01 18:00
01.02.2020 18:10
01.02.2020 18:10
64:81
CCC Polkowice - DGT AZS Politechnika Gdańska 01.02.2020 19:00
01.02.2020 19:00
100:64

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - CosinusMED Widzew Łódź 15.02.2020 16:00
15.02.2020 16:00
77:69
DGT AZS Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Gdański 15.02.2020 16:00
15.02.2020 16:00
73:70
Enea AZS Poznań - Energa Toruń 15.02.2020 18:30
15.02.2020 18:30
54:52
1KS Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 16.02.2020 16:00
16.02.2020 16:00
65:75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia 16.02.2020 16:00
16.02.2020 16:00
79:81
Wisła Kraków - CCC Polkowice 17.02.2020 18:30
17.02.2020 18:30
68:60

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Enea AZS Poznań 22.02.2020 16:00
22.02.2020 16:00
85:42
AZS Uniwersytet Gdański - Wisła Kraków 22.02.2020 17:00
22.02.2020 17:00
71:60
CosinusMED Widzew Łódź - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV Toya - 2020-02-22 17:55
22.02.2020 18:00
22.02.2020 18:00
81:89
Energa Toruń - KS Basket 25 Bydgoszcz 22.02.2020 18:00
22.02.2020 18:00
76:94
Arka Gdynia - DGT AZS Politechnika Gdańska 22.02.2020 18:30
22.02.2020 18:30
101:48
CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław 23.02.2020 19:00
23.02.2020 19:00
84:76

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 29.02.2020 17:00
29.02.2020 17:00
84:82
1KS Ślęza Wrocław - AZS Uniwersytet Gdański 29.02.2020 17:00
29.02.2020 17:00
97:92
Wisła Kraków - Arka Gdynia 29.02.2020 17:00
29.02.2020 17:00
57:67
CosinusMED Widzew Łódź - Energa Toruń 29.02.2020 18:00
29.02.2020 18:00
82:71
DGT AZS Politechnika Gdańska - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 29.02.2020 18:00
29.02.2020 18:00
86:92
Enea AZS Poznań - CCC Polkowice 29.02.2020 19:00
29.02.2020 19:00
52:84

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

CosinusMED Widzew Łódź - DGT AZS Politechnika Gdańska
Widzew TV - YouTube - 2020-03-04 17:55
04.03.2020 18:00
04.03.2020 18:00
67:51
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Wisła Kraków 04.03.2020 18:00
04.03.2020 18:00
73:60
Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław 04.03.2020 18:00
04.03.2020 18:00
73:42
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Energa Toruń 04.03.2020 18:00
04.03.2020 18:00
86:64
AZS Uniwersytet Gdański - Enea AZS Poznań 04.03.2020 19:00
04.03.2020 19:00
78:58
CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz 04.03.2020 19:00
04.03.2020 19:00
79:85

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - AZS Uniwersytet Gdański 07.03.2020 16:00
07.03.2020 16:00
73:81
Wisła Kraków - DGT AZS Politechnika Gdańska 07.03.2020 17:00
07.03.2020 17:00
66:55
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - CosinusMED Widzew Łódź 07.03.2020 18:00
07.03.2020 18:00
82:72
Enea AZS Poznań - Arka Gdynia 07.03.2020 19:00
07.03.2020 19:00
77:107
Energa Toruń - CCC Polkowice 08.03.2020 18:00
08.03.2020 18:00
74:85
1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 08.03.2020 18:00
08.03.2020 18:00
81:68