Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Enea AZS Poznań - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 11.10.2006 17:30
11.10.2006 17:30
72:70
Wisła CanPack Kraków - Finepharm AZS KK 11.10.2006 18:00
11.10.2006 18:00
92:62
ŁKS Siemens AGD Łódź - MKS Tęcza Leszno 11.10.2006 18:00
11.10.2006 18:00
66:57
MTK - Odra Brzeg 11.10.2006 18:00
11.10.2006 18:00
69:42
Energa Toruń - Arcus SMS PZKosz Łomianki 11.10.2006 18:00
11.10.2006 18:00
64:41
CCC Polkowice - Arka Gdynia 11.10.2006 18:00
11.10.2006 18:00
75:83

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Arka Gdynia - MTK 14.10.2006 14:00
14.10.2006 14:00
87:78
Wisła CanPack Kraków - CCC Polkowice 14.10.2006 16:00
14.10.2006 16:00
88:66
Arcus SMS PZKosz Łomianki - Enea AZS Poznań 14.10.2006 17:00
14.10.2006 17:00
55:88
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - ŁKS Siemens AGD Łódź 14.10.2006 18:00
14.10.2006 18:00
71:64
Odra Brzeg - Energa Toruń
TVP3 Wrocław - 2006-10-14 18:30
14.10.2006 18:30
14.10.2006 18:30
89:72
Finepharm AZS KK - MKS Tęcza Leszno 14.10.2006 19:00
14.10.2006 19:00
61:43

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Energa Toruń - Arka Gdynia 18.10.2006 17:00
18.10.2006 17:00
50:81
MKS Tęcza Leszno - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 18.10.2006 17:00
18.10.2006 17:00
60:76
Enea AZS Poznań - Odra Brzeg 18.10.2006 17:30
18.10.2006 17:30
68:45
CCC Polkowice - Finepharm AZS KK 18.10.2006 18:00
18.10.2006 18:00
74:69
ŁKS Siemens AGD Łódź - Arcus SMS PZKosz Łomianki 18.10.2006 18:00
18.10.2006 18:00
67:53
MTK - Wisła CanPack Kraków 18.10.2006 18:00
18.10.2006 18:00
49:84

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

Arka Gdynia - Enea AZS Poznań 21.10.2006 16:00
21.10.2006 16:00
72:60
Arcus SMS PZKosz Łomianki - MKS Tęcza Leszno 21.10.2006 17:00
21.10.2006 17:00
55:62
CCC Polkowice - MTK 21.10.2006 18:00
21.10.2006 18:00
72:75
Wisła CanPack Kraków - Energa Toruń 21.10.2006 18:30
21.10.2006 18:30
89:56
Finepharm AZS KK - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 21.10.2006 19:00
21.10.2006 19:00
78:70
Odra Brzeg - ŁKS Siemens AGD Łódź
TVP3 Wrocław - 2006-10-22 18:30
22.10.2006 18:40
22.10.2006 18:40
51:65

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Energa Toruń - CCC Polkowice 25.10.2006 17:00
25.10.2006 17:00
70:79
MKS Tęcza Leszno - Odra Brzeg 25.10.2006 17:00
25.10.2006 17:00
66:73
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Arcus SMS PZKosz Łomianki 25.10.2006 18:00
25.10.2006 18:00
70:56
ŁKS Siemens AGD Łódź - Arka Gdynia 25.10.2006 18:00
25.10.2006 18:00
73:76
MTK - Finepharm AZS KK 25.10.2006 18:00
25.10.2006 18:00
60:65
Wisła CanPack Kraków - Enea AZS Poznań 25.10.2006 18:00
25.10.2006 18:00
81:51

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Arka Gdynia - MKS Tęcza Leszno 28.10.2006 14:00
28.10.2006 14:00
79:65
Wisła CanPack Kraków - ŁKS Siemens AGD Łódź 28.10.2006 15:00
28.10.2006 15:00
99:54
Odra Brzeg - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 28.10.2006 18:00
28.10.2006 18:00
48:62
MTK - Energa Toruń 28.10.2006 18:00
28.10.2006 18:00
56:57
Finepharm AZS KK - Arcus SMS PZKosz Łomianki 28.10.2006 19:00
28.10.2006 19:00
85:48
CCC Polkowice - Enea AZS Poznań 29.10.2006 18:00
29.10.2006 18:00
67:57

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

Arcus SMS PZKosz Łomianki - Odra Brzeg 11.11.2006 17:00
11.11.2006 17:00
57:72
Energa Toruń - Finepharm AZS KK 11.11.2006 17:00
11.11.2006 17:00
80:65
MKS Tęcza Leszno - Wisła CanPack Kraków 11.11.2006 17:00
11.11.2006 17:00
60:84
CCC Polkowice - ŁKS Siemens AGD Łódź 11.11.2006 18:00
11.11.2006 18:00
63:67
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Arka Gdynia 11.11.2006 18:00
11.11.2006 18:00
85:87
Enea AZS Poznań - MTK 11.11.2006 19:15
11.11.2006 19:15
81:69

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Arka Gdynia - Arcus SMS PZKosz Łomianki 18.11.2006 12:00
18.11.2006 12:00
77:53
MTK - ŁKS Siemens AGD Łódź 18.11.2006 18:00
18.11.2006 18:00
55:61
Energa Toruń - Enea AZS Poznań 18.11.2006 18:00
18.11.2006 18:00
66:77
Finepharm AZS KK - Odra Brzeg 18.11.2006 18:00
18.11.2006 18:00
64:62
Wisła CanPack Kraków - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.
TVP3 Kraków - 2006-11-19 18:30
19.11.2006 18:30
19.11.2006 18:30
85:70
CCC Polkowice - MKS Tęcza Leszno
TVP3 Wrocław - 2006-11-19 18:30
19.11.2006 18:30
19.11.2006 18:30
77:67

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

ŁKS Siemens AGD Łódź - Energa Toruń 26.11.2006 16:00
26.11.2006 16:00
76:55
Arcus SMS PZKosz Łomianki - Wisła CanPack Kraków 26.11.2006 17:00
26.11.2006 17:00
40:102
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice 26.11.2006 17:00
26.11.2006 17:00
67:76
Odra Brzeg - Arka Gdynia 26.11.2006 18:00
26.11.2006 18:00
72:80
Enea AZS Poznań - Finepharm AZS KK 27.11.2006 18:00
27.11.2006 18:00
69:70
MKS Tęcza Leszno - MTK 29.11.2006 18:00
29.11.2006 18:00
50:47

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Finepharm AZS KK - Arka Gdynia 01.12.2006 18:30
01.12.2006 18:30
51:66
Wisła CanPack Kraków - Odra Brzeg 02.12.2006 17:00
02.12.2006 17:00
100:56
MTK - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 02.12.2006 18:00
02.12.2006 18:00
61:65
Enea AZS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź 02.12.2006 18:00
02.12.2006 18:00
69:51
CCC Polkowice - Arcus SMS PZKosz Łomianki 02.12.2006 18:30
02.12.2006 18:30
99:52
Energa Toruń - MKS Tęcza Leszno
TVP Sport, TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Poznań - 2006-12-03 18:30
03.12.2006 18:30
03.12.2006 18:30
67:54

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

MKS Tęcza Leszno - Enea AZS Poznań 09.12.2006 17:00
09.12.2006 17:00
70:61
Arcus SMS PZKosz Łomianki - MTK 09.12.2006 17:00
09.12.2006 17:00
43:74
ŁKS Siemens AGD Łódź - Finepharm AZS KK 09.12.2006 17:30
09.12.2006 17:30
91:61
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Energa Toruń 09.12.2006 18:00
09.12.2006 18:00
85:71
Odra Brzeg - CCC Polkowice 09.12.2006 18:40
09.12.2006 18:40
73:82
Arka Gdynia - Wisła CanPack Kraków
TVP3 Gdańsk, TVP3 Kraków, TVP Sport - 2006-12-10 18:30
10.12.2006 16:00
10.12.2006 16:00
76:94

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

MKS Tęcza Leszno - ŁKS Siemens AGD Łódź 16.12.2006 17:00
16.12.2006 17:00
60:59
Arcus SMS PZKosz Łomianki - Energa Toruń 16.12.2006 17:00
16.12.2006 17:00
54:91
Finepharm AZS KK - Wisła CanPack Kraków 16.12.2006 18:00
16.12.2006 18:00
67:69
Odra Brzeg - MTK 16.12.2006 18:00
16.12.2006 18:00
86:72
Arka Gdynia - CCC Polkowice 16.12.2006 18:30
16.12.2006 18:30
82:72
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Enea AZS Poznań
TVP3 Gorzów, TVP3 Poznań, TVP Sport - 2006-12-17 18:30
17.12.2006 18:30
17.12.2006 18:30
81:71

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Enea AZS Poznań - Arcus SMS PZKosz Łomianki 06.01.2007 17:00
06.01.2007 17:00
73:62
MKS Tęcza Leszno - Finepharm AZS KK 06.01.2007 17:00
06.01.2007 17:00
53:45
ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 06.01.2007 17:30
06.01.2007 17:30
69:63
Energa Toruń - Odra Brzeg 06.01.2007 18:00
06.01.2007 18:00
66:58
MTK - Arka Gdynia 06.01.2007 18:00
06.01.2007 18:00
57:64
CCC Polkowice - Wisła CanPack Kraków
TVP3, TVP Sport - 2007-01-07 18:30
07.01.2007 18:30
07.01.2007 18:30
91:90

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Arka Gdynia - Energa Toruń 13.01.2007 16:00
13.01.2007 16:00
97:46
Arcus SMS PZKosz Łomianki - ŁKS Siemens AGD Łódź 13.01.2007 17:00
13.01.2007 17:00
54:80
Odra Brzeg - Enea AZS Poznań
TVP3, TVP Sport - 2007-01-13 18:30
13.01.2007 17:15
13.01.2007 17:15
96:78
Wisła CanPack Kraków - MTK 13.01.2007 18:00
13.01.2007 18:00
70:68
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKS Tęcza Leszno 13.01.2007 18:00
13.01.2007 18:00
92:60
Finepharm AZS KK - CCC Polkowice 13.01.2007 19:00
13.01.2007 19:00
69:79

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

MKS Tęcza Leszno - Arcus SMS PZKosz Łomianki 20.01.2007 17:00
20.01.2007 17:00
77:60
ŁKS Siemens AGD Łódź - Odra Brzeg 20.01.2007 17:30
20.01.2007 17:30
58:61
MTK - CCC Polkowice 20.01.2007 18:00
20.01.2007 18:00
80:73
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Finepharm AZS KK 20.01.2007 18:00
20.01.2007 18:00
70:66
Energa Toruń - Wisła CanPack Kraków 21.01.2007 18:00
21.01.2007 18:00
83:88
Enea AZS Poznań - Arka Gdynia
TVP3, TVP Sport - 2007-01-21 18:30
21.01.2007 18:30
21.01.2007 18:30
52:57

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Enea AZS Poznań - Wisła CanPack Kraków 23.01.2007 18:00
23.01.2007 18:00
56:76
Arka Gdynia - ŁKS Siemens AGD Łódź 24.01.2007 17:00
24.01.2007 17:00
92:46
Arcus SMS PZKosz Łomianki - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 24.01.2007 17:30
24.01.2007 17:30
51:83
Finepharm AZS KK - MTK
TVP Sport - 2007-01-24 23:05
24.01.2007 18:00
24.01.2007 18:00
50:46
CCC Polkowice - Energa Toruń 24.01.2007 18:00
24.01.2007 18:00
79:78
Odra Brzeg - MKS Tęcza Leszno 24.01.2007 18:30
24.01.2007 18:30
95:73

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

MKS Tęcza Leszno - Arka Gdynia 27.01.2007 17:00
27.01.2007 17:00
53:70
Arcus SMS PZKosz Łomianki - Finepharm AZS KK 27.01.2007 17:00
27.01.2007 17:00
66:81
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Odra Brzeg 27.01.2007 18:00
27.01.2007 18:00
78:79
ŁKS Siemens AGD Łódź - Wisła CanPack Kraków
TVP3, TVP Sport - 2007-01-27 18:30
27.01.2007 18:30
27.01.2007 18:30
67:87
Energa Toruń - MTK 27.01.2007 18:30
27.01.2007 18:30
56:68
Enea AZS Poznań - CCC Polkowice 31.01.2007 18:00
31.01.2007 18:00
72:64

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

ŁKS Siemens AGD Łódź - CCC Polkowice 03.02.2007 17:30
03.02.2007 17:30
73:58
Finepharm AZS KK - Energa Toruń 03.02.2007 19:00
03.02.2007 19:00
53:36
Arka Gdynia - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 04.02.2007 12:00
04.02.2007 12:00
82:54
Odra Brzeg - Arcus SMS PZKosz Łomianki
TVP 3 Wrocław - 2007-02-04 18:30
04.02.2007 18:30
04.02.2007 18:30
88:69
MTK - Enea AZS Poznań
TVP3, TVP Sport - 2007-02-04 18:45
04.02.2007 18:45
04.02.2007 18:45
62:60
Wisła CanPack Kraków - MKS Tęcza Leszno 13.02.2007 17:00
13.02.2007 17:00
86:42

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Arcus SMS PZKosz Łomianki - Arka Gdynia 10.02.2007 17:00
10.02.2007 17:00
44:88
ŁKS Siemens AGD Łódź - MTK 10.02.2007 17:30
10.02.2007 17:30
82:75
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków 10.02.2007 18:00
10.02.2007 18:00
93:100
Enea AZS Poznań - Energa Toruń 10.02.2007 18:00
10.02.2007 18:00
86:81
Odra Brzeg - Finepharm AZS KK
TVP 3 Wrocław - 2007-02-11 18:30
11.02.2007 18:30
11.02.2007 18:30
60:63
MKS Tęcza Leszno - CCC Polkowice
TVP3, TVP Sport - 2007-02-11 18:45
11.02.2007 18:45
11.02.2007 18:45
60:69

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - Arcus SMS PZKosz Łomianki 17.02.2007 16:00
17.02.2007 16:00
100:59
Arka Gdynia - Odra Brzeg 17.02.2007 16:00
17.02.2007 16:00
92:65
Energa Toruń - ŁKS Siemens AGD Łódź 17.02.2007 17:00
17.02.2007 17:00
55:54
Finepharm AZS KK - Enea AZS Poznań 17.02.2007 19:00
17.02.2007 19:00
63:71
MTK - MKS Tęcza Leszno 18.02.2007 17:30
18.02.2007 17:30
88:65
CCC Polkowice - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.
TVP3 Wrocław, TVP Sport - 2007-02-18 18:45
18.02.2007 18:45
18.02.2007 18:45
60:70

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Arka Gdynia - Finepharm AZS KK 24.02.2007 16:00
24.02.2007 16:00
81:59
Arcus SMS PZKosz Łomianki - CCC Polkowice 24.02.2007 17:00
24.02.2007 17:00
48:77
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - MTK 24.02.2007 18:00
24.02.2007 18:00
61:62
Odra Brzeg - Wisła CanPack Kraków 24.02.2007 18:30
24.02.2007 18:30
71:77
ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS Poznań
TVP3, TVP Sport - 2007-02-25 18:45
25.02.2007 18:45
25.02.2007 18:45
43:69
MKS Tęcza Leszno - Energa Toruń 26.02.2007 18:00
26.02.2007 18:00
96:72

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

MTK - Arcus SMS PZKosz Łomianki 03.03.2007 17:00
03.03.2007 17:00
86:57
Energa Toruń - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 03.03.2007 17:00
03.03.2007 17:00
50:78
CCC Polkowice - Odra Brzeg 03.03.2007 17:00
03.03.2007 17:00
89:64
Finepharm AZS KK - ŁKS Siemens AGD Łódź 03.03.2007 17:00
03.03.2007 17:00
54:52
Enea AZS Poznań - MKS Tęcza Leszno 03.03.2007 17:00
03.03.2007 17:00
66:51
Wisła CanPack Kraków - Arka Gdynia
TVP 3 Kraków, TVP 3 Gdańsk, TVP Sport - 2007-03-04 18:45
04.03.2007 18:45
04.03.2007 18:45
69:64