Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - Arka Gdynia 19.09.2015 15:30
19.09.2015 15:30
84:49
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń 19.09.2015 17:00
19.09.2015 17:00
57:53
1KS Ślęza Wrocław - MKS Polkowice
TVP Sport - 2015-09-19 17:15
19.09.2015 17:15
19.09.2015 17:15
67:56
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 20.09.2015 17:00
20.09.2015 17:00
67:61
KS Basket 25 Bydgoszcz - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 20.09.2015 18:00
20.09.2015 18:00
96:53
CosinusMED Widzew Łódź - PGE MKK Siedlce
Internet - 2015-09-20 18:00
20.09.2015 18:00
20.09.2015 18:00
68:62

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Arka Gdynia - CosinusMED Widzew Łódź
Internet - 2015-09-23 17:30
23.09.2015 17:30
23.09.2015 17:30
82:79
1KS Ślęza Wrocław - PGE MKK Siedlce 23.09.2015 18:00
23.09.2015 18:00
74:61
KS Basket 25 Bydgoszcz - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 23.09.2015 18:00
23.09.2015 18:00
72:55
Energa Toruń - MKS Polkowice
Internet - 2015-09-23 19:00
23.09.2015 19:00
23.09.2015 19:00
67:75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 23.09.2015 19:00
23.09.2015 19:00
68:48
Wisła CanPack Kraków - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 24.09.2015 18:30
24.09.2015 18:30
66:52

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

CosinusMED Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław 26.09.2015 18:00
26.09.2015 18:00
51:70
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków 27.09.2015 17:00
27.09.2015 17:00
44:64
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz 27.09.2015 17:00
27.09.2015 17:00
44:70
PGE MKK Siedlce - Energa Toruń
Internet - 2015-09-27 17:00
27.09.2015 17:00
27.09.2015 17:00
71:66
MKS Polkowice - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Internet - 2015-09-27 17:45
27.09.2015 17:45
27.09.2015 17:45
48:62
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Arka Gdynia 07.10.2015 16:00
07.10.2015 16:00
78:79

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

Energa Toruń - CosinusMED Widzew Łódź
Internet - 2015-10-10 18:00
10.10.2015 18:00
10.10.2015 18:00
80:61
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - PGE MKK Siedlce
Internet - 2015-10-10 18:00
10.10.2015 18:00
10.10.2015 18:00
82:42
Wisła CanPack Kraków - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 10.10.2015 19:00
10.10.2015 19:00
87:67
Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław 10.10.2015 19:30
10.10.2015 19:30
63:76
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Internet - 2015-10-11 16:00
11.10.2015 16:00
11.10.2015 16:00
75:69
MKS Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz 11.10.2015 17:45
11.10.2015 17:45
67:62

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 17.10.2015 17:00
17.10.2015 17:00
68:55
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Arka Gdynia 17.10.2015 18:00
17.10.2015 18:00
61:68
PGE MKK Siedlce - KS Basket 25 Bydgoszcz
Internet - 2015-10-18 17:00
18.10.2015 17:00
18.10.2015 17:00
66:118
1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń
Internet - 2015-10-18 17:30
18.10.2015 17:30
18.10.2015 17:30
78:80
MKS Polkowice - Wisła CanPack Kraków 18.10.2015 17:45
18.10.2015 17:45
57:51
CosinusMED Widzew Łódź - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Internet - 2015-10-18 18:00
18.10.2015 18:00
18.10.2015 18:00
75:92

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - MKS Polkowice 24.10.2015 16:00
24.10.2015 16:00
74:81
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław
Internet - 2015-10-24 17:00
24.10.2015 17:00
24.10.2015 17:00
88:83
KS Basket 25 Bydgoszcz - CosinusMED Widzew Łódź 24.10.2015 17:00
24.10.2015 17:00
85:53
Energa Toruń - Arka Gdynia
Internet - 2015-10-24 18:00
24.10.2015 18:00
24.10.2015 18:00
69:78
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
Internet - 2015-10-24 18:00
24.10.2015 18:00
24.10.2015 18:00
58:55
Wisła CanPack Kraków - PGE MKK Siedlce 25.10.2015 17:00
25.10.2015 17:00
93:57

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia 30.10.2015 18:00
30.10.2015 18:00
60:66
MKS Polkowice - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 31.10.2015 17:45
31.10.2015 17:45
75:56
PGE MKK Siedlce - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań
Internet - 2015-10-31 18:00
31.10.2015 18:00
31.10.2015 18:00
64:70
CosinusMED Widzew Łódź - Wisła CanPack Kraków 31.10.2015 18:00
31.10.2015 18:00
68:69
1KS Ślęza Wrocław - KS Basket 25 Bydgoszcz
Internet - 2015-10-31 18:00
31.10.2015 18:00
31.10.2015 18:00
89:67
Energa Toruń - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Internet - 2015-10-31 18:00
31.10.2015 18:00
31.10.2015 18:00
49:58

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Arka Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 07.11.2015 15:30
07.11.2015 15:30
69:56
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - CosinusMED Widzew Łódź 07.11.2015 16:00
07.11.2015 16:00
49:71
Wisła CanPack Kraków - 1KS Ślęza Wrocław 07.11.2015 17:00
07.11.2015 17:00
87:51
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - MKS Polkowice 07.11.2015 17:00
07.11.2015 17:00
45:54
KS Basket 25 Bydgoszcz - Energa Toruń
Internet - 2015-11-07 17:30
07.11.2015 17:30
07.11.2015 17:30
84:49
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - PGE MKK Siedlce 07.11.2015 18:00
07.11.2015 18:00
56:49

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 14.11.2015 14:30
14.11.2015 14:30
87:51
PGE MKK Siedlce - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
Internet - 2015-11-14 16:00
14.11.2015 16:00
14.11.2015 16:00
81:73
MKS Polkowice - Arka Gdynia 14.11.2015 17:45
14.11.2015 17:45
59:45
CosinusMED Widzew Łódź - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Internet - 2015-11-14 19:00
14.11.2015 18:00
14.11.2015 18:00
71:62
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - KS Basket 25 Bydgoszcz
Internet - 2015-11-14 18:00
14.11.2015 18:00
14.11.2015 18:00
47:56
Energa Toruń - Wisła CanPack Kraków
Internet - 2015-11-14 20:30
14.11.2015 20:30
14.11.2015 20:30
64:87

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Energa Toruń 29.11.2015 16:00
29.11.2015 16:00
38:84
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Wisła CanPack Kraków
TVP Lublin, sport.tvp.pl - 2015-11-29 17:00
29.11.2015 17:00
29.11.2015 17:00
44:50
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław 29.11.2015 17:00
29.11.2015 17:00
43:72
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - CosinusMED Widzew Łódź
Internet - 2015-11-29 17:00
29.11.2015 17:00
29.11.2015 17:00
60:79
MKS Polkowice - PGE MKK Siedlce 29.11.2015 17:45
29.11.2015 17:45
95:61
Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz 16.12.2015 18:00
16.12.2015 18:00
54:87

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 04.12.2015 17:00
04.12.2015 17:00
53:70
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Energa Toruń 05.12.2015 18:00
05.12.2015 18:00
45:67
PGE MKK Siedlce - Arka Gdynia
Internet - 2015-12-06 17:00
06.12.2015 17:00
06.12.2015 17:00
77:91
1KS Ślęza Wrocław - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 06.12.2015 17:00
06.12.2015 17:00
87:64
KS Basket 25 Bydgoszcz - Wisła CanPack Kraków
Internet - 2015-12-06 17:00
06.12.2015 17:00
06.12.2015 17:00
63:66
CosinusMED Widzew Łódź - MKS Polkowice
Internet - 2015-12-06 18:00
06.12.2015 18:00
06.12.2015 18:00
42:51

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - KS Basket 25 Bydgoszcz 12.12.2015 16:00
12.12.2015 16:00
52:84
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 12.12.2015 17:00
12.12.2015 17:00
69:66
MKS Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław 12.12.2015 17:45
12.12.2015 17:45
65:62
PGE MKK Siedlce - CosinusMED Widzew Łódź
Internet - 2015-12-12 19:00
12.12.2015 19:00
12.12.2015 19:00
78:80
Arka Gdynia - Wisła CanPack Kraków 13.12.2015 17:00
13.12.2015 17:00
87:78
Energa Toruń - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
Internet - 2015-12-13 17:00
13.12.2015 17:00
13.12.2015 17:00
54:46

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

PGE MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław
Internet - 2015-12-19 17:00
19.12.2015 17:00
19.12.2015 17:00
65:93
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 19.12.2015 17:00
19.12.2015 17:00
65:61
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - KS Basket 25 Bydgoszcz 19.12.2015 18:00
19.12.2015 18:00
65:71
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Wisła CanPack Kraków 19.12.2015 18:00
19.12.2015 18:00
50:77
MKS Polkowice - Energa Toruń
Internet - 2015-12-20 17:45
20.12.2015 17:45
20.12.2015 17:45
54:47
CosinusMED Widzew Łódź - Arka Gdynia
Internet - 2015-12-20 18:00
20.12.2015 18:00
20.12.2015 18:00
59:99

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 09.01.2016 17:00
09.01.2016 17:00
79:65
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - MKS Polkowice
Internet - 2016-01-09 17:00
09.01.2016 17:00
09.01.2016 17:00
66:67
Energa Toruń - PGE MKK Siedlce
Internet - 2016-01-09 18:00
09.01.2016 18:00
09.01.2016 18:00
95:68
1KS Ślęza Wrocław - CosinusMED Widzew Łódź 09.01.2016 18:00
09.01.2016 18:00
101:48
KS Basket 25 Bydgoszcz - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 10.01.2016 17:00
10.01.2016 17:00
72:63
Arka Gdynia - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 13.01.2016 18:00
13.01.2016 18:00
62:47

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

1KS Ślęza Wrocław - Arka Gdynia 16.01.2016 17:00
16.01.2016 17:00
71:65
KS Basket 25 Bydgoszcz - MKS Polkowice 16.01.2016 17:00
16.01.2016 17:00
80:44
CosinusMED Widzew Łódź - Energa Toruń
Internet - 2016-01-16 18:00
16.01.2016 18:00
16.01.2016 18:00
63:66
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań
Internet - 2016-01-16 00:00
16.01.2016 18:00
16.01.2016 18:00
58:47
PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Internet - 2016-01-17 15:00
17.01.2016 15:00
17.01.2016 15:00
63:80
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - Wisła CanPack Kraków 17.01.2016 16:00
17.01.2016 16:00
67:75

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Arka Gdynia - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 23.01.2016 16:00
23.01.2016 16:00
69:59
Wisła CanPack Kraków - MKS Polkowice 23.01.2016 17:00
23.01.2016 17:00
79:53
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CosinusMED Widzew Łódź
Internet - 2016-01-23 17:00
23.01.2016 17:00
23.01.2016 17:00
79:56
Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław
Internet - 2016-01-23 18:00
23.01.2016 18:00
23.01.2016 18:00
72:75
KS Basket 25 Bydgoszcz - PGE MKK Siedlce 24.01.2016 18:00
24.01.2016 18:00
80:42
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 07.03.2016 19:00
07.03.2016 19:00
57:65

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Arka Gdynia - Energa Toruń
Internet - 2016-02-04 18:00
04.02.2016 18:00
04.02.2016 18:00
76:74
PGE MKK Siedlce - Wisła CanPack Kraków
Internet - 2016-02-06 16:00
06.02.2016 16:00
06.02.2016 16:00
68:80
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 06.02.2016 17:00
06.02.2016 17:00
79:60
1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 06.02.2016 18:00
06.02.2016 18:00
80:79
CosinusMED Widzew Łódź - KS Basket 25 Bydgoszcz
Internet - 2016-02-06 18:00
06.02.2016 18:00
06.02.2016 18:00
54:74
MKS Polkowice - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 07.02.2016 17:45
07.02.2016 17:45
81:48

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń 10.02.2016 18:00
10.02.2016 18:00
75:74
Wisła CanPack Kraków - CosinusMED Widzew Łódź 01.03.2016 20:00
01.03.2016 20:00
81:57
Arka Gdynia - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 09.03.2016 18:00
09.03.2016 18:00
71:62
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - MKS Polkowice 09.03.2016 18:00
09.03.2016 18:00
62:67
KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław 09.03.2016 18:30
09.03.2016 18:30
84:49
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - PGE MKK Siedlce
Internet - 2016-03-12 18:00
12.03.2016 18:00
12.03.2016 18:00
67:74

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

PGE MKK Siedlce - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Internet - 2016-02-28 13:00
28.02.2016 13:00
28.02.2016 13:00
80:59
Energa Toruń - KS Basket 25 Bydgoszcz
Internet - 2016-02-28 17:00
28.02.2016 17:00
28.02.2016 17:00
83:81
MKS Polkowice - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec 28.02.2016 17:45
28.02.2016 17:45
70:41
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia 28.02.2016 18:00
28.02.2016 18:00
72:54
1KS Ślęza Wrocław - Wisła CanPack Kraków
Internet - 2016-02-28 18:00
28.02.2016 18:00
28.02.2016 18:00
87:81
CosinusMED Widzew Łódź - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 28.02.2016 18:00
28.02.2016 18:00
62:61

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - PGE MKK Siedlce 02.03.2016 18:00
02.03.2016 18:00
63:56
Arka Gdynia - MKS Polkowice 04.03.2016 17:00
04.03.2016 17:00
80:90
KS Basket 25 Bydgoszcz - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 04.03.2016 17:30
04.03.2016 17:30
76:46
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław 04.03.2016 18:00
04.03.2016 18:00
48:87
Wisła CanPack Kraków - Energa Toruń
Internet - 2016-03-04 18:00
04.03.2016 18:00
04.03.2016 18:00
86:64
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - CosinusMED Widzew Łódź 05.03.2016 18:00
05.03.2016 18:00
54:52

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 15.03.2016 18:00
15.03.2016 18:00
74:57
Energa Toruń - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań
Internet - 2016-03-15 18:00
15.03.2016 18:00
15.03.2016 18:00
79:56
PGE MKK Siedlce - MKS Polkowice
Internet - 2016-03-15 00:00
15.03.2016 18:00
15.03.2016 18:00
78:77
KS Basket 25 Bydgoszcz - Arka Gdynia
Internet - 2016-03-15 18:30
15.03.2016 18:30
15.03.2016 18:30
82:67
CosinusMED Widzew Łódź - KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
Internet - 2016-03-15 18:00
15.03.2016 18:30
15.03.2016 18:30
47:79
1KS Ślęza Wrocław - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 15.03.2016 19:00
15.03.2016 19:00
78:47

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - KS Basket 25 Bydgoszcz
Internet - 2016-03-18 18:00
18.03.2016 18:00
18.03.2016 18:00
62:77
Arka Gdynia - PGE MKK Siedlce 19.03.2016 18:00
19.03.2016 18:00
88:83
MKS Polkowice - CosinusMED Widzew Łódź 19.03.2016 18:00
19.03.2016 18:00
69:62
KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec - 1KS Ślęza Wrocław 19.03.2016 18:00
19.03.2016 18:00
62:64
Energa Toruń - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 19.03.2016 18:00
19.03.2016 18:00
71:79
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 19.03.2016 18:00
19.03.2016 18:00
68:90