Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
CCC Polkowice
90  :  50 (16:12, 21:19, 31:6, 22:13)
Widzew Łódź
Etap I - 1 kolejka | 07.10.2018 19:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Michał Kuzia, Agata Maj | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystenci: Karol Kowalewski, Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Temitope Fagbenle 28 31:3010/15 66.71/1 100.011/16 68.85/7 71.43 10 13 2 3 5 4 1 1   34 42
5 Jasmine Thomas 7 28:281/4 25.01/2 50.02/6 33.32/2 100.0  9 9 7 4 3 5 3 1   18 20
9 Julia Tyszkiewicz 5 05:341/1 100.01/2 50.02/3 66.7   1 1 2   1           6 7
10 Johannah Leedham 18 27:023/3 100.03/4 75.06/7 85.73/3 100.0  7 7 1 2 1 1 2     26 40
12 Agnieszka Kaczmarczyk DNP                                   
13 Weronika Gajda 10 30:082/4 50.01/3 33.33/7 42.93/3 100.0      6 3 2 2 2     12 28
19 Styliani Kaltsidou 7 21:522/3 66.70/4 0.02/7 28.63/5 60.0  5 5 5 4 4 1 2     11 22
21 Sofija Aleksandravicius 6 28:543/12 25.0   3/12 25.0   5 9 14 2 1   1   1   13 25
31 Karolina Puss 9 26:322/5 40.00/1 0.02/6 33.35/6 83.34   4 4 3 6 1       11 16
66 Dominika Owczarzak DNP                                   
Drużyna   1 1 1  
Suma 90 200:00 24/47 51,1 7/17 41,2 31/64 48,4 21/26 80,8 13 41 54 27 21 21 15 10 3   131  

Widzew Łódź

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Anna Kudelska 1 13:000/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.01   1   1 3 1       -2 -20
9 Amina Marković 3 14:560/3 0.0   0/3 0.03/4 75.01 2 3   2 3 1 1   1 2 -19
10 Klaudia Perisa 2 23:161/3 33.30/2 0.01/5 20.0     3 3 1 5 2 3       -1 -15
11 Klaudia Gertchen 14 29:582/4 50.03/4 75.05/8 62.51/3 33.31 3 4 3   2 4 1     13 -17
13 Julia Drop DNP                                   
15 Aleksandra Pawlak 21 30:493/8 37.53/7 42.96/15 40.06/7 85.7  4 4 1 5 5 3 1     14 -32
22 Katarina Vucković 5 40:001/9 11.11/5 20.02/14 14.3   3 4 7 5 1   2 1     4 -40
23 Raigyne Moncrief 4 20:272/8 25.00/2 0.02/10 20.0     3 3 1 5 3   2   1 2 -22
30 Elżbieta Paździerska 0 19:390/3 0.00/1 0.00/4 0.00/2 0.01   1 1 2 1 1 2   1 -3 -19
34 Natalia Gzinka 0 07:550/1 0.0   0/1 0.0             2         -1 -16
Drużyna   3 3 1 1
Suma 50 200:00 9/40 22,5 7/22 31,8 16/62 25,8 11/18 61,1 7 19 26 12 21 21 15 8   3 28  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa