Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Katarzynki Toruń - Enea AZS Poznań
TVCOM - 2020-10-03 15:55
03.10.2020 16:00
03.10.2020 16:00
64:82
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz
TVCOM - 2020-10-04 16:25
04.10.2020 16:30
04.10.2020 16:30
75:68
BC Polkowice - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 21.10.2020 19:00
21.10.2020 19:00
90:74
CTL Zagłębie Sosnowiec - 1KS Ślęza Wrocław
TVCOM - 2020-10-28 17:55
28.10.2020 18:00
28.10.2020 18:00
79:76
VBW Arka Gdynia - DGT AZS Politechnika Gdańska
TVCOM - 2020-10-28 17:55
28.10.2020 18:00
28.10.2020 18:00
103:53

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

VBW Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
TVCOM - 2020-10-07 17:55
07.10.2020 18:00
07.10.2020 18:00
95:72
1KS Ślęza Wrocław - Katarzynki Toruń
TVCOM - 2020-10-07 18:25
07.10.2020 18:30
07.10.2020 18:30
84:59
DGT AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia 21.10.2020 19:30
21.10.2020 19:30
86:67
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TVCOM -
28.10.2020 18:00
28.10.2020 18:00
87:77
BC Polkowice - CTL Zagłębie Sosnowiec
TVCOM - 2020-11-04 18:55
04.11.2020 19:00
04.11.2020 19:00
95:73

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

GTK Gdynia - Enea AZS Poznań 11.10.2020 16:00
11.10.2020 16:00
60:79
Katarzynki Toruń - BC Polkowice 11.10.2020 17:00
11.10.2020 17:00
30:92
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - VBW Arka Gdynia 11.10.2020 18:00
11.10.2020 18:00
56:83
CTL Zagłębie Sosnowiec - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 21.10.2020 18:00
21.10.2020 18:00
65:90
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - DGT AZS Politechnika Gdańska
TVCOM -
24.11.2020 18:00
24.11.2020 18:00
80:73

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - GTK Gdynia
TVCOM - 2020-10-17 16:55
17.10.2020 17:00
17.10.2020 17:00
79:57
VBW Arka Gdynia - CTL Zagłębie Sosnowiec
18.10.2020 17:00
18.10.2020 17:00
92:71
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - Katarzynki Toruń
TVCOM -
18.10.2020 18:00
18.10.2020 18:00
73:50
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TVCOM -
04.11.2020 18:00
04.11.2020 18:00
59:81
DGT AZS Politechnika Gdańska - Enea AZS Poznań
TVCOM -
09.12.2020 19:30
09.12.2020 19:30
87:83

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - Enea AZS Poznań
TVCOM - 2020-10-24 16:55
24.10.2020 17:00
24.10.2020 17:00
84:79
Katarzynki Toruń - VBW Arka Gdynia
TVCOM -
24.10.2020 18:00
24.10.2020 18:00
52:106
GTK Gdynia - BC Polkowice
TVCOM - 2020-10-25 15:55
25.10.2020 16:00
25.10.2020 16:00
39:102
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - DGT AZS Politechnika Gdańska
TVCOM - 2020-10-25 17:55
25.10.2020 18:00
25.10.2020 18:00
83:73
CTL Zagłębie Sosnowiec - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
TVCOM -
09.12.2020 18:00
09.12.2020 18:00
78:90

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

DGT AZS Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław
TVCOM - 2020-10-31 13:25
31.10.2020 13:30
31.10.2020 13:30
80:73
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CTL Zagłębie Sosnowiec
TVCOM - 2020-10-31 16:55
31.10.2020 17:00
31.10.2020 17:00
86:68
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - GTK Gdynia
TVCOM -
31.10.2020 17:00
31.10.2020 17:00
80:61
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Katarzynki Toruń
TVCOM -
31.10.2020 18:00
31.10.2020 18:00
118:32
BC Polkowice - Enea AZS Poznań
TVCOM -
31.10.2020 19:00
31.10.2020 19:00
70:67

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

GTK Gdynia - VBW Arka Gdynia 03.10.2020 17:00
03.10.2020 17:00
55:101
Enea AZS Poznań - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz
TVCOM -
04.11.2020 17:00
04.11.2020 17:00
55:73
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Katarzynki Toruń
TVCOM -
02.12.2020 18:00
02.12.2020 18:00
93:40
CTL Zagłębie Sosnowiec - DGT AZS Politechnika Gdańska
TVCOM - 2020-12-02 17:55
02.12.2020 18:00
02.12.2020 18:00
88:69
BC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław
TVCOM - 2020-12-02 18:55
02.12.2020 19:00
02.12.2020 19:00
89:51

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

DGT AZS Politechnika Gdańska - BC Polkowice
TVCOM - 2020-11-21 12:55
21.11.2020 13:00
21.11.2020 13:00
57:89
CTL Zagłębie Sosnowiec - Katarzynki Toruń
TVCOM -
21.11.2020 17:00
21.11.2020 17:00
106:35
VBW Arka Gdynia - Enea AZS Poznań
TVCOM -
21.11.2020 17:00
21.11.2020 17:00
99:62
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia
TVCOM -
21.11.2020 18:00
21.11.2020 18:00
93:66
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław
TVCOM - 2020-11-22 15:55
22.11.2020 16:00
22.11.2020 16:00
73:71

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - VBW Arka Gdynia
TVCOM - 2020-11-25 17:55
25.11.2020 18:00
25.11.2020 18:00
60:78
GTK Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TVCOM - 2020-11-28 15:55
28.11.2020 16:00
28.11.2020 16:00
76:85
BC Polkowice - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz
TVCOM - 2020-11-28 18:55
28.11.2020 19:00
28.11.2020 19:00
100:77
Enea AZS Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
TVCOM -
28.11.2020 19:30
28.11.2020 19:30
56:62
DGT AZS Politechnika Gdańska - Katarzynki Toruń
TVCOM -
29.11.2020 16:00
29.11.2020 16:00
96:54

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Enea AZS Poznań
TVCOM -
05.12.2020 16:00
05.12.2020 16:00
83:63
CTL Zagłębie Sosnowiec - GTK Gdynia
TVCOM - 2020-12-05 16:55
05.12.2020 17:00
05.12.2020 17:00
99:62
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław
TVCOM -
05.12.2020 18:00
05.12.2020 18:00
72:63
DGT AZS Politechnika Gdańska - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz
TVCOM -
06.12.2020 15:30
06.12.2020 15:30
85:88
VBW Arka Gdynia - BC Polkowice
TVCOM - 2021-01-06 17:55
06.01.2021 18:00
06.01.2021 18:00
100:85

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TVCOM - 2020-12-13 15:55
13.12.2020 16:00
13.12.2020 16:00
72:78
Enea AZS Poznań - CTL Zagłębie Sosnowiec
TVCOM -
13.12.2020 16:00
13.12.2020 16:00
93:73
GTK Gdynia - Katarzynki Toruń
TVCOM -
13.12.2020 16:00
13.12.2020 16:00
52:55
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia
TVCOM - 2020-12-30 16:55
30.12.2020 17:00
30.12.2020 17:00
64:68
BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 12.01.2021 19:00
12.01.2021 19:00
90:86

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Enea AZS Poznań - Katarzynki Toruń 20.12.2020 16:00
20.12.2020 16:00
82:64
1KS Ślęza Wrocław - CTL Zagłębie Sosnowiec 20.01.2021 18:00
20.01.2021 18:00
84:88
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - BC Polkowice 20.01.2021 18:00
20.01.2021 18:00
79:89
DGT AZS Politechnika Gdańska - VBW Arka Gdynia
TVCOM -
23.02.2021 19:30
23.02.2021 19:30
75:91
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 24.02.2021 17:00
24.02.2021 17:00
77:68

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

GTK Gdynia - DGT AZS Politechnika Gdańska 21.12.2020 18:00
21.12.2020 18:00
67:98
CTL Zagłębie Sosnowiec - BC Polkowice 30.12.2020 18:00
30.12.2020 18:00
76:93
Katarzynki Toruń - 1KS Ślęza Wrocław 06.01.2021 16:00
06.01.2021 16:00
68:63
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - VBW Arka Gdynia 17.02.2021 18:00
17.02.2021 18:00
70:90
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 17.02.2021 18:00
17.02.2021 18:00
67:56

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

BC Polkowice - Katarzynki Toruń 02.01.2021 19:00
02.01.2021 19:00
79:34
DGT AZS Politechnika Gdańska - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 03.01.2021 16:00
03.01.2021 16:00
72:78
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - CTL Zagłębie Sosnowiec 03.01.2021 17:00
03.01.2021 17:00
82:77
VBW Arka Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 03.01.2021 17:00
03.01.2021 17:00
85:78
Enea AZS Poznań - GTK Gdynia 03.01.2021 18:30
03.01.2021 18:30
76:58

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

GTK Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław 09.01.2021 16:00
09.01.2021 16:00
59:109
CTL Zagłębie Sosnowiec - VBW Arka Gdynia 09.01.2021 17:00
09.01.2021 17:00
78:85
Katarzynki Toruń - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 09.01.2021 17:00
09.01.2021 17:00
63:85
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 09.01.2021 18:00
09.01.2021 18:00
79:78
Enea AZS Poznań - DGT AZS Politechnika Gdańska 09.01.2021 18:30
09.01.2021 18:30
68:55

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

VBW Arka Gdynia - Katarzynki Toruń 13.01.2021 18:00
13.01.2021 18:00
94:57
DGT AZS Politechnika Gdańska - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 16.01.2021 13:00
16.01.2021 13:00
70:77
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - CTL Zagłębie Sosnowiec 16.01.2021 18:00
16.01.2021 18:00
100:89
BC Polkowice - GTK Gdynia 16.01.2021 19:00
16.01.2021 19:00
72:23
Enea AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław 17.01.2021 18:00
17.01.2021 18:00
81:80

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

CTL Zagłębie Sosnowiec - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 23.01.2021 17:00
23.01.2021 17:00
79:94
Enea AZS Poznań - BC Polkowice 23.01.2021 18:30
23.01.2021 18:30
59:86
GTK Gdynia - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 24.01.2021 16:00
24.01.2021 16:00
76:86
1KS Ślęza Wrocław - DGT AZS Politechnika Gdańska 24.01.2021 16:00
24.01.2021 16:00
67:68
Katarzynki Toruń - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 26.01.2021 18:00
26.01.2021 18:00
67:112

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

VBW Arka Gdynia - GTK Gdynia 27.12.2020 17:00
27.12.2020 17:00
101:56
1KS Ślęza Wrocław - BC Polkowice 29.01.2021 17:00
29.01.2021 17:00
70:81
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - Enea AZS Poznań 29.01.2021 17:00
29.01.2021 17:00
57:62
Katarzynki Toruń - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 29.01.2021 17:00
29.01.2021 17:00
65:74
DGT AZS Politechnika Gdańska - CTL Zagłębie Sosnowiec 29.01.2021 18:00
29.01.2021 18:00
94:81

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Enea AZS Poznań - VBW Arka Gdynia 13.02.2021 16:00
13.02.2021 16:00
69:93
Katarzynki Toruń - CTL Zagłębie Sosnowiec 13.02.2021 17:00
13.02.2021 17:00
90:83
GTK Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 13.02.2021 17:00
13.02.2021 17:00
63:75
1KS Ślęza Wrocław - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 13.02.2021 17:00
13.02.2021 17:00
71:82
BC Polkowice - DGT AZS Politechnika Gdańska 14.02.2021 17:00
14.02.2021 17:00
66:90

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia 19.02.2021 18:00
19.02.2021 18:00
92:52
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - BC Polkowice 20.02.2021 14:00
20.02.2021 14:00
68:70
VBW Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław 20.02.2021 17:00
20.02.2021 17:00
71:65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Enea AZS Poznań 20.02.2021 18:00
20.02.2021 18:00
99:67
Katarzynki Toruń - DGT AZS Politechnika Gdańska 21.02.2021 17:00
21.02.2021 17:00
93:68

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Enea AZS Poznań - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 24.02.2021 18:30
24.02.2021 18:30
87:72
GTK Gdynia - CTL Zagłębie Sosnowiec 27.02.2021 17:00
27.02.2021 17:00
46:77
1KS Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 27.02.2021 17:00
27.02.2021 17:00
63:85
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - DGT AZS Politechnika Gdańska 27.02.2021 17:00
27.02.2021 17:00
77:76
BC Polkowice - VBW Arka Gdynia 27.02.2021 19:00
27.02.2021 19:00
76:81

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

VBW Arka Gdynia - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 03.03.2021 18:00
03.03.2021 18:00
122:54
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - BC Polkowice 03.03.2021 18:00
03.03.2021 18:00
92:73
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław 03.03.2021 18:00
03.03.2021 18:00
69:84
CTL Zagłębie Sosnowiec - Enea AZS Poznań 03.03.2021 18:00
03.03.2021 18:00
91:64
Katarzynki Toruń - GTK Gdynia 03.03.2021 18:00
03.03.2021 18:00
70:61