Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Politechnika Gdańska
50  :  82 (10:23, 16:16, 16:25, 8:18)
Widzew Łódź
Etap I - 7 kolejka | 10.11.2018 15:10
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Paulina Gajdosz, Krzysztof Tuński | Komisarz: Andrzej Przechowski

Sunreef Yachts Politechnika Gdańska

Trener: Rafał Knap. Asystent: Adam Muller

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Maegan Conwright 12 28:194/7 57.10/4 0.04/11 36.44/4 100.0      5 1 2 6 2   1 6 -27
6 Katarzyna Śmietańska 0 06:22   0/1 0.00/1 0.0   1   1   2   1       -1 -2
7 Agata Ostrowska 0 04:080/1 0.00/2 0.00/3 0.0   1   1   1 2 1       -3 -7
10 Paulina Szymańska 8 38:324/10 40.00/1 0.04/11 36.4   3 5 8 4 2 1   1 1   15 -31
11 Martyna Pyka 12 32:002/7 28.61/4 25.03/11 27.35/5 100.02 3 5 3 4 6 2 1     11 -28
13 Agnieszka Haryńska 0 11:410/1 0.00/1 0.00/2 0.0   2 2 4   1 2 1     1 1 -5
14 Annika Holopainen 0 12:520/2 0.00/2 0.00/4 0.0     1 1   1   1 1     -3 -13
15 Karolina Strzelczyk 5 18:182/8 25.0   2/8 25.01/1 100.05 4 9 2 2 1 1     2 9 -19
21 Sylwia Bujniak 3 11:420/1 0.01/3 33.31/4 25.0     2 2 1   1 1 1     3 -4
22 Natalia Gwizdała 5 04:581/1 100.01/2 50.02/3 66.7           3   1       3 -8
23 Marianna Duszkiewicz 0 12:360/2 0.00/1 0.00/3 0.0     2 2 1 3   1       -1 -6
24 Martyna Koc 5 18:322/9 22.2   2/9 22.21/2 50.02 2 4   2 2 2       -1 -10
Drużyna 3 2 5   4
Suma 50 200:00 15/49 30,6 3/21 14,3 18/70 25,7 11/12 91,7 16 21 37 16 22 17 18 6 1 4 39  

Widzew Łódź

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Amanda Dowe 10 24:505/7 71.4   5/7 71.4   2 6 8 1 1 1 1 1 1 1 18 21
6 Anna Kudelska 2 04:081/1 100.0   1/1 100.00/2 0.0  1 1 1 1 1 2 1     1 7
9 Amina Marković 0 08:410/2 0.0   0/2 0.00/2 0.02 1 3   2 2 1       -2 7
10 Klaudia Perisa 17 30:112/4 50.03/4 75.05/8 62.54/4 100.01 1 2 6 4 4 3 3     22 31
11 Klaudia Gertchen 7 28:502/6 33.31/3 33.33/9 33.3   2 3 5 2 2   1 2 1   10 26
12 Dominique Wilson 14 23:132/6 33.32/6 33.34/12 33.34/6 66.71 8 9   3 6 3 2     12 8
13 Julia Drop 7 20:060/1 0.02/4 50.02/5 40.01/4 25.0  3 3 5   2 2       7 15
15 Aleksandra Pawlak 15 31:194/7 57.11/4 25.05/11 45.54/4 100.01 2 3 6 2 5 1 2     19 25
22 Katarina Vucković 4 15:102/3 66.7   2/3 66.7     3 3 3 1 1 1   2   10 11
30 Elżbieta Paździerska 6 13:32   2/2 100.02/2 100.0     3 3 2 1   2 3     12 9
Drużyna 2 3 5   1
Suma 82 200:00 18/37 48,6 11/23 47,8 29/60 48,3 13/22 59,1 9 31 40 26 17 22 17 14 4 1 109  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa