Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Energa Toruń - Enea AZS Poznań
TVCOM - 2020-10-03 15:55
03.10.2020 16:00
03.10.2020 16:00
64:82
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - KS Basket 25 Bydgoszcz
TVCOM - 2020-10-04 16:25
04.10.2020 16:30
04.10.2020 16:30
75:68
CCC Polkowice - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 21.10.2020 19:00
21.10.2020 19:00
90:74
CTL Zagłębie Sosnowiec - 1KS Ślęza Wrocław 28.10.2020 18:00
28.10.2020 18:00
--:--
VBW Arka Gdynia - DGT AZS Politechnika Gdańska 28.10.2020 18:00
28.10.2020 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

VBW Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
TVCOM - 2020-10-07 17:55
07.10.2020 18:00
07.10.2020 18:00
95:72
1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń
TVCOM - 2020-10-07 18:25
07.10.2020 18:30
07.10.2020 18:30
84:59
DGT AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia 21.10.2020 19:30
21.10.2020 19:30
86:67
KS Basket 25 Bydgoszcz - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 28.10.2020 18:00
28.10.2020 18:00
--:--
CCC Polkowice - CTL Zagłębie Sosnowiec 04.11.2020 19:00
04.11.2020 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

GTK Gdynia - Enea AZS Poznań 11.10.2020 16:00
11.10.2020 16:00
60:79
Energa Toruń - CCC Polkowice 11.10.2020 17:00
11.10.2020 17:00
30:92
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - VBW Arka Gdynia 11.10.2020 18:00
11.10.2020 18:00
56:83
CTL Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz 21.10.2020 18:00
21.10.2020 18:00
65:90
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - DGT AZS Politechnika Gdańska 24.11.2020
24.11.2020
--:--

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - GTK Gdynia
TVCOM - 2020-10-17 16:55
17.10.2020 17:00
17.10.2020 17:00
79:57
VBW Arka Gdynia - CTL Zagłębie Sosnowiec
18.10.2020 17:00
18.10.2020 17:00
92:71
KS Basket 25 Bydgoszcz - Energa Toruń
TVCOM -
18.10.2020 18:00
18.10.2020 18:00
73:50
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 04.11.2020 18:00
04.11.2020 18:00
--:--
DGT AZS Politechnika Gdańska - Enea AZS Poznań 09.12.2020 19:30
09.12.2020 19:30
--:--

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - Enea AZS Poznań
TVCOM - 2020-10-24 16:55
24.10.2020 17:00
24.10.2020 17:00
84:79
Energa Toruń - VBW Arka Gdynia
TVCOM - 2020-10-24 17:55
24.10.2020 18:00
24.10.2020 18:00
52:106
GTK Gdynia - CCC Polkowice
TVCOM - 2020-10-25 15:55
25.10.2020 16:00
25.10.2020 16:00
39:102
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - DGT AZS Politechnika Gdańska
TVCOM - 2020-10-25 17:55
25.10.2020 18:00
25.10.2020 18:00
83:73
CTL Zagłębie Sosnowiec - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 09.12.2020 18:00
09.12.2020 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CTL Zagłębie Sosnowiec 31.10.2020
31.10.2020
--:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Energa Toruń 31.10.2020
31.10.2020
--:--
DGT AZS Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław 31.10.2020 13:30
31.10.2020 13:30
--:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - GTK Gdynia 31.10.2020 17:00
31.10.2020 17:00
--:--
CCC Polkowice - Enea AZS Poznań 31.10.2020 19:00
31.10.2020 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

GTK Gdynia - VBW Arka Gdynia 03.10.2020 17:00
03.10.2020 17:00
55:101
Enea AZS Poznań - KS Basket 25 Bydgoszcz 04.11.2020
04.11.2020
--:--
CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław 02.12.2020
02.12.2020
--:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń 02.12.2020
02.12.2020
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - DGT AZS Politechnika Gdańska 02.12.2020
02.12.2020
--:--

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia 21.11.2020
21.11.2020
--:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław 21.11.2020
21.11.2020
--:--
DGT AZS Politechnika Gdańska - CCC Polkowice 21.11.2020 13:00
21.11.2020 13:00
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń 21.11.2020 17:00
21.11.2020 17:00
--:--
VBW Arka Gdynia - Enea AZS Poznań 21.11.2020 17:00
21.11.2020 17:00
--:--

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - VBW Arka Gdynia 25.11.2020
25.11.2020
--:--
GTK Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 28.11.2020
28.11.2020
--:--
Enea AZS Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 28.11.2020 18:30
28.11.2020 18:30
--:--
CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz 28.11.2020 19:00
28.11.2020 19:00
--:--
DGT AZS Politechnika Gdańska - Energa Toruń 29.11.2020 16:00
29.11.2020 16:00
--:--

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Enea AZS Poznań 05.12.2020
05.12.2020
--:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław 05.12.2020
05.12.2020
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - GTK Gdynia 05.12.2020 17:00
05.12.2020 17:00
--:--
DGT AZS Politechnika Gdańska - KS Basket 25 Bydgoszcz 06.12.2020 16:00
06.12.2020 16:00
--:--
VBW Arka Gdynia - CCC Polkowice 09.12.2020
09.12.2020
--:--

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia 12.12.2020
12.12.2020
--:--
GTK Gdynia - Energa Toruń 12.12.2020
12.12.2020
--:--
Enea AZS Poznań - CTL Zagłębie Sosnowiec 12.12.2020 18:30
12.12.2020 18:30
--:--
CCC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 12.12.2020 19:00
12.12.2020 19:00
--:--
1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 13.12.2020 16:00
13.12.2020 16:00
--:--

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice 18.12.2020
18.12.2020
--:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 19.12.2020
19.12.2020
--:--
DGT AZS Politechnika Gdańska - VBW Arka Gdynia 19.12.2020 13:00
19.12.2020 13:00
--:--
Enea AZS Poznań - Energa Toruń 19.12.2020 18:30
19.12.2020 18:30
--:--
1KS Ślęza Wrocław - CTL Zagłębie Sosnowiec 20.12.2020 16:00
20.12.2020 16:00
--:--

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - VBW Arka Gdynia 27.12.2020
27.12.2020
--:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - KS Basket 25 Bydgoszcz 27.12.2020
27.12.2020
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice 27.12.2020
27.12.2020
--:--
Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław 27.12.2020
27.12.2020
--:--
GTK Gdynia - DGT AZS Politechnika Gdańska 27.12.2020
27.12.2020
--:--

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - CTL Zagłębie Sosnowiec 02.01.2021
02.01.2021
--:--
DGT AZS Politechnika Gdańska - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 02.01.2021
02.01.2021
--:--
VBW Arka Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 02.01.2021 17:00
02.01.2021 17:00
--:--
Enea AZS Poznań - GTK Gdynia 03.01.2021 18:30
03.01.2021 18:30
--:--
CCC Polkowice - Energa Toruń 03.01.2021 19:00
03.01.2021 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 09.01.2021
09.01.2021
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - VBW Arka Gdynia 09.01.2021
09.01.2021
--:--
Energa Toruń - KS Basket 25 Bydgoszcz 09.01.2021
09.01.2021
--:--
GTK Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław 09.01.2021
09.01.2021
--:--
Enea AZS Poznań - DGT AZS Politechnika Gdańska 09.01.2021 18:30
09.01.2021 18:30
--:--

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

CCC Polkowice - GTK Gdynia 16.01.2021
16.01.2021
--:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - CTL Zagłębie Sosnowiec 16.01.2021
16.01.2021
--:--
DGT AZS Politechnika Gdańska - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 16.01.2021
16.01.2021
--:--
Enea AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław 16.01.2021 17:00
16.01.2021 17:00
--:--
VBW Arka Gdynia - Energa Toruń 16.01.2021 17:00
16.01.2021 17:00
--:--

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

CTL Zagłębie Sosnowiec - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 23.01.2021
23.01.2021
--:--
Energa Toruń - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 23.01.2021
23.01.2021
--:--
GTK Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz 23.01.2021
23.01.2021
--:--
1KS Ślęza Wrocław - DGT AZS Politechnika Gdańska 23.01.2021 17:00
23.01.2021 17:00
--:--
Enea AZS Poznań - CCC Polkowice 23.01.2021 18:30
23.01.2021 18:30
--:--

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - Enea AZS Poznań 30.01.2021
30.01.2021
--:--
Energa Toruń - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 30.01.2021
30.01.2021
--:--
DGT AZS Politechnika Gdańska - CTL Zagłębie Sosnowiec 30.01.2021
30.01.2021
--:--
1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice 30.01.2021 17:00
30.01.2021 17:00
--:--
VBW Arka Gdynia - GTK Gdynia 30.01.2021 17:00
30.01.2021 17:00
--:--

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Energa Toruń - CTL Zagłębie Sosnowiec 13.02.2021
13.02.2021
--:--
GTK Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 13.02.2021
13.02.2021
--:--
CCC Polkowice - DGT AZS Politechnika Gdańska 13.02.2021
13.02.2021
--:--
1KS Ślęza Wrocław - KS Basket 25 Bydgoszcz 13.02.2021 16:00
13.02.2021 16:00
--:--
Enea AZS Poznań - VBW Arka Gdynia 13.02.2021 18:30
13.02.2021 18:30
--:--

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - CCC Polkowice 20.02.2021
20.02.2021
--:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Enea AZS Poznań 20.02.2021
20.02.2021
--:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia 20.02.2021
20.02.2021
--:--
Energa Toruń - DGT AZS Politechnika Gdańska 20.02.2021
20.02.2021
--:--
VBW Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław 20.02.2021 17:00
20.02.2021 17:00
--:--

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Enea AZS Poznań - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 24.02.2021 18:30
24.02.2021 18:30
--:--
GTK Gdynia - CTL Zagłębie Sosnowiec 27.02.2021
27.02.2021
--:--
CCC Polkowice - VBW Arka Gdynia 27.02.2021
27.02.2021
--:--
KS Basket 25 Bydgoszcz - DGT AZS Politechnika Gdańska 27.02.2021
27.02.2021
--:--
1KS Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 27.02.2021 17:00
27.02.2021 17:00
--:--

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice 03.03.2021
03.03.2021
--:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław 03.03.2021
03.03.2021
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - Enea AZS Poznań 03.03.2021
03.03.2021
--:--
Energa Toruń - GTK Gdynia 03.03.2021
03.03.2021
--:--
VBW Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz 03.03.2021 17:00
03.03.2021 17:00
--:--