Runda Zasadnicza (1. kolejka)

Energa Toruń - Matizol Lider 25.09.2010 19:00
25.09.2010 19:00
63:65
ŁKS Siemens AGD Łódź - Widzew Szkoła Gortata Łódź
TVP Sport - 2010-09-26 15:00
26.09.2010 15:00
26.09.2010 15:00
43:55
Wisła CanPack Kraków - KS Basket 25 Bydgoszcz 26.09.2010 19:00
26.09.2010 19:00
72:64
CCC Polkowice - Arka Gdynia 20.10.2010 17:45
20.10.2010 17:45
69:49
Enea AZS Poznań - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 24.10.2010 18:00
24.10.2010 18:00
69:79
Odra Brzeg - MKS Tęcza Leszno 27.10.2010 18:00
27.10.2010 18:00
78:79

Runda Zasadnicza (2. kolejka)

CCC Polkowice - Enea AZS Poznań 02.10.2010 17:45
02.10.2010 17:45
78:44
MKS Tęcza Leszno - Wisła CanPack Kraków 02.10.2010 18:00
02.10.2010 18:00
51:78
KS Basket 25 Bydgoszcz - ŁKS Siemens AGD Łódź 02.10.2010 19:00
02.10.2010 19:00
76:60
Matizol Lider - Arka Gdynia 02.10.2010 19:00
02.10.2010 19:00
66:102
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Energa Toruń 03.10.2010 18:30
03.10.2010 18:30
73:82
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - KK ROW Rybnik 31.10.2010 17:00
31.10.2010 17:00
80:51

Runda Zasadnicza (3. kolejka)

Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice 06.10.2010 17:45
06.10.2010 17:45
79:54
ŁKS Siemens AGD Łódź - MKS Tęcza Leszno 06.10.2010 18:00
06.10.2010 18:00
63:87
Odra Brzeg - KK ROW Rybnik 06.10.2010 18:00
06.10.2010 18:00
73:70
Enea AZS Poznań - Matizol Lider 06.10.2010 18:30
06.10.2010 18:30
74:69
Energa Toruń - KS Basket 25 Bydgoszcz
TVP Bydgoszcz - 2010-10-06 19:00
06.10.2010 19:00
06.10.2010 19:00
67:56
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Arka Gdynia 06.10.2010 19:00
06.10.2010 19:00
73:65

Runda Zasadnicza (4. kolejka)

MKS Tęcza Leszno - Energa Toruń 09.10.2010 16:30
09.10.2010 16:30
74:67
KK ROW Rybnik - CCC Polkowice
TVP Sport - 2010-10-09 17:45
09.10.2010 17:45
09.10.2010 17:45
40:82
Odra Brzeg - Wisła CanPack Kraków 09.10.2010 18:00
09.10.2010 18:00
61:74
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Enea AZS Poznań 09.10.2010 18:00
09.10.2010 18:00
65:63
Matizol Lider - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 09.10.2010 20:00
09.10.2010 20:00
72:71
KS Basket 25 Bydgoszcz - Arka Gdynia
OTV Bydgoszcz - 2010-10-10 17:00
10.10.2010 17:00
10.10.2010 17:00
87:83

Runda Zasadnicza (5. kolejka)

Arka Gdynia - MKS Tęcza Leszno 13.10.2010 17:15
13.10.2010 17:15
76:45
CCC Polkowice - Matizol Lider 13.10.2010 17:45
13.10.2010 17:45
45:38
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Szkoła Gortata Łódź 13.10.2010 18:00
13.10.2010 18:00
70:68
Wisła CanPack Kraków - KK ROW Rybnik 13.10.2010 18:30
13.10.2010 18:30
75:50
Enea AZS Poznań - KS Basket 25 Bydgoszcz 13.10.2010 18:30
13.10.2010 18:30
70:78
ŁKS Siemens AGD Łódź - Odra Brzeg 01.12.2010 18:00
01.12.2010 18:00
52:64

Runda Zasadnicza (6. kolejka)

Wisła CanPack Kraków - ŁKS Siemens AGD Łódź 16.10.2010 17:00
16.10.2010 17:00
80:43
KK ROW Rybnik - Matizol Lider 16.10.2010 17:30
16.10.2010 17:30
67:75
KS Basket 25 Bydgoszcz - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.
TVP Bydgoszcz - 2010-10-16 19:00
16.10.2010 19:00
16.10.2010 19:00
51:100
MKS Tęcza Leszno - Enea AZS Poznań 17.10.2010 18:00
17.10.2010 18:00
54:61
Widzew Szkoła Gortata Łódź - CCC Polkowice
TVP Wrocław - 2010-10-17 18:30
17.10.2010 18:30
17.10.2010 18:30
37:86
Odra Brzeg - Energa Toruń 10.11.2010 18:00
10.11.2010 18:00
65:104

Runda Zasadnicza (7. kolejka)

Odra Brzeg - Arka Gdynia 22.10.2010 18:00
22.10.2010 18:00
40:81
Energa Toruń - Wisła CanPack Kraków
TVP Sport, TVP Bydgoszcz - 2010-10-23 16:00
23.10.2010 16:00
23.10.2010 16:00
62:68
CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz
TVP Wrocław - 2010-10-23 17:45
23.10.2010 17:45
23.10.2010 17:45
73:68
Matizol Lider - Widzew Szkoła Gortata Łódź 23.10.2010 18:00
23.10.2010 18:00
64:59
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKS Tęcza Leszno 23.10.2010 18:00
23.10.2010 18:00
84:56
ŁKS Siemens AGD Łódź - KK ROW Rybnik 23.10.2010 18:00
23.10.2010 18:00
55:62

Runda Zasadnicza (8. kolejka)

Widzew Szkoła Gortata Łódź - KK ROW Rybnik 30.10.2010 17:00
30.10.2010 17:00
88:80
Odra Brzeg - Enea AZS Poznań 30.10.2010 18:00
30.10.2010 18:00
60:66
KS Basket 25 Bydgoszcz - Matizol Lider
TVP Bydgoszcz - 2010-10-30 19:00
30.10.2010 19:00
30.10.2010 19:00
72:77
Wisła CanPack Kraków - Arka Gdynia
TVP Kraków, TVP Sport - 2010-10-31 14:00
31.10.2010 14:00
31.10.2010 14:00
82:54
ŁKS Siemens AGD Łódź - Energa Toruń 31.10.2010 17:00
31.10.2010 17:00
63:68
MKS Tęcza Leszno - CCC Polkowice
TVP Wrocław - 2010-11-30 18:00
30.11.2010 18:00
30.11.2010 18:00
61:76

Runda Zasadnicza (9. kolejka)

Matizol Lider - MKS Tęcza Leszno 06.11.2010 18:00
06.11.2010 18:00
58:57
Enea AZS Poznań - Wisła CanPack Kraków 06.11.2010 18:00
06.11.2010 18:00
60:87
KS Basket 25 Bydgoszcz - Widzew Szkoła Gortata Łódź
TVP Bydgoszcz - 2010-11-06 19:00
06.11.2010 19:00
06.11.2010 19:00
58:69
Arka Gdynia - ŁKS Siemens AGD Łódź 07.11.2010 15:00
07.11.2010 15:00
107:70
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Odra Brzeg 07.11.2010 17:00
07.11.2010 17:00
111:34
Energa Toruń - KK ROW Rybnik
TVP Bydgoszcz - 2010-11-07 19:00
07.11.2010 19:00
07.11.2010 19:00
70:62

Runda Zasadnicza (10. kolejka)

KK ROW Rybnik - KS Basket 25 Bydgoszcz 13.11.2010 17:30
13.11.2010 17:30
65:67
MKS Tęcza Leszno - Widzew Szkoła Gortata Łódź 13.11.2010 18:00
13.11.2010 18:00
76:54
Wisła CanPack Kraków - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 14.11.2010 17:00
14.11.2010 17:00
74:75
ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS Poznań 14.11.2010 17:00
14.11.2010 17:00
94:90
Odra Brzeg - CCC Polkowice
TVP Wrocław - 2010-11-14 17:45
14.11.2010 17:45
14.11.2010 17:45
49:85
Energa Toruń - Arka Gdynia
TVP Sport, TVP Bydgoszcz - 2010-11-14 17:45
14.11.2010 17:45
14.11.2010 17:45
64:66

Runda Zasadnicza (11. kolejka)

KK ROW Rybnik - Arka Gdynia 19.11.2010 18:00
19.11.2010 18:00
47:89
Matizol Lider - Odra Brzeg 19.11.2010 19:00
19.11.2010 19:00
75:53
CCC Polkowice - Wisła CanPack Kraków
TVP Sport, TVP Wrocław - 2010-11-20 17:45
20.11.2010 17:45
20.11.2010 17:45
48:50
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - ŁKS Siemens AGD Łódź 20.11.2010 18:00
20.11.2010 18:00
83:67
Enea AZS Poznań - Energa Toruń 20.11.2010 18:00
20.11.2010 18:00
61:92
KS Basket 25 Bydgoszcz - MKS Tęcza Leszno 20.11.2010 19:00
20.11.2010 19:00
86:72

Runda Zasadnicza (12. kolejka)

ŁKS Siemens AGD Łódź - CCC Polkowice 26.11.2010 18:00
26.11.2010 18:00
52:70
KK ROW Rybnik - MKS Tęcza Leszno 27.11.2010 17:30
27.11.2010 17:30
59:71
Wisła CanPack Kraków - Matizol Lider 27.11.2010 18:00
27.11.2010 18:00
70:52
Odra Brzeg - Widzew Szkoła Gortata Łódź 27.11.2010 18:00
27.11.2010 18:00
57:82
Arka Gdynia - Enea AZS Poznań 28.11.2010 18:00
28.11.2010 18:00
74:55
Energa Toruń - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.
TVP Bydgoszcz - 2010-11-28 19:00
28.11.2010 19:00
28.11.2010 19:00
74:67

Runda Zasadnicza (13. kolejka)

Arka Gdynia - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 04.12.2010 15:00
04.12.2010 15:00
51:60
Enea AZS Poznań - KK ROW Rybnik 04.12.2010 18:00
04.12.2010 18:00
63:47
Matizol Lider - ŁKS Siemens AGD Łódź 05.12.2010 17:00
05.12.2010 17:00
60:53
CCC Polkowice - Energa Toruń 05.12.2010 17:45
05.12.2010 17:45
58:52
KS Basket 25 Bydgoszcz - Odra Brzeg
TVP Bydgoszcz - 2010-12-05 19:00
05.12.2010 19:00
05.12.2010 19:00
88:67
Wisła CanPack Kraków - Widzew Szkoła Gortata Łódź 06.12.2010 18:00
06.12.2010 18:00
76:61

Runda Zasadnicza (14. kolejka)

Matizol Lider - Energa Toruń 10.12.2010 19:00
10.12.2010 19:00
56:68
MKS Tęcza Leszno - Odra Brzeg 11.12.2010 18:00
11.12.2010 18:00
81:60
KS Basket 25 Bydgoszcz - Wisła CanPack Kraków
TVP Bydgoszcz - 2010-12-11 19:00
11.12.2010 19:00
11.12.2010 19:00
63:79
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Enea AZS Poznań 12.12.2010 17:00
12.12.2010 17:00
87:65
Arka Gdynia - CCC Polkowice
TVP Sport - 2010-12-12 17:50
12.12.2010 17:50
12.12.2010 17:50
66:70
Widzew Szkoła Gortata Łódź - ŁKS Siemens AGD Łódź 12.12.2010 18:00
12.12.2010 18:00
58:67

Runda Zasadnicza (15. kolejka)

KK ROW Rybnik - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 17.12.2010 18:00
17.12.2010 18:00
51:81
Enea AZS Poznań - CCC Polkowice
TVP Sport, TVP Wrocław - 2010-12-18 17:45
18.12.2010 17:45
18.12.2010 17:45
56:69
Wisła CanPack Kraków - MKS Tęcza Leszno 18.12.2010 18:00
18.12.2010 18:00
73:70
ŁKS Siemens AGD Łódź - KS Basket 25 Bydgoszcz 18.12.2010 18:00
18.12.2010 18:00
67:69
Arka Gdynia - Matizol Lider 19.12.2010 17:00
19.12.2010 17:00
63:69
Energa Toruń - Widzew Szkoła Gortata Łódź
TVP Bydgoszcz - 2010-12-19 19:00
19.12.2010 19:00
19.12.2010 19:00
61:54

Runda Zasadnicza (16. kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - Energa Toruń
TVP Bydgoszcz, TVP Sport - 2010-12-02 20:00
02.12.2010 20:00
02.12.2010 20:00
91:90
KK ROW Rybnik - Odra Brzeg 15.12.2010 18:00
15.12.2010 18:00
77:58
Arka Gdynia - Widzew Szkoła Gortata Łódź 20.12.2010 17:30
20.12.2010 17:30
91:64
MKS Tęcza Leszno - ŁKS Siemens AGD Łódź 21.12.2010 18:00
21.12.2010 18:00
104:78
CCC Polkowice - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.
TVP Sport, TVP Wrocław - 2010-12-22 17:45
22.12.2010 17:45
22.12.2010 17:45
65:61
Matizol Lider - Enea AZS Poznań 22.12.2010 19:00
22.12.2010 19:00
58:55

Runda Zasadnicza (17. kolejka)

Wisła CanPack Kraków - Odra Brzeg 08.01.2011 17:30
08.01.2011 17:30
77:43
Enea AZS Poznań - Widzew Szkoła Gortata Łódź 08.01.2011 18:00
08.01.2011 18:00
48:84
Energa Toruń - MKS Tęcza Leszno
TVP Bydgoszcz - 2011-01-08 19:00
08.01.2011 19:00
08.01.2011 19:00
102:76
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Matizol Lider 09.01.2011 17:00
09.01.2011 17:00
73:49
Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz 10.01.2011 17:30
10.01.2011 17:30
96:68
CCC Polkowice - KK ROW Rybnik 09.02.2011 17:45
09.02.2011 17:45
76:49

Runda Zasadnicza (18. kolejka)

Matizol Lider - CCC Polkowice
TVP Wrocław - 2011-01-15 17:45
15.01.2011 17:45
15.01.2011 17:45
54:60
Odra Brzeg - ŁKS Siemens AGD Łódź 15.01.2011 18:00
15.01.2011 18:00
69:61
KS Basket 25 Bydgoszcz - Enea AZS Poznań
TVP Bydgoszcz - 2011-01-15 19:00
15.01.2011 19:00
15.01.2011 19:00
78:69
KK ROW Rybnik - Wisła CanPack Kraków 16.01.2011 17:00
16.01.2011 17:00
59:80
MKS Tęcza Leszno - Arka Gdynia 16.01.2011 18:00
16.01.2011 18:00
70:80
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 09.02.2011 18:00
09.02.2011 18:00
50:68

Runda Zasadnicza (19. kolejka)

ŁKS Siemens AGD Łódź - Wisła CanPack Kraków 22.01.2011 17:30
22.01.2011 17:30
47:73
CCC Polkowice - Widzew Szkoła Gortata Łódź
TVP Wrocław - 2011-01-22 17:45
22.01.2011 17:45
22.01.2011 17:45
72:47
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS Basket 25 Bydgoszcz 22.01.2011 18:00
22.01.2011 18:00
68:54
Enea AZS Poznań - MKS Tęcza Leszno 22.01.2011 18:00
22.01.2011 18:00
72:73
Matizol Lider - KK ROW Rybnik 22.01.2011 18:00
22.01.2011 18:00
76:40
Energa Toruń - Odra Brzeg
TVP Bydgoszcz - 2011-01-22 19:00
22.01.2011 19:00
22.01.2011 19:00
77:59

Runda Zasadnicza (20. kolejka)

Wisła CanPack Kraków - Energa Toruń 26.01.2011 17:00
26.01.2011 17:00
72:59
Arka Gdynia - Odra Brzeg 26.01.2011 17:30
26.01.2011 17:30
82:61
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Matizol Lider 26.01.2011 18:00
26.01.2011 18:00
64:98
MKS Tęcza Leszno - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.
TVP Sport - 2011-01-26 18:00
26.01.2011 18:00
26.01.2011 18:00
56:52
KK ROW Rybnik - ŁKS Siemens AGD Łódź 26.01.2011 18:00
26.01.2011 18:00
77:71
KS Basket 25 Bydgoszcz - CCC Polkowice
TVP Bydgoszcz - 2011-01-26 19:00
26.01.2011 19:00
26.01.2011 19:00
38:72

Runda Zasadnicza (22. kolejka)

KK ROW Rybnik - Energa Toruń 28.01.2011 17:30
28.01.2011 17:30
72:91
Wisła CanPack Kraków - Enea AZS Poznań 29.01.2011 16:00
29.01.2011 16:00
84:70
Odra Brzeg - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 30.01.2011 16:00
30.01.2011 16:00
56:72
ŁKS Siemens AGD Łódź - Arka Gdynia 30.01.2011 17:00
30.01.2011 17:00
53:106
Widzew Szkoła Gortata Łódź - KS Basket 25 Bydgoszcz 30.01.2011 18:00
30.01.2011 18:00
54:70
MKS Tęcza Leszno - Matizol Lider 30.01.2011 18:30
30.01.2011 18:30
62:76

Runda Zasadnicza (21. kolejka)

KK ROW Rybnik - Widzew Szkoła Gortata Łódź 05.02.2011 17:30
05.02.2011 17:30
74:64
CCC Polkowice - MKS Tęcza Leszno
TVP Wrocław - 2011-02-05 17:45
05.02.2011 17:45
05.02.2011 17:45
62:53
Matizol Lider - KS Basket 25 Bydgoszcz 05.02.2011 18:00
05.02.2011 18:00
69:65
Enea AZS Poznań - Odra Brzeg 05.02.2011 18:00
05.02.2011 18:00
69:60
Energa Toruń - ŁKS Siemens AGD Łódź
TVP Bydgoszcz - 2011-02-05 19:00
05.02.2011 19:00
05.02.2011 19:00
121:70
Arka Gdynia - Wisła CanPack Kraków 16.02.2011 19:15
16.02.2011 19:15
71:66

Runda Zasadnicza (23. kolejka)

Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków
TVP Sport, TVP Szczecin - 2011-02-19 16:00
19.02.2011 16:00
19.02.2011 16:00
57:68
CCC Polkowice - Odra Brzeg
TVP Wrocław - 2011-02-19 17:45
19.02.2011 17:45
19.02.2011 17:45
82:58
Enea AZS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź 19.02.2011 18:00
19.02.2011 18:00
79:57
Widzew Szkoła Gortata Łódź - MKS Tęcza Leszno 19.02.2011 18:00
19.02.2011 18:00
69:55
KS Basket 25 Bydgoszcz - KK ROW Rybnik
TVP Bydgoszcz - 2011-02-19 19:00
19.02.2011 19:00
19.02.2011 19:00
85:67
Arka Gdynia - Energa Toruń 20.02.2011 18:00
20.02.2011 18:00
95:80

Runda Zasadnicza (24. kolejka)

Arka Gdynia - KK ROW Rybnik 26.02.2011 14:00
26.02.2011 14:00
114:47
Odra Brzeg - Matizol Lider 26.02.2011 18:00
26.02.2011 18:00
63:91
Energa Toruń - Enea AZS Poznań
TVP Bydgoszcz - 2011-02-26 19:00
26.02.2011 19:00
26.02.2011 19:00
82:62
ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 02.03.2011 17:30
02.03.2011 17:30
52:80
Wisła CanPack Kraków - CCC Polkowice
OTV Wrocław. Retransmisja TVP Sport 03.03.2011, godz. 15.35 - 2011-03-02 17:45
02.03.2011 17:45
02.03.2011 17:45
67:53
MKS Tęcza Leszno - KS Basket 25 Bydgoszcz 05.03.2011 18:00
05.03.2011 18:00
72:67

Runda Zasadnicza (25. kolejka)

Widzew Szkoła Gortata Łódź - Odra Brzeg 06.03.2011 18:30
06.03.2011 18:30
79:49
CCC Polkowice - ŁKS Siemens AGD Łódź 09.03.2011 17:45
09.03.2011 17:45
73:31
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Energa Toruń 09.03.2011 18:00
09.03.2011 18:00
78:52
MKS Tęcza Leszno - KK ROW Rybnik 09.03.2011 18:00
09.03.2011 18:00
68:57
Enea AZS Poznań - Arka Gdynia 10.03.2011 18:30
10.03.2011 18:30
80:101
Matizol Lider - Wisła CanPack Kraków 10.03.2011 19:00
10.03.2011 19:00
47:65

Runda Zasadnicza (26. kolejka)

Odra Brzeg - KS Basket 25 Bydgoszcz 12.03.2011 18:15
12.03.2011 18:15
72:80
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Arka Gdynia 12.03.2011 18:15
12.03.2011 18:15
65:71
KK ROW Rybnik - Enea AZS Poznań 12.03.2011 18:15
12.03.2011 18:15
46:66
Energa Toruń - CCC Polkowice 12.03.2011 18:15
12.03.2011 18:15
75:59
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Wisła CanPack Kraków
TVP Sport - 2011-03-12 18:15
12.03.2011 18:15
12.03.2011 18:15
56:69
ŁKS Siemens AGD Łódź - Matizol Lider 12.03.2011 18:15
12.03.2011 18:15
53:57