Runda Zasadnicza (1 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - GTK Gdynia 03.10.2021 16:00
03.10.2021 16:00
70:48
VBW Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 03.10.2021 17:00
03.10.2021 17:00
70:40
CTL Zagłębie Sosnowiec - Enea AZS Politechnika Poznań 03.10.2021 17:00
03.10.2021 17:00
84:83
Energa Toruń - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 03.10.2021 17:00
03.10.2021 17:00
45:79
BC Polkowice - SKK Polonia Warszawa 03.10.2021 18:00
03.10.2021 18:00
83:78

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - Enea AZS Politechnika Poznań 09.10.2021 17:00
09.10.2021 17:00
91:85
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia 09.10.2021 18:00
09.10.2021 18:00
78:57
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław 09.10.2021 18:00
09.10.2021 18:00
58:52
BC Polkowice - CTL Zagłębie Sosnowiec 09.10.2021 18:00
09.10.2021 18:00
95:63
VBW Arka Gdynia - SKK Polonia Warszawa 10.10.2021 15:00
10.10.2021 15:00
79:63

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

CTL Zagłębie Sosnowiec - VBW Arka Gdynia 16.10.2021 17:00
16.10.2021 17:00
87:74
SKK Polonia Warszawa - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 17.10.2021 13:00
17.10.2021 13:00
--:--
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - BC Polkowice 17.10.2021 17:00
17.10.2021 17:00
--:--
Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław 17.10.2021 17:00
17.10.2021 17:00
--:--
GTK Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 17.10.2021 17:00
17.10.2021 17:00
--:--

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

SKK Polonia Warszawa - CTL Zagłębie Sosnowiec 23.10.2021 14:00
23.10.2021 14:00
--:--
Energa Toruń - GTK Gdynia 23.10.2021 18:00
23.10.2021 18:00
--:--
Enea AZS Politechnika Poznań - 1KS Ślęza Wrocław 24.10.2021 17:00
24.10.2021 17:00
--:--
VBW Arka Gdynia - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 24.10.2021 17:00
24.10.2021 17:00
--:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 24.10.2021 18:00
24.10.2021 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

GTK Gdynia - Enea AZS Politechnika Poznań 30.10.2021 17:00
30.10.2021 17:00
--:--
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - SKK Polonia Warszawa 31.10.2021 16:00
31.10.2021 16:00
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 31.10.2021 17:00
31.10.2021 17:00
--:--
1KS Ślęza Wrocław - BC Polkowice 31.10.2021 17:00
31.10.2021 17:00
--:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń 31.10.2021 18:00
31.10.2021 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Enea AZS Politechnika Poznań - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 06.11.2021
06.11.2021
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 06.11.2021
06.11.2021
--:--
VBW Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław 06.11.2021 17:00
06.11.2021 17:00
--:--
Energa Toruń - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 06.11.2021 18:00
06.11.2021 18:00
--:--
BC Polkowice - GTK Gdynia 06.11.2021 19:00
06.11.2021 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 20.11.2021
20.11.2021
--:--
1KS Ślęza Wrocław - SKK Polonia Warszawa 20.11.2021
20.11.2021
--:--
GTK Gdynia - VBW Arka Gdynia 20.11.2021
20.11.2021
--:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - BC Polkowice 20.11.2021 18:00
20.11.2021 18:00
--:--
Energa Toruń - Enea AZS Politechnika Poznań 20.11.2021 18:00
20.11.2021 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

CTL Zagłębie Sosnowiec - 1KS Ślęza Wrocław 27.11.2021
27.11.2021
--:--
SKK Polonia Warszawa - GTK Gdynia 27.11.2021 15:30
27.11.2021 15:30
--:--
VBW Arka Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 27.11.2021 17:00
27.11.2021 17:00
--:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Enea AZS Politechnika Poznań 28.11.2021 18:00
28.11.2021 18:00
--:--
BC Polkowice - Energa Toruń 28.11.2021 19:00
28.11.2021 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 04.12.2021
04.12.2021
--:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - SKK Polonia Warszawa 04.12.2021
04.12.2021
--:--
Enea AZS Politechnika Poznań - BC Polkowice 04.12.2021
04.12.2021
--:--
GTK Gdynia - CTL Zagłębie Sosnowiec 04.12.2021 17:00
04.12.2021 17:00
--:--
Energa Toruń - VBW Arka Gdynia 05.12.2021 19:00
05.12.2021 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

CTL Zagłębie Sosnowiec - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 11.12.2021
11.12.2021
--:--
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - GTK Gdynia 11.12.2021
11.12.2021
--:--
SKK Polonia Warszawa - Energa Toruń 11.12.2021 15:30
11.12.2021 15:30
--:--
VBW Arka Gdynia - Enea AZS Politechnika Poznań 11.12.2021 17:00
11.12.2021 17:00
--:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - BC Polkowice 11.12.2021 18:00
11.12.2021 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 18.12.2021
18.12.2021
--:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 18.12.2021
18.12.2021
--:--
Enea AZS Politechnika Poznań - SKK Polonia Warszawa 18.12.2021
18.12.2021
--:--
Energa Toruń - CTL Zagłębie Sosnowiec 18.12.2021 18:00
18.12.2021 18:00
--:--
BC Polkowice - VBW Arka Gdynia 19.12.2021 19:00
19.12.2021 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Enea AZS Politechnika Poznań - CTL Zagłębie Sosnowiec 26.12.2021
26.12.2021
--:--
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - Energa Toruń 26.12.2021
26.12.2021
--:--
SKK Polonia Warszawa - BC Polkowice 26.12.2021 15:30
26.12.2021 15:30
--:--
GTK Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław 26.12.2021 17:00
26.12.2021 17:00
--:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - VBW Arka Gdynia 26.12.2021 18:00
26.12.2021 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 29.12.2021
29.12.2021
--:--
Enea AZS Politechnika Poznań - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 29.12.2021
29.12.2021
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - BC Polkowice 29.12.2021
29.12.2021
--:--
GTK Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 29.12.2021 17:00
29.12.2021 17:00
--:--
SKK Polonia Warszawa - VBW Arka Gdynia 30.12.2021 15:30
30.12.2021 15:30
--:--

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia 01.01.2022
01.01.2022
--:--
VBW Arka Gdynia - CTL Zagłębie Sosnowiec 02.01.2022 17:00
02.01.2022 17:00
--:--
1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń 02.01.2022 17:00
02.01.2022 17:00
--:--
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa 02.01.2022 18:00
02.01.2022 18:00
--:--
BC Polkowice - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 02.01.2022 19:00
02.01.2022 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 08.01.2022
08.01.2022
--:--
1KS Ślęza Wrocław - Enea AZS Politechnika Poznań 08.01.2022
08.01.2022
--:--
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia 08.01.2022
08.01.2022
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - SKK Polonia Warszawa 08.01.2022
08.01.2022
--:--
GTK Gdynia - Energa Toruń 09.01.2022 17:00
09.01.2022 17:00
--:--

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - CTL Zagłębie Sosnowiec 15.01.2022
15.01.2022
--:--
Enea AZS Politechnika Poznań - GTK Gdynia 15.01.2022
15.01.2022
--:--
SKK Polonia Warszawa - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 15.01.2022 15:30
15.01.2022 15:30
--:--
Energa Toruń - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 15.01.2022 18:00
15.01.2022 18:00
--:--
BC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław 16.01.2022 19:00
16.01.2022 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Energa Toruń 22.01.2022
22.01.2022
--:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Enea AZS Politechnika Poznań 22.01.2022
22.01.2022
--:--
1KS Ślęza Wrocław - VBW Arka Gdynia 22.01.2022
22.01.2022
--:--
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - CTL Zagłębie Sosnowiec 22.01.2022
22.01.2022
--:--
GTK Gdynia - BC Polkowice 22.01.2022 17:00
22.01.2022 17:00
--:--

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 05.02.2022
05.02.2022
--:--
Enea AZS Politechnika Poznań - Energa Toruń 05.02.2022
05.02.2022
--:--
SKK Polonia Warszawa - 1KS Ślęza Wrocław 05.02.2022 15:30
05.02.2022 15:30
--:--
VBW Arka Gdynia - GTK Gdynia 05.02.2022 17:00
05.02.2022 17:00
--:--
BC Polkowice - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 05.02.2022 19:00
05.02.2022 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Enea AZS Politechnika Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 12.02.2022
12.02.2022
--:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - VBW Arka Gdynia 12.02.2022
12.02.2022
--:--
1KS Ślęza Wrocław - CTL Zagłębie Sosnowiec 12.02.2022
12.02.2022
--:--
GTK Gdynia - SKK Polonia Warszawa 12.02.2022 17:00
12.02.2022 17:00
--:--
Energa Toruń - BC Polkowice 12.02.2022 18:00
12.02.2022 18:00
--:--

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław 19.02.2022
19.02.2022
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - GTK Gdynia 19.02.2022
19.02.2022
--:--
SKK Polonia Warszawa - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 19.02.2022 15:30
19.02.2022 15:30
--:--
VBW Arka Gdynia - Energa Toruń 19.02.2022 17:00
19.02.2022 17:00
--:--
BC Polkowice - Enea AZS Politechnika Poznań 19.02.2022 19:00
19.02.2022 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Enea AZS Politechnika Poznań - VBW Arka Gdynia 26.02.2022
26.02.2022
--:--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CTL Zagłębie Sosnowiec 26.02.2022
26.02.2022
--:--
GTK Gdynia - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 26.02.2022 17:00
26.02.2022 17:00
--:--
Energa Toruń - SKK Polonia Warszawa 26.02.2022 18:00
26.02.2022 18:00
--:--
BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 26.02.2022 19:00
26.02.2022 19:00
--:--

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław 06.03.2022
06.03.2022
--:--
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 06.03.2022
06.03.2022
--:--
CTL Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń 06.03.2022
06.03.2022
--:--
SKK Polonia Warszawa - Enea AZS Politechnika Poznań 06.03.2022 15:30
06.03.2022 15:30
--:--
VBW Arka Gdynia - BC Polkowice 06.03.2022 17:00
06.03.2022 17:00
--:--