Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Artego Bydgoszcz
Arka Gdynia
TV | 2019-12-14 19:10
64
71
Sportklub - 2019-12-14 19:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2019-12-15 18:00
84
82
Enea AZS Poznań
Wisła Kraków
2019-12-17 18:30
59
66
Energa Toruń
Arka Gdynia
2019-12-21 18:00
44
66
Enea AZS Poznań
DGT Politechnika Gdańska
2019-12-21 18:30
58
75
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-12-22 17:00
71
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-22 18:00
87
59
CosinusMED Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2019-12-22 18:00
60
77
TV Toya - 2019-12-22 17:55
AZS Uniwersytet Gdański
CCC Polkowice
2020-01-04 17:00
57
88
DGT Politechnika Gdańska
Artego Bydgoszcz
2020-01-05 16:00
45
76
1KS Ślęza Wrocław
CosinusMED Widzew Łódź
2020-01-05 17:00
67
70
Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
2020-01-08 18:30
78
60
Energa Toruń
DGT Politechnika Gdańska
2020-01-11 18:00
57
48
CosinusMED Widzew Łódź
AZS Uniwersytet Gdański
TV | 2020-01-11 18:00
78
67
TV Toya - 2020-01-11 17:55
Enea AZS Poznań
1KS Ślęza Wrocław
2020-01-11 19:00
41
72
Artego Bydgoszcz
Wisła Kraków
2020-01-12 18:00
76
69
CCC Polkowice
Arka Gdynia
2020-01-12 19:00
61
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-01-12 19:10
88
65
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Kraków
2020-01-16 18:30
54
48
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-17 17:00
80
88
CCC Polkowice
MKS Pruszków
2020-01-17 19:30
95
59
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-18 17:00
70
65
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2020-01-18 19:30
64
72
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2020-01-19 16:00
83
73
Enea AZS Poznań
75  :  81 (22:20, 17:21, 15:25, 21:15)
Artego Bydgoszcz
Etap I - 15 kolejka | 06.03.2019 18:30
Sędziowie: Sławomir Moszakowski, Jakub Pietrzak, Tomasz Langowski | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

Enea AZS Poznań

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Khaalia Hillsman 14 33:393/4 75.0   3/4 75.08/9 88.92 7 9   2 8 3 4     22 0
4 Kinga Demczur 3 14:150/1 0.01/4 25.01/5 20.0   1   1 1 3   1     1 0 -13
7 Marta Nowicka 0 04:26                  1 1           1 3
8 Olena Samburska 8 30:193/4 75.00/1 0.03/5 60.02/3 66.7  2 2 1 4 3 3 3     8 1
10 Magdalena Parysek-Bochniak 12 27:186/12 50.0   6/12 50.0   2 2 4 7 4 3 1     1 16 4
11 Dominika Urbaniak 3 19:221/2 50.00/3 0.01/5 20.01/2 50.0  1 1 2 5 1 3 2     0 7
12 Aleksandra Parzeńska 2 07:01         2/6 33.3          3         -2 -8
13 Karolina Stefańczyk 6 19:592/3 66.7   2/3 66.72/5 40.0  2 2   3 2   1     5 -13
16 Julia Niemojewska 1 08:430/1 0.0   0/1 0.01/2 50.0      1 1 1         0 -15
21 Olga Jędrzejczak DNP                                   
32 Jazmine Davis 26 34:584/12 33.36/9 66.710/21 47.6   2 2 4 5 4 2 6 1     19 4
Drużyna 1 2 3 1  
Suma 75 200:00 19/39 48,7 7/17 41,2 26/56 46,4 16/27 59,3 7 16 23 18 27 23 17 11   2 69  

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystenci: Paweł Kulpeksza, Piotr Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tamara Radočaj 7 14:252/2 100.01/1 100.03/3 100.0     2 2 4 2 1         13 17
5 Katarzyna Kocaj DNP                                   
7 Agnieszka Szott-Hejmej 7 29:102/4 50.00/1 0.02/5 40.03/4 75.01 5 6 1 2 8 2 1     9 7
8 Elżbieta Międzik 0 25:590/1 0.00/3 0.00/4 0.0         1 4   4 1     -6 -11
10 Dragana Stanković 28 29:4412/14 85.7   12/14 85.74/7 57.12 4 6 1 3 4 3 3 1   31 3
13 Julie McBride 18 27:522/5 40.01/3 33.33/8 37.511/11 100.0  4 4 4 1 6 2 3     22 -11
14 Karolina Poboży 4 16:572/3 66.7   2/3 66.7   2 2 4 1 4   2   1   7 18
17 Ziomara Morrison 5 30:391/5 20.01/4 25.02/9 22.2   2 6 8   4   2 1     5 -1
21 Paulina Niedziółka DNP                                   
22 Alexis Hornbuckle 12 25:140/3 0.01/3 33.31/6 16.79/10 90.02 4 6 2 3 8 2 3     15 8
24 Paulina Kuczyńska DNP                                   
Drużyna 1 1 2   3
Suma 81 200:00 21/37 56,8 4/15 26,7 25/52 48,1 27/32 84,4 9 27 36 14 23 27 17 12 2   96  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa