Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Arka Gdynia - CCC Polkowice 07.10.2004 19:00
07.10.2004 19:00
88:68
Azoty Meblotap - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 16.10.2004 17:00
16.10.2004 17:00
73:83
ŁKS Siemens AGD Łódź - Odra Brzeg 16.10.2004 17:00
16.10.2004 17:00
77:69
Wisła CanPack Kraków - Enea AZS Poznań 17.10.2004 17:00
17.10.2004 17:00
83:55
MTK - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 03.11.2004 18:00
03.11.2004 18:00
99:73

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Azoty Meblotap - Wisła CanPack Kraków 20.10.2004 17:00
20.10.2004 17:00
41:102
Arka Gdynia - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 20.10.2004 17:30
20.10.2004 17:30
80:58
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - ŁKS Siemens AGD Łódź 20.10.2004 18:00
20.10.2004 18:00
68:76
MTK - CCC Polkowice 20.10.2004 18:00
20.10.2004 18:00
71:63
Enea AZS Poznań - Odra Brzeg 03.11.2004 17:00
03.11.2004 17:00
69:54

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Azoty Meblotap - Odra Brzeg 23.10.2004 17:00
23.10.2004 17:00
58:57
MTK - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 23.10.2004 18:00
23.10.2004 18:00
83:57
CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 23.10.2004 18:00
23.10.2004 18:00
98:56
ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS Poznań 24.10.2004 17:00
24.10.2004 17:00
66:62
Arka Gdynia - Wisła CanPack Kraków 24.10.2004 17:00
24.10.2004 17:00
81:71

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

Arka Gdynia - Odra Brzeg 08.10.2004 19:00
08.10.2004 19:00
70:63
CCC Polkowice - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 27.10.2004 17:00
27.10.2004 17:00
61:64
MTK - Wisła CanPack Kraków 27.10.2004 18:00
27.10.2004 18:00
81:77
Azoty Meblotap - ŁKS Siemens AGD Łódź 27.10.2004 18:00
27.10.2004 18:00
58:62
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Enea AZS Poznań 27.10.2004 18:00
27.10.2004 18:00
49:74

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

ŁKS Siemens AGD Łódź - Arka Gdynia 30.10.2004 16:00
30.10.2004 16:00
56:87
Enea AZS Poznań - Azoty Meblotap 30.10.2004 17:00
30.10.2004 17:00
79:77
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 30.10.2004 17:00
30.10.2004 17:00
58:54
Wisła CanPack Kraków - CCC Polkowice 30.10.2004 17:00
30.10.2004 17:00
102:81
Odra Brzeg - MTK 31.10.2004 16:00
31.10.2004 16:00
59:76

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Arka Gdynia - Enea AZS Poznań 13.11.2004 15:00
13.11.2004 15:00
113:91
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków 13.11.2004 17:00
13.11.2004 17:00
60:72
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Azoty Meblotap 13.11.2004 17:00
13.11.2004 17:00
69:67
CCC Polkowice - Odra Brzeg 13.11.2004 18:00
13.11.2004 18:00
73:57
MTK - ŁKS Siemens AGD Łódź 13.11.2004 18:00
13.11.2004 18:00
101:45

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

Azoty Meblotap - Arka Gdynia 19.11.2004 16:30
19.11.2004 16:30
47:78
Enea AZS Poznań - MTK 19.11.2004 17:00
19.11.2004 17:00
54:61
ŁKS Siemens AGD Łódź - CCC Polkowice 20.11.2004 17:00
20.11.2004 17:00
58:77
Odra Brzeg - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 20.11.2004 18:00
20.11.2004 18:00
66:50
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków 21.11.2004 15:00
21.11.2004 15:00
35:84

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Arka Gdynia 27.11.2004 17:00
27.11.2004 17:00
66:89
Wisła CanPack Kraków - Odra Brzeg 27.11.2004 17:00
27.11.2004 17:00
96:45
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - ŁKS Siemens AGD Łódź 27.11.2004 17:00
27.11.2004 17:00
55:49
MTK - Azoty Meblotap 27.11.2004 18:00
27.11.2004 18:00
85:83
CCC Polkowice - Enea AZS Poznań 28.11.2004 15:30
28.11.2004 15:30
75:59

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

ŁKS Siemens AGD Łódź - Wisła CanPack Kraków 04.12.2004 16:00
04.12.2004 16:00
58:70
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Enea AZS Poznań 04.12.2004 17:00
04.12.2004 17:00
64:69
Odra Brzeg - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 04.12.2004 18:00
04.12.2004 18:00
93:48
Arka Gdynia - MTK 05.12.2004 16:00
05.12.2004 16:00
92:60
Azoty Meblotap - CCC Polkowice 05.12.2004 17:00
05.12.2004 17:00
62:63

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Azoty Meblotap 11.12.2004 17:00
11.12.2004 17:00
76:47
Enea AZS Poznań - Wisła CanPack Kraków 11.12.2004 17:00
11.12.2004 17:00
70:77
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - MTK 11.12.2004 17:00
11.12.2004 17:00
43:98
CCC Polkowice - Arka Gdynia 11.12.2004 18:00
11.12.2004 18:00
61:80
Odra Brzeg - ŁKS Siemens AGD Łódź 11.12.2004 18:00
11.12.2004 18:00
78:65

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - Azoty Meblotap 18.12.2004 17:00
18.12.2004 17:00
86:84
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Arka Gdynia 18.12.2004 17:00
18.12.2004 17:00
57:85
Odra Brzeg - Enea AZS Poznań 18.12.2004 18:00
18.12.2004 18:00
75:57
CCC Polkowice - MTK 18.12.2004 18:00
18.12.2004 18:00
60:57
ŁKS Siemens AGD Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 18.12.2004 18:30
18.12.2004 18:30
62:70

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Enea AZS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź 08.01.2005 17:00
08.01.2005 17:00
68:62
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - MTK 08.01.2005 17:00
08.01.2005 17:00
61:58
Odra Brzeg - Azoty Meblotap 08.01.2005 18:00
08.01.2005 18:00
78:72
Wisła CanPack Kraków - Arka Gdynia 09.01.2005 15:30
09.01.2005 15:30
56:71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - CCC Polkowice 09.01.2005 17:00
09.01.2005 17:00
75:95

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Enea AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 15.01.2005 17:00
15.01.2005 17:00
73:62
ŁKS Siemens AGD Łódź - Azoty Meblotap 15.01.2005 17:00
15.01.2005 17:00
60:70
Wisła CanPack Kraków - MTK 15.01.2005 17:00
15.01.2005 17:00
73:56
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice 16.01.2005 15:30
16.01.2005 15:30
53:70
Odra Brzeg - Arka Gdynia 16.01.2005 16:00
16.01.2005 16:00
89:98

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Arka Gdynia - ŁKS Siemens AGD Łódź 22.01.2005 16:00
22.01.2005 16:00
100:64
MTK - Odra Brzeg 22.01.2005 18:00
22.01.2005 18:00
92:56
CCC Polkowice - Wisła CanPack Kraków 23.01.2005 15:30
23.01.2005 15:30
62:61
Azoty Meblotap - Enea AZS Poznań 23.01.2005 17:00
23.01.2005 17:00
55:74
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 23.01.2005 17:00
23.01.2005 17:00
58:56

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Enea AZS Poznań - Arka Gdynia 28.01.2005 17:00
28.01.2005 17:00
54:73
ŁKS Siemens AGD Łódź - MTK 29.01.2005 18:30
29.01.2005 18:30
57:76
Odra Brzeg - CCC Polkowice 30.01.2005 12:45
30.01.2005 12:45
68:67
Wisła CanPack Kraków - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 30.01.2005 16:00
30.01.2005 16:00
78:52
Azoty Meblotap - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 30.01.2005 17:00
30.01.2005 17:00
68:73

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Arka Gdynia - Azoty Meblotap 05.02.2005 16:00
05.02.2005 16:00
88:84
Wisła CanPack Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 05.02.2005 17:00
05.02.2005 17:00
92:40
MTK - Enea AZS Poznań 05.02.2005 18:00
05.02.2005 18:00
75:72
CCC Polkowice - ŁKS Siemens AGD Łódź 05.02.2005 18:00
05.02.2005 18:00
77:52
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Odra Brzeg 06.02.2005 15:30
06.02.2005 15:30
51:52

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - ŁKS Siemens AGD Łódź 12.02.2005 17:00
12.02.2005 17:00
75:60
Enea AZS Poznań - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 12.02.2005 17:00
12.02.2005 17:00
72:59
CCC Polkowice - Azoty Meblotap 12.02.2005 18:00
12.02.2005 18:00
68:76
MTK - Arka Gdynia 13.02.2005 16:30
13.02.2005 16:30
86:84
TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - Odra Brzeg 13.02.2005 17:00
13.02.2005 17:00
43:75

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 10.02.2005 18:00
10.02.2005 18:00
54:44
Enea AZS Poznań - CCC Polkowice 18.02.2005 17:00
18.02.2005 17:00
55:57
Arka Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 19.02.2005 15:00
19.02.2005 15:00
93:46
Odra Brzeg - Wisła CanPack Kraków 19.02.2005 18:00
19.02.2005 18:00
82:69
Azoty Meblotap - MTK 20.02.2005 14:30
20.02.2005 14:30
59:73