Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
74  :  72 (9:17, 14:16, 18:21, 33:18)
Enea AZS Poznań
Etap I - 11 kolejka | 15.12.2018 17:00
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Łukasz Andrzejewski, Tomasz Langowski | Komisarz: Grzegorz Ziemblicki

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Trener: Mirosław Trześniewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Kristina King 6 25:562/9 22.2   2/9 22.22/2 100.01 5 6 1 1 1 1 1     6 -6
4 Katarzyna Joks DNP                                   
5 Jowita Ossowska 32 35:1510/18 55.63/3 100.013/21 61.93/4 75.01 2 3 5 5 4 6 4 2   31 6
6 Karolina Podkańska 10 27:423/8 37.51/2 50.04/10 40.01/2 50.0  7 7 4 3 1 2 1   1 13 5
9 Sandra Nowicka DNP                                   
11 Aleksandra Wajler 0 13:150/2 0.00/1 0.00/3 0.0   1 2 3 2 2   1 1     2 7
13 Jenna Lynn Burdette 12 33:483/4 75.01/2 50.04/6 66.73/4 75.0  2 2 7 4 6 3       15 3
16 Katarzyna Motyl 0 13:210/2 0.00/2 0.00/4 0.0     4 4 2 2     1   1 3 -16
18 Katarzyna Jaworska 3 20:351/2 50.0   1/2 50.01/2 50.02 1 3 1 3 1   2     7 11
24 Ewelina Jackowska 11 30:093/9 33.31/2 50.04/11 36.42/2 100.02 1 3 1 3 3   3   1 11 0
Drużyna 3 2 5    
Suma 74 200:01 22/54 40,7 6/12 50 28/66 42,4 12/16 75 7 24 31 23 23 16 13 13 2 3 88  

Enea AZS Poznań

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Khaalia Hillsman 29 33:0210/16 62.5   10/16 62.59/12 75.05 9 14 2 1 6 2   1   35 1
4 Kinga Demczur 6 29:343/6 50.00/2 0.03/8 37.5   2 1 3 4 4 3 3       5 -1
7 Marta Nowicka 14 28:564/5 80.02/5 40.06/10 60.0     5 5 2 3 4 2 3   1 18 0
8 Olena Samburska 10 32:022/3 66.72/5 40.04/8 50.0     1 1 4   1 7 1     5 -2
10 Magdalena Parysek-Bochniak 4 27:580/2 0.0   0/2 0.04/8 50.0  5 5 2 4 4 2 1     4 6
11 Dominika Urbaniak 3 13:201/2 50.00/1 0.01/3 33.31/2 50.02 1 3 2   1         5 -8
12 Aleksandra Parzeńska 1 05:410/4 0.0   0/4 0.01/2 50.01   1   1 2     1 1 -2 -3
13 Karolina Stefańczyk 0 11:470/2 0.0   0/2 0.0     3 3   1 1         1 -5
16 Julia Niemojewska 5 13:011/3 33.30/1 0.01/4 25.03/3 100.0  1 1 4 2 1 2   1   6 2
23 Irena Matović 0 04:41   0/2 0.00/2 0.0                       -2 0
Drużyna 1 5 6    
Suma 72 200:02 21/43 48,8 4/16 25 25/59 42,4 18/27 66,7 10 26 36 20 16 23 18 5 3 2 75  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa