Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-12-22 17:00
71
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-22 18:00
87
59
CosinusMED Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2019-12-22 18:00
60
77
TV Toya - 2019-12-22 17:55
AZS Uniwersytet Gdański
CCC Polkowice
2020-01-04 17:00
57
88
DGT Politechnika Gdańska
Artego Bydgoszcz
2020-01-05 16:00
45
76
1KS Ślęza Wrocław
CosinusMED Widzew Łódź
2020-01-05 17:00
67
70
Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
2020-01-08 18:30
78
60
Energa Toruń
DGT Politechnika Gdańska
2020-01-11 18:00
57
48
CosinusMED Widzew Łódź
AZS Uniwersytet Gdański
TV | 2020-01-11 18:00
78
67
TV Toya - 2020-01-11 17:55
Enea AZS Poznań
1KS Ślęza Wrocław
2020-01-11 19:00
41
72
Artego Bydgoszcz
Wisła Kraków
2020-01-12 18:00
76
69
CCC Polkowice
Arka Gdynia
2020-01-12 19:00
61
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-01-12 19:10
88
65
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Kraków
2020-01-16 18:30
54
48
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-17 17:00
80
88
CCC Polkowice
MKS Pruszków
2020-01-17 19:30
95
59
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-18 17:00
70
65
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2020-01-18 19:30
64
72
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2020-01-19 16:00
83
73
Wisła Kraków
Energa Toruń
2020-01-25 17:00
--
--
Enea AZS Poznań
CosinusMED Widzew Łódź
TV | 2020-01-25 17:10
--
--
Sportklub - 2020-01-25 17:00
Arka Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański
2020-01-25 18:00
--
--
DGT Politechnika Gdańska
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-25 18:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2020-01-26 17:00
--
--
nr zawodniczka nazwisko paszport urodzony wzrost pozycja
8 Rebecca Allen Australia 1992-11-06 188 rzucająca / niska skrzydłowa
41 Barbora Balintova Słowacja 1994-12-15 178 rozgrywająca / rzucająca
26 Sonja Greinacher Niemcy 1992-07-01 190 silna skrzydłowa
55 Joanna Grymek Polska 1996-07-24 202 środkowa
24 Marie Gülich Niemcy 1994-05-28 194 środkowa
23 Marissa Kastanek Polska 1990-05-31 175 rzucająca / niska skrzydłowa
21 Paulina Misiek Polska 1987-05-10 182 niska skrzydłowa
11 Aldona Morawiec Polska 1992-05-29 183 niska skrzydłowa
5 Julia Niemojewska Polska 1998-06-16 170 rozgrywająca
13 Maryia Papova Białoruś 1994-07-13 188 silna skrzydłowa
9 Kamila Podgórna Polska 1996-09-19 178 rzucająca
22 Amalia Rembiszewska Polska 1996-03-02 190 środkowa
3 Angelika Slamova Słowacja 1994-06-19 172 rozgrywająca
20 Anna Wińkowska Polska 2000-07-28 192 środkowa
 
  trener rola
 Gundars VetraTrener
 Tomasz CielebąkAsystent trenera
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa