Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
100  :  47 (17:15, 25:13, 29:12, 29:7)
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Etap I - 18 kolejka | 16.02.2019 15:10
Sędziowie: Paulina Gajdosz, Łukasz Andrzejewski, Maciej Dębowski | Komisarz: Dariusz Szczerba

InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 3 25:320/1 0.00/2 0.00/3 0.03/3 100.01 1 2 1 2 1 1 3 1   6 46
5 Sharnee Zoll-Norman 16 29:545/7 71.41/2 50.06/9 66.73/3 100.0  5 5 11 3 4 4 5   1 30 38
7 Julija Rytsikowa 13 24:315/7 71.41/1 100.06/8 75.0   4 7 11 1   3 3 1 3   24 35
8 Ariel Atkins 4 10:332/4 50.00/1 0.02/5 40.0   1 1 2   3           3 6
9 Annamaria Prezelj 13 23:044/7 57.11/2 50.05/9 55.62/2 100.01 1 2 4 2 1 2 2   1 15 37
11 Agnieszka Fikiel 6 18:153/7 42.9   3/7 42.9     3 3 1             6 33
12 Laura Juskaite 20 20:507/8 87.50/1 0.07/9 77.86/8 75.02 4 6 3 2 4 1 2     26 35
13 Maryia Papova 7 19:102/6 33.3   2/6 33.33/4 75.01 3 4 3 4 4         9 18
22 Daria Stelmach 2 06:261/2 50.00/2 0.01/4 25.0   1 1 2     1 2       -1 -3
31 Kyara Linskens 16 21:457/8 87.5   7/8 87.52/2 100.01 3 4     3 1 1 2   21 20
Drużyna          
Suma 100 200:00 36/57 63,2 3/11 27,3 39/68 57,4 19/22 86,4 12 29 41 24 16 21 14 14 6 2 139  

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Trener: Mirosław Trześniewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Joks DNP                                   
5 Jowita Ossowska 8 30:243/9 33.30/4 0.03/13 23.12/4 50.0  6 6 2 4 5 1 1 1 1 5 -35
6 Karolina Podkańska 0 29:110/3 0.00/2 0.00/5 0.0   2 6 8 1 2 2 5 1   1 0 -41
9 Sandra Nowicka 0 06:10            1   1 1 1 1 1       1 -17
11 Aleksandra Wajler 5 21:121/2 50.01/7 14.32/9 22.2     1 1 1 1 2 3       -3 -32
15 Karolina Kaczmarek DNP                                   
16 Katarzyna Motyl 10 16:572/4 50.02/2 100.04/6 66.7   1   1 1 1 1 2 1   1 9 -23
18 Katarzyna Jaworska 8 36:332/7 28.6   2/7 28.64/5 80.05 4 9 1 3 4 4 1     9 -49
24 Ewelina Jackowska 9 25:443/6 50.01/2 50.04/8 50.0   1   1   5   3 1 1 1 5 -32
88 Arina Bilotserkivska 7 33:502/6 33.31/6 16.73/12 25.0   2 1 3 4 4 1 5 3   2 3 -36
Drużyna         2
Suma 47 200:01 13/37 35,1 5/23 21,7 18/60 30 6/9 66,7 12 18 30 11 21 16 24 8 2 6 29  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa