Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
85  :  88 (24:30, 22:17, 15:23, 24:18)
PGE MKK Siedlce
Etap I - 10 kolejka | 08.12.2018 18:00
Sędziowie: Michał Chrakowiecki, Sławomir Moszakowski, Michał Pietrakiewicz | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

Enea AZS Poznań

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Khaalia Hillsman 26 34:448/16 50.0   8/16 50.010/12 83.33 10 13   4 10 2       27 9
4 Kinga Demczur 7 14:131/4 25.01/1 100.02/5 40.02/2 100.0  1 1 5 2 1 1       9 -12
7 Marta Nowicka 3 05:42   1/1 100.01/1 100.0   1   1     1 1       3 1
8 Olena Samburska 9 31:313/7 42.91/6 16.74/13 30.8     3 3 6 4 1 2 3     10 -9
10 Magdalena Parysek-Bochniak 10 36:324/7 57.1   4/7 57.12/2 100.01 7 8 4 2 2   1     20 -3
11 Dominika Urbaniak 0 03:28                    1   1       -1 0
12 Aleksandra Parzeńska 0 05:16                    2           0 -12
13 Karolina Stefańczyk DNP                                   
16 Julia Niemojewska DNP                                   
23 Irena Matović 14 33:433/7 42.92/8 25.05/15 33.32/2 100.03 3 6 4 2 1 1 4 2   19 5
32 Jazmine Davis 16 34:515/7 71.41/8 12.56/15 40.03/4 75.01 2 3 8 4 2 1 3     19 6
Drużyna 1 3 4    
Suma 85 200:00 24/48 50 6/24 25 30/72 41,7 19/22 86,4 9 26 35 27 21 18 9 11 2   106  

PGE MKK Siedlce

Trener: Teodor Mollov. Asystent: Teohar Mollov

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Laura Ikstena 10 21:591/3 33.32/2 100.03/5 60.02/4 50.01 3 4 1 2 3 1       10 13
8 Kristi Bellock 14 38:565/11 45.50/1 0.05/12 41.74/4 100.06 12 18 1 1 2         26 3
9 Oksana Mołłowa 15 37:154/11 36.41/5 20.05/16 31.34/5 80.02 2 4 5 3 6 1 1   1 12 1
10 Ewa Bacik DNP                                   
15 Samra Omerbaśić 9 20:463/6 50.0   3/6 50.03/5 60.0  1 1 1 4 4         6 -8
21 Tetiana Yurkevichus 0 03:370/1 0.0   0/1 0.0           1         1 -1 -3
25 Marta Urbaniak 9 23:191/4 25.02/5 40.03/9 33.31/2 50.0  2 2 2   1 2       4 -11
30 Rebecca Harris 22 37:275/9 55.63/10 30.08/19 42.13/4 75.01 7 8 9 3 4 5 2     24 6
42 Samantha Lapszynski 9 16:414/8 50.0   4/8 50.01/1 100.03 5 8 1 4 1 2       12 14
Drużyna 3 2 5   3
Suma 88 200:00 23/53 43,4 8/23 34,8 31/76 40,8 18/25 72 13 32 45 20 18 21 11 3   2 93  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa