Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
PGE MKK Siedlce
83  :  92 (28:24, 13:20, 20:16, 18:19, d: 4:13)
Enea AZS Poznań
Etap I - 23 kolejka | 16.03.2019 16:00
Sędziowie: Dariusz Lenczowski, Adrian Szczotka, Agata Maj | Komisarz: Robert Zieliński

PGE MKK Siedlce

Trener: Teodor Mollov. Asystent: Teohar Mollov

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Laura Ikstena 16 45:001/3 33.33/7 42.94/10 40.05/5 100.0  5 5 3 3 6 5 1 3   17 -9
7 Jessica Dulęba DNP                                   
9 Oksana Mołłowa 30 45:0010/16 62.51/4 25.011/20 55.07/8 87.56 8 14 5 3 8 3 1   2 37 -9
10 Ewa Bacik 7 42:332/5 40.01/1 100.03/6 50.0     3 3 1 4   2       6 -12
12 Dominika Paczkowska DNP                                   
15 Samra Omerbaśić 12 45:006/12 50.0   6/12 50.0     5 5 2 4 2 3       10 -9
17 Magdalena Mołłov DNP                                   
21 Karolina Zieniewska 0 02:27                                0 3
25 Marta Urbaniak 18 45:005/7 71.42/6 33.37/13 53.82/2 100.0  4 4 8 2 2 1       23 -9
42 Samantha Lapszynski DNP                                   
Drużyna   3 3   2
Suma 83 225:00 24/43 55,8 7/18 38,9 31/61 50,8 14/15 93,3 6 25 31 19 16 18 14 2 3 2 93  

Enea AZS Poznań

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Khaalia Hillsman 35 43:3612/17 70.6   12/17 70.611/14 78.67 6 13 2 3 7 1   1   42 10
4 Kinga Demczur 4 16:321/4 25.00/2 0.01/6 16.72/2 100.03   3 1 2 1   1   1 4 -2
7 Marta Nowicka DNP                                   
8 Olena Samburska 22 39:052/5 40.06/13 46.28/18 44.4   1 1 2 3 3 1   1     18 15
10 Magdalena Parysek-Bochniak 0 11:410/2 0.0   0/2 0.0     4 4 4 4   3       3 -3
11 Dominika Urbaniak 7 29:183/5 60.00/1 0.03/6 50.01/2 50.02 1 3 3 2 1 2       7 17
12 Aleksandra Parzeńska 0 02:32   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -2
13 Karolina Stefańczyk 2 21:461/5 20.00/1 0.01/6 16.7   1 2 3 1 2 1   1 1   3 -8
16 Julia Niemojewska 5 21:402/4 50.00/1 0.02/5 40.01/1 100.0  2 2 5 1 1   1     10 8
32 Jazmine Davis 17 38:513/9 33.33/5 60.06/14 42.92/2 100.0  5 5 8 1 4 1 6   2 27 10
Drużyna 1 3 4    
Suma 92 225:01 24/51 47,1 9/24 37,5 33/75 44 17/21 81 14 21 35 27 18 16 7 10 2 3 113  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa