Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Wisła CanPack Kraków
89  :  66 (20:12, 24:24, 16:14, 29:16)
Enea AZS Poznań
Etap I - 13 kolejka | 06.01.2019 16:00
Sędziowie: Karina Pełka, Grzegorz Czajka, Agata Maj | Komisarz: Zbigniew Błażkowski

Wisła CanPack Kraków

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystenci: Jorge Aragones, Wojciech Eljasz-Radzikowski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Mercedes Russell 10 19:053/4 75.0   3/4 75.04/4 100.03 4 7   2 3 1       15 10
3 Jordin Canada 8 25:144/8 50.00/2 0.04/10 40.0   1 1 2 8   1         12 12
4 Leonor Rodríguez 19 20:182/3 66.74/7 57.16/10 60.03/4 75.02 2 4 1   3 1 1     19 27
7 Magdalena Ziętara 7 24:532/4 50.01/2 50.03/6 50.0   1 2 3 3 3 1 1 1   1 10 5
8 Justyna Żurowska-Cegielska 17 24:567/12 58.30/1 0.07/13 53.83/4 75.03 3 6 4 4 3   2     22 22
10 María Conde 15 25:112/6 33.33/7 42.95/13 38.52/2 100.03 4 7 6 2 1   4     24 11
11 Božica Mujović 3 11:501/3 33.30/1 0.01/4 25.01/2 50.0  3 3 4 3 2 1     1 5 6
12 Klaudia Niedźwiedzka DNP                                   
15 María Araújo 3 15:481/2 50.00/3 0.01/5 20.01/2 50.0  3 3   4 1 1       0 6
19 Alicja Grabska 0 02:56                  1             1 5
21 Anna Jakubiuk 1 09:380/1 0.0   0/1 0.01/2 50.0  1 1 1   1         1 3
24 Sofija Aleksandravicius 6 20:113/10 30.0   3/10 30.0   3 5 8 1 2     2 1   11 8
Drużyna 1 4 5   1
Suma 89 200:00 25/53 47,2 8/23 34,8 33/76 43,4 15/20 75 16 28 44 29 20 16 5 10 1 2 120  

Enea AZS Poznań

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Khaalia Hillsman 20 28:369/13 69.2   9/13 69.22/5 40.03 9 12     6 2     1 23 -16
4 Kinga Demczur DNP                                   
7 Marta Nowicka 4 23:141/2 50.00/1 0.01/3 33.32/2 100.0  1 1 2 1 2         5 -11
8 Olena Samburska 5 35:201/2 50.01/4 25.02/6 33.3     4 4 3 1 1 6 1 1   4 -19
10 Magdalena Parysek-Bochniak 6 30:133/11 27.3   3/11 27.3   3 3 6 1 4   2       3 -25
11 Dominika Urbaniak 2 19:341/3 33.30/2 0.01/5 20.0     3 3 3 3           4 -15
12 Aleksandra Parzeńska 4 21:112/6 33.3   2/6 33.3     3 3   4 4     1   4 -5
13 Karolina Stefańczyk DNP                                   
16 Julia Niemojewska 2 15:131/3 33.30/2 0.01/5 20.0     3 3 1 2 1         2 -21
32 Jazmine Davis 23 26:393/8 37.55/8 62.58/16 50.02/4 50.01 1 2 6 1 6 2       19 -3
Drużyna 1 1 2    
Suma 66 200:00 21/48 43,8 6/17 35,3 27/65 41,5 6/11 54,5 7 27 34 16 16 20 12 1 2 1 64  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa