Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
43  :  81 (15:25, 14:19, 6:29, 8:8)
CCC Polkowice
Etap I - 9 kolejka | 01.12.2018 17:00
Sędziowie: Karina Pełka, Łukasz Jankowski, Maciej Dębowski | Komisarz: Krzysztof Puchałka

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Trener: Mirosław Trześniewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Kristina King 0 03:19            1   1 1             2 -2
4 Katarzyna Joks 0 09:190/1 0.00/2 0.00/3 0.0           2           -3 -11
5 Jowita Ossowska 3 29:110/7 0.01/4 25.01/11 9.1     3 3 6 4 1 5 1   1 -2 -32
6 Karolina Podkańska 6 27:313/6 50.00/1 0.03/7 42.9   1 3 4 1 4 5 3 2     6 -24
9 Sandra Nowicka 0 04:04                                0 1
11 Aleksandra Wajler 0 12:290/2 0.00/2 0.00/4 0.0     1 1   3   2       -5 -26
13 Jenna Lynn Burdette 11 30:444/9 44.41/3 33.35/12 41.70/1 0.0  2 2 2 3 5 3 2   1 6 -38
15 Karolina Kaczmarek 2 17:051/1 100.00/1 0.01/2 50.0   1 1 2   2   1 1   1 3 -15
16 Katarzyna Motyl 10 26:382/4 50.02/6 33.34/10 40.0     2 2 1 2 1 2 1     6 -4
18 Katarzyna Jaworska 5 15:262/3 66.7   2/3 66.71/2 50.0  2 2   3 1 2 1     4 -14
24 Ewelina Jackowska 6 24:142/5 40.0   2/5 40.02/2 100.01 2 3   2 1 4 2 1   5 -25
Drużyna 4 3 7   2
Suma 43 200:00 14/38 36,8 4/19 21,1 18/57 31,6 3/5 60 4 16 20 11 25 14 22 10 1 3 22  

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystenci: Karol Kowalewski, Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Temitope Fagbenle 19 23:377/12 58.3   7/12 58.35/7 71.41 5 6 2 1 5 4   2   18 27
9 Julia Tyszkiewicz 0 15:400/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1   1 1 2       -3 -4
10 Johannah Leedham 14 20:344/4 100.01/3 33.35/7 71.43/3 100.0  5 5 1   3 1 2     19 22
12 Agnieszka Kaczmarczyk 9 28:023/5 60.0   3/5 60.03/4 75.02 4 6 1 2 3   1     14 30
13 Weronika Gajda 5 20:461/3 33.3   1/3 33.33/3 100.01 1 2 6 3 3 3 1     9 21
15 Tiffany Hayes 12 14:334/5 80.00/1 0.04/6 66.74/4 100.01 2 3 2 1 3 1 4     18 30
19 Styliani Kaltsidou 4 21:230/2 0.01/2 50.01/4 25.01/2 50.01 4 5 1 1 1 2 1 1   6 19
31 Karolina Puss 11 31:232/3 66.71/4 25.03/7 42.94/4 100.01 3 4 1 4 3 2 1     11 31
66 Dominika Owczarzak 7 24:021/4 25.01/2 50.02/6 33.32/2 100.0  3 3 3 1 3 3 3   1 9 14
Drużyna 1 2 3   2
Suma 81 200:00 22/39 56,4 4/13 30,8 26/52 50 25/29 86,2 7 28 35 17 14 25 18 13 3 1 101  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa