Runda Zasadnicza (1 kolejka)

CCC Polkowice - Arka Gdynia 17.10.2003 18:00
17.10.2003 18:00
73:90
Azoty Meblotap - Wisła CanPack Kraków 18.10.2003 13:50
18.10.2003 13:50
69:70
BS Sure Shot Wołomin - Enea AZS Poznań 18.10.2003 17:00
18.10.2003 17:00
64:74
Odra Brzeg - MTK 18.10.2003 18:00
18.10.2003 18:00
49:74
ŁKS Siemens AGD Łódź - OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 19.10.2003 17:00
19.10.2003 17:00
99:60

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 25.10.2003 17:00
25.10.2003 17:00
70:59
Enea AZS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź 25.10.2003 17:00
25.10.2003 17:00
81:59
MTK - Azoty Meblotap 25.10.2003 18:00
25.10.2003 18:00
54:57
CCC Polkowice - OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 25.10.2003 18:00
25.10.2003 18:00
125:51
Arka Gdynia - Odra Brzeg 26.10.2003 13:00
26.10.2003 13:00
100:74

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Azoty Meblotap - Arka Gdynia 15.10.2003 18:00
15.10.2003 18:00
71:88
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław - Enea AZS Poznań 05.11.2003 17:00
05.11.2003 17:00
70:94
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - MTK 05.11.2003 18:00
05.11.2003 18:00
50:85
BS Sure Shot Wołomin - Wisła CanPack Kraków 05.11.2003 18:00
05.11.2003 18:00
65:77
Odra Brzeg - CCC Polkowice 05.11.2003 18:00
05.11.2003 18:00
67:62

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Arka Gdynia 18.10.2003 17:00
18.10.2003 17:00
73:88
Wisła CanPack Kraków - ŁKS Siemens AGD Łódź 12.11.2003 17:00
12.11.2003 17:00
63:77
Odra Brzeg - Azoty Meblotap 12.11.2003 18:00
12.11.2003 18:00
73:66
CCC Polkowice - Enea AZS Poznań 12.11.2003 18:00
12.11.2003 18:00
71:60
MTK - BS Sure Shot Wołomin 12.11.2003 18:00
12.11.2003 18:00
83:59

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

BS Sure Shot Wołomin - Arka Gdynia 09.11.2003 16:00
09.11.2003 16:00
65:85
Azoty Meblotap - CCC Polkowice 15.11.2003 17:00
15.11.2003 17:00
61:73
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Odra Brzeg 16.11.2003 16:00
16.11.2003 16:00
60:73
ŁKS Siemens AGD Łódź - MTK 16.11.2003 17:00
16.11.2003 17:00
83:73
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław - Wisła CanPack Kraków 16.11.2003 17:00
16.11.2003 17:00
0:0

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Arka Gdynia - ŁKS Siemens AGD Łódź 22.11.2003 15:00
22.11.2003 15:00
107:62
Azoty Meblotap - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 22.11.2003 17:00
22.11.2003 17:00
64:40
Odra Brzeg - BS Sure Shot Wołomin 22.11.2003 18:00
22.11.2003 18:00
87:77
MTK - OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 22.11.2003 18:00
22.11.2003 18:00
111:60
Wisła CanPack Kraków - Enea AZS Poznań 23.11.2003 17:00
23.11.2003 17:00
62:67

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

ŁKS Siemens AGD Łódź - Odra Brzeg 29.11.2003 17:00
29.11.2003 17:00
79:72
BS Sure Shot Wołomin - Azoty Meblotap 29.11.2003 17:00
29.11.2003 17:00
78:58
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - CCC Polkowice 29.11.2003 17:00
29.11.2003 17:00
56:74
Enea AZS Poznań - MTK 30.11.2003 17:00
30.11.2003 17:00
57:58
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław - Arka Gdynia 18.01.2004 17:30
18.01.2004 17:30
0:0

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Enea AZS Poznań - Arka Gdynia 06.12.2003 17:00
06.12.2003 17:00
62:67
Azoty Meblotap - ŁKS Siemens AGD Łódź 06.12.2003 17:00
06.12.2003 17:00
61:67
Odra Brzeg - OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 06.12.2003 18:00
06.12.2003 18:00
0:0
CCC Polkowice - Wisła CanPack Kraków 07.12.2003 16:00
07.12.2003 16:00
73:66
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - BS Sure Shot Wołomin 07.12.2003 16:00
07.12.2003 16:00
94:75

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

BS Sure Shot Wołomin - CCC Polkowice 13.12.2003 17:00
13.12.2003 17:00
64:77
ŁKS Siemens AGD Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 13.12.2003 17:00
13.12.2003 17:00
90:73
Enea AZS Poznań - Odra Brzeg 13.12.2003 17:00
13.12.2003 17:00
95:66
Wisła CanPack Kraków - MTK 13.12.2003 17:30
13.12.2003 17:30
58:53
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław - Azoty Meblotap 13.12.2003 18:00
13.12.2003 18:00
0:0

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław 20.12.2003 00:00
20.12.2003 00:00
0:0
Azoty Meblotap - Enea AZS Poznań 20.12.2003 17:00
20.12.2003 17:00
68:96
Arka Gdynia - Wisła CanPack Kraków 20.12.2003 17:00
20.12.2003 17:00
76:62
BS Sure Shot Wołomin - ŁKS Siemens AGD Łódź 20.12.2003 17:00
20.12.2003 17:00
67:104
CCC Polkowice - MTK 20.12.2003 18:00
20.12.2003 18:00
63:68

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

ŁKS Siemens AGD Łódź - CCC Polkowice 10.01.2004 17:00
10.01.2004 17:00
87:103
Enea AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 10.01.2004 17:00
10.01.2004 17:00
89:63
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław - BS Sure Shot Wołomin 10.01.2004 17:00
10.01.2004 17:00
0:0
MTK - Arka Gdynia 10.01.2004 18:00
10.01.2004 18:00
71:73
Wisła CanPack Kraków - Odra Brzeg 11.01.2004 16:00
11.01.2004 16:00
69:59

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Arka Gdynia - CCC Polkowice 17.01.2004 13:00
17.01.2004 13:00
82:76
Wisła CanPack Kraków - Azoty Meblotap 17.01.2004 17:30
17.01.2004 17:30
86:70
ŁKS Siemens AGD Łódź - BS Sure Shot Wołomin 17.01.2004 18:00
17.01.2004 18:00
91:72
MTK - Odra Brzeg 17.01.2004 18:00
17.01.2004 18:00
75:62
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Enea AZS Poznań 18.01.2004 16:00
18.01.2004 16:00
71:93

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Enea AZS Poznań - BS Sure Shot Wołomin 24.01.2004 17:00
24.01.2004 17:00
87:75
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków 24.01.2004 17:00
24.01.2004 17:00
59:60
Azoty Meblotap - MTK 24.01.2004 17:00
24.01.2004 17:00
51:75
CCC Polkowice - ŁKS Siemens AGD Łódź 24.01.2004 18:00
24.01.2004 18:00
85:67
Odra Brzeg - Arka Gdynia 25.01.2004 17:00
25.01.2004 17:00
94:109

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Arka Gdynia - Azoty Meblotap 31.01.2004 14:00
31.01.2004 14:00
89:73
Wisła CanPack Kraków - BS Sure Shot Wołomin 31.01.2004 17:00
31.01.2004 17:00
82:67
ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS Poznań 31.01.2004 18:00
31.01.2004 18:00
56:64
MTK - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 31.01.2004 18:00
31.01.2004 18:00
83:49
CCC Polkowice - Odra Brzeg 01.02.2004 16:00
01.02.2004 16:00
85:66

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

BS Sure Shot Wołomin - MTK 07.02.2004 17:00
07.02.2004 17:00
61:80
ŁKS Siemens AGD Łódź - Wisła CanPack Kraków 07.02.2004 17:00
07.02.2004 17:00
92:84
Arka Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 07.02.2004 17:00
07.02.2004 17:00
111:59
Azoty Meblotap - Odra Brzeg 07.02.2004 18:00
07.02.2004 18:00
65:71
Enea AZS Poznań - CCC Polkowice 08.02.2004 18:30
08.02.2004 18:30
77:60

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Arka Gdynia - BS Sure Shot Wołomin 13.02.2004 17:30
13.02.2004 17:30
119:48
Enea AZS Poznań - Wisła CanPack Kraków 14.02.2004 17:00
14.02.2004 17:00
73:55
Odra Brzeg - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 14.02.2004 18:00
14.02.2004 18:00
67:60
CCC Polkowice - Azoty Meblotap 14.02.2004 18:00
14.02.2004 18:00
83:79
MTK - ŁKS Siemens AGD Łódź 15.02.2004 17:00
15.02.2004 17:00
90:67

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - CCC Polkowice 21.02.2004 17:00
21.02.2004 17:00
79:63
BS Sure Shot Wołomin - Odra Brzeg 21.02.2004 17:00
21.02.2004 17:00
78:82
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Azoty Meblotap 21.02.2004 17:00
21.02.2004 17:00
77:73
MTK - Enea AZS Poznań 21.02.2004 18:00
21.02.2004 18:00
77:73
ŁKS Siemens AGD Łódź - Arka Gdynia 22.02.2004 17:00
22.02.2004 17:00
65:71

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Arka Gdynia - Enea AZS Poznań 24.02.2004 17:30
24.02.2004 17:30
70:60
Azoty Meblotap - BS Sure Shot Wołomin 28.02.2004 16:30
28.02.2004 16:30
91:58
CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 28.02.2004 18:00
28.02.2004 18:00
79:42
Odra Brzeg - ŁKS Siemens AGD Łódź 28.02.2004 18:00
28.02.2004 18:00
72:76
MTK - Wisła CanPack Kraków 29.02.2004 17:00
29.02.2004 17:00
91:65

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - Arka Gdynia 08.01.2004 18:00
08.01.2004 18:00
63:79
ŁKS Siemens AGD Łódź - Azoty Meblotap 06.03.2004 17:00
06.03.2004 17:00
75:70
BS Sure Shot Wołomin - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 06.03.2004 17:00
06.03.2004 17:00
90:77
MTK - CCC Polkowice 06.03.2004 18:00
06.03.2004 18:00
79:71
Odra Brzeg - Enea AZS Poznań 07.03.2004 16:30
07.03.2004 16:30
81:97

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

CCC Polkowice - BS Sure Shot Wołomin 13.03.2004 17:00
13.03.2004 17:00
97:63
Odra Brzeg - Wisła CanPack Kraków 13.03.2004 17:00
13.03.2004 17:00
70:71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - ŁKS Siemens AGD Łódź 13.03.2004 17:00
13.03.2004 17:00
79:87
Enea AZS Poznań - Azoty Meblotap 13.03.2004 17:00
13.03.2004 17:00
88:63
Arka Gdynia - MTK 14.03.2004 16:00
14.03.2004 16:00
82:57