Runda Zasadnicza (Kolejka I)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Widzew Szkoła Gortata Łódź 01.10.2011 16:00
01.10.2011 16:00
55:76
KS Basket 25 Bydgoszcz - KK ROW Rybnik 01.10.2011 17:00
01.10.2011 17:00
70:71
ŁKS Siemens AGD Łódź - CCC Polkowice
OTV Wrocław - 2011-10-01 17:45
01.10.2011 17:45
01.10.2011 17:45
63:72
Enea AZS Poznań - Energa Toruń 01.10.2011 18:00
01.10.2011 18:00
53:74
Wisła CanPack Kraków - Arka Gdynia
TVP Sport - 2011-10-01 18:00
01.10.2011 18:00
01.10.2011 18:00
67:54
Matizol Lider - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 01.10.2011 18:00
01.10.2011 18:00
70:74
Odra Brzeg - MKS Tęcza Leszno 01.10.2011 18:00
01.10.2011 18:00
50:61

Runda Zasadnicza (Kolejka II)

CCC Polkowice - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 05.10.2011 17:45
05.10.2011 17:45
92:54
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - KS Basket 25 Bydgoszcz 05.10.2011 18:00
05.10.2011 18:00
67:57
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Matizol Lider 05.10.2011 18:00
05.10.2011 18:00
62:75
Arka Gdynia - ŁKS Siemens AGD Łódź 05.10.2011 18:00
05.10.2011 18:00
85:57
KK ROW Rybnik - Odra Brzeg 05.10.2011 18:30
05.10.2011 18:30
65:55
Enea AZS Poznań - Wisła CanPack Kraków 05.10.2011 18:30
05.10.2011 18:30
41:75
Energa Toruń - MKS Tęcza Leszno 05.10.2011 19:00
05.10.2011 19:00
85:62

Runda Zasadnicza (Kolejka III)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Arka Gdynia 08.10.2011 16:00
08.10.2011 16:00
51:88
KS Basket 25 Bydgoszcz - Widzew Szkoła Gortata Łódź 08.10.2011 16:30
08.10.2011 16:30
73:61
MKS Tęcza Leszno - KK ROW Rybnik 08.10.2011 17:00
08.10.2011 17:00
57:81
Matizol Lider - CCC Polkowice 08.10.2011 17:45
08.10.2011 17:45
50:69
Wisła CanPack Kraków - Energa Toruń 08.10.2011 18:00
08.10.2011 18:00
86:77
Odra Brzeg - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 08.10.2011 18:00
08.10.2011 18:00
75:79
ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS Poznań 09.10.2011 17:00
09.10.2011 17:00
68:49

Runda Zasadnicza (Kolejka IV)

Wisła CanPack Kraków - ŁKS Siemens AGD Łódź 15.10.2011 15:00
15.10.2011 15:00
82:66
CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz 15.10.2011 17:45
15.10.2011 17:45
70:49
Energa Toruń - KK ROW Rybnik 15.10.2011 18:00
15.10.2011 18:00
59:70
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKS Tęcza Leszno 15.10.2011 18:00
15.10.2011 18:00
92:59
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Odra Brzeg 15.10.2011 18:00
15.10.2011 18:00
74:61
Enea AZS Poznań - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 15.10.2011 19:15
15.10.2011 19:15
45:71
Arka Gdynia - Matizol Lider 16.10.2011 14:00
16.10.2011 14:00
94:68

Runda Zasadnicza (Kolejka V)

MKS Tęcza Leszno - Widzew Szkoła Gortata Łódź 22.10.2011 16:00
22.10.2011 16:00
58:55
ŁKS Siemens AGD Łódź - Energa Toruń 22.10.2011 18:00
22.10.2011 18:00
86:84
Matizol Lider - Enea AZS Poznań 22.10.2011 18:00
22.10.2011 18:00
65:38
KK ROW Rybnik - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 22.10.2011 18:00
22.10.2011 18:00
57:39
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Wisła CanPack Kraków 23.10.2011 16:00
23.10.2011 16:00
52:88
KS Basket 25 Bydgoszcz - Arka Gdynia 23.10.2011 16:30
23.10.2011 16:30
53:78
Odra Brzeg - CCC Polkowice 23.10.2011 17:45
23.10.2011 17:45
46:71

Runda Zasadnicza (Kolejka VI)

CCC Polkowice - MKS Tęcza Leszno 29.10.2011 17:45
29.10.2011 17:45
68:35
Energa Toruń - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 29.10.2011 18:00
29.10.2011 18:00
61:63
Enea AZS Poznań - KS Basket 25 Bydgoszcz 29.10.2011 19:15
29.10.2011 19:15
49:58
Arka Gdynia - Odra Brzeg 30.10.2011 14:00
30.10.2011 14:00
94:44
Wisła CanPack Kraków - Matizol Lider 30.10.2011 16:00
30.10.2011 16:00
61:53
ŁKS Siemens AGD Łódź - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 30.10.2011 17:00
30.10.2011 17:00
80:74
Widzew Szkoła Gortata Łódź - KK ROW Rybnik 31.10.2011 18:00
31.10.2011 18:00
57:84

Runda Zasadnicza (Kolejka VII)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Energa Toruń 05.11.2011 16:00
05.11.2011 16:00
69:114
KK ROW Rybnik - CCC Polkowice 05.11.2011 17:45
05.11.2011 17:45
51:55
Matizol Lider - ŁKS Siemens AGD Łódź 05.11.2011 18:00
05.11.2011 18:00
61:51
Odra Brzeg - Enea AZS Poznań 05.11.2011 18:00
05.11.2011 18:00
68:50
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Widzew Szkoła Gortata Łódź 05.11.2011 18:00
05.11.2011 18:00
69:76
KS Basket 25 Bydgoszcz - Wisła CanPack Kraków 06.11.2011 16:30
06.11.2011 16:30
59:74
MKS Tęcza Leszno - Arka Gdynia 06.11.2011 18:00
06.11.2011 18:00
51:73

Runda Zasadnicza (Kolejka VIII)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Matizol Lider 10.11.2011 16:00
10.11.2011 16:00
51:58
KK ROW Rybnik - Arka Gdynia 11.11.2011 17:30
11.11.2011 17:30
56:77
Wisła CanPack Kraków - Odra Brzeg 12.11.2011 17:30
12.11.2011 17:30
69:48
CCC Polkowice - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 12.11.2011 17:45
12.11.2011 17:45
56:49
Energa Toruń - Widzew Szkoła Gortata Łódź 12.11.2011 18:00
12.11.2011 18:00
71:76
ŁKS Siemens AGD Łódź - KS Basket 25 Bydgoszcz 12.11.2011 18:00
12.11.2011 18:00
88:64
Enea AZS Poznań - MKS Tęcza Leszno 13.11.2011 19:15
13.11.2011 19:15
48:65

Runda Zasadnicza (Kolejka IX)

KS Basket 25 Bydgoszcz - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 19.11.2011 16:30
19.11.2011 16:30
81:63
KK ROW Rybnik - Enea AZS Poznań 19.11.2011 17:00
19.11.2011 17:00
77:47
CCC Polkowice - Widzew Szkoła Gortata Łódź 19.11.2011 17:45
19.11.2011 17:45
99:56
Odra Brzeg - ŁKS Siemens AGD Łódź 19.11.2011 18:00
19.11.2011 18:00
67:76
MKS Tęcza Leszno - Wisła CanPack Kraków 19.11.2011 18:00
19.11.2011 18:00
43:79
Matizol Lider - Energa Toruń 19.11.2011 19:30
19.11.2011 19:30
47:56
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Arka Gdynia
TVP Sport - 2011-11-20 18:30
20.11.2011 18:30
20.11.2011 18:30
81:63

Runda Zasadnicza (Kolejka X)

Widzew Szkoła Gortata Łódź - Arka Gdynia 25.11.2011 18:00
25.11.2011 18:00
52:85
Wisła CanPack Kraków - KK ROW Rybnik 26.11.2011 17:30
26.11.2011 17:30
80:56
Energa Toruń - CCC Polkowice
OTV Wrocław - 2011-11-26 17:45
26.11.2011 17:45
26.11.2011 17:45
89:84
ŁKS Siemens AGD Łódź - MKS Tęcza Leszno 26.11.2011 18:00
26.11.2011 18:00
69:60
Matizol Lider - KS Basket 25 Bydgoszcz 26.11.2011 18:00
26.11.2011 18:00
61:64
Enea AZS Poznań - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 26.11.2011 19:15
26.11.2011 19:15
47:73
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Odra Brzeg 27.11.2011 16:00
27.11.2011 16:00
55:60

Runda Zasadnicza (Kolejka XI)

MKS Tęcza Leszno - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 03.12.2011
03.12.2011
71:48
KS Basket 25 Bydgoszcz - Energa Toruń 03.12.2011 16:30
03.12.2011 16:30
74:92
CCC Polkowice - Arka Gdynia
OTV Wrocław - 2011-12-03 17:45
03.12.2011 17:45
03.12.2011 17:45
54:62
Odra Brzeg - Matizol Lider 03.12.2011 18:00
03.12.2011 18:00
68:50
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków 03.12.2011 18:00
03.12.2011 18:00
52:66
KK ROW Rybnik - ŁKS Siemens AGD Łódź
TVP Sport - 2011-12-04 17:00
04.12.2011 17:00
04.12.2011 17:00
56:55
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Enea AZS Poznań 04.12.2011 18:00
04.12.2011 18:00
63:43

Runda Zasadnicza (Kolejka XII)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - KK ROW Rybnik 10.12.2011 16:00
10.12.2011 16:00
54:82
Wisła CanPack Kraków - Widzew Szkoła Gortata Łódź 10.12.2011 17:30
10.12.2011 17:30
95:58
ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 10.12.2011 18:00
10.12.2011 18:00
84:70
Matizol Lider - MKS Tęcza Leszno 10.12.2011 18:00
10.12.2011 18:00
67:52
KS Basket 25 Bydgoszcz - Odra Brzeg 10.12.2011 19:00
10.12.2011 19:00
89:85
Energa Toruń - Arka Gdynia 11.12.2011 17:00
11.12.2011 17:00
89:79
Enea AZS Poznań - CCC Polkowice 11.12.2011 19:15
11.12.2011 19:15
54:95

Runda Zasadnicza (Kolejka XIII)

MKS Tęcza Leszno - KS Basket 25 Bydgoszcz 14.12.2011 18:00
14.12.2011 18:00
59:67
Arka Gdynia - Enea AZS Poznań 17.12.2011 13:00
17.12.2011 13:00
85:45
KK ROW Rybnik - Matizol Lider 17.12.2011 17:30
17.12.2011 17:30
74:63
CCC Polkowice - Wisła CanPack Kraków
TVP Sport, OTV Wroc?aw - 2011-12-17 17:45
17.12.2011 17:45
17.12.2011 17:45
71:65
Odra Brzeg - Energa Toruń 17.12.2011 18:00
17.12.2011 18:00
57:63
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 17.12.2011 18:00
17.12.2011 18:00
86:73
Widzew Szkoła Gortata Łódź - ŁKS Siemens AGD Łódź 17.12.2011 18:00
17.12.2011 18:00
67:85

Runda Zasadnicza (Kolejka XIV)

Arka Gdynia - Wisła CanPack Kraków
TVP Sport - 2011-12-21 17:30
21.12.2011 17:30
21.12.2011 17:30
73:78
Widzew Szkoła Gortata Łódź - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 21.12.2011 18:00
21.12.2011 18:00
51:57
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Matizol Lider 21.12.2011 18:00
21.12.2011 18:00
64:68
Energa Toruń - Enea AZS Poznań 21.12.2011 18:30
21.12.2011 18:30
69:38
KK ROW Rybnik - KS Basket 25 Bydgoszcz 21.12.2011 18:30
21.12.2011 18:30
73:61
MKS Tęcza Leszno - Odra Brzeg 25.01.2012 18:00
25.01.2012 18:00
75:57
CCC Polkowice - ŁKS Siemens AGD Łódź 29.02.2012 18:30
29.02.2012 18:30
94:47

Runda Zasadnicza (Kolejka XV)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - CCC Polkowice 07.01.2012 16:00
07.01.2012 16:00
54:76
Wisła CanPack Kraków - Enea AZS Poznań 07.01.2012 16:00
07.01.2012 16:00
78:46
KS Basket 25 Bydgoszcz - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 07.01.2012 16:30
07.01.2012 16:30
76:66
MKS Tęcza Leszno - Energa Toruń 07.01.2012 18:00
07.01.2012 18:00
65:75
Odra Brzeg - KK ROW Rybnik 07.01.2012 18:00
07.01.2012 18:00
68:61
ŁKS Siemens AGD Łódź - Arka Gdynia 07.01.2012 18:00
07.01.2012 18:00
59:72
Matizol Lider - Widzew Szkoła Gortata Łódź 08.01.2012 18:00
08.01.2012 18:00
83:62

Runda Zasadnicza (Kolejka XVI)

Arka Gdynia - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 14.01.2012 14:00
14.01.2012 14:00
88:60
KK ROW Rybnik - MKS Tęcza Leszno 14.01.2012 17:00
14.01.2012 17:00
70:67
Energa Toruń - Wisła CanPack Kraków 14.01.2012 18:00
14.01.2012 18:00
73:79
Widzew Szkoła Gortata Łódź - KS Basket 25 Bydgoszcz 14.01.2012 18:00
14.01.2012 18:00
56:74
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Odra Brzeg 14.01.2012 18:00
14.01.2012 18:00
56:40
CCC Polkowice - Matizol Lider
OTV Wrocław - 2012-01-15 17:45
15.01.2012 17:45
15.01.2012 17:45
83:61
Enea AZS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź 16.01.2012 16:00
16.01.2012 16:00
49:66

Runda Zasadnicza (Kolejka XVII)

KS Basket 25 Bydgoszcz - CCC Polkowice 21.01.2012 16:30
21.01.2012 16:30
88:86
KK ROW Rybnik - Energa Toruń 21.01.2012 17:00
21.01.2012 17:00
62:79
MKS Tęcza Leszno - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 21.01.2012 18:00
21.01.2012 18:00
62:66
Odra Brzeg - Widzew Szkoła Gortata Łódź 21.01.2012 18:00
21.01.2012 18:00
69:75
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Enea AZS Poznań 22.01.2012 16:00
22.01.2012 16:00
56:43
Matizol Lider - Arka Gdynia
TVP Sport - 2012-01-22 16:15
22.01.2012 16:15
22.01.2012 16:15
63:77
ŁKS Siemens AGD Łódź - Wisła CanPack Kraków 22.01.2012 17:00
22.01.2012 17:00
64:72

Runda Zasadnicza (Kolejka XVIII)

Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz 28.01.2012 17:00
28.01.2012 17:00
98:61
CCC Polkowice - Odra Brzeg 28.01.2012 17:45
28.01.2012 17:45
87:47
Wisła CanPack Kraków - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 28.01.2012 18:00
28.01.2012 18:00
95:60
Enea AZS Poznań - Matizol Lider 28.01.2012 18:00
28.01.2012 18:00
61:72
Energa Toruń - ŁKS Siemens AGD Łódź 29.01.2012 17:00
29.01.2012 17:00
92:70
Widzew Szkoła Gortata Łódź - MKS Tęcza Leszno 29.01.2012 18:00
29.01.2012 18:00
58:57
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - KK ROW Rybnik
TVP Sport - 2012-01-29 19:45
29.01.2012 19:45
29.01.2012 19:45
85:79

Runda Zasadnicza (Kolejka XIX)

KS Basket 25 Bydgoszcz - Enea AZS Poznań 04.02.2012 16:30
04.02.2012 16:30
60:64
KK ROW Rybnik - Widzew Szkoła Gortata Łódź 04.02.2012 17:00
04.02.2012 17:00
74:53
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Energa Toruń 04.02.2012 18:00
04.02.2012 18:00
58:91
MKS Tęcza Leszno - CCC Polkowice 04.02.2012 18:00
04.02.2012 18:00
53:100
Odra Brzeg - Arka Gdynia 04.02.2012 18:00
04.02.2012 18:00
44:95
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź 05.02.2012 16:00
05.02.2012 16:00
64:42
Matizol Lider - Wisła CanPack Kraków
TVP Sport - 2012-02-05 18:15
05.02.2012 18:15
05.02.2012 18:15
56:90

Runda Zasadnicza (Kolejka XX)

Enea AZS Poznań - Odra Brzeg 08.02.2012 17:00
08.02.2012 17:00
53:65
CCC Polkowice - KK ROW Rybnik
OTV Wrocław - 2012-02-08 17:45
08.02.2012 17:45
08.02.2012 17:45
68:54
ŁKS Siemens AGD Łódź - Matizol Lider 08.02.2012 18:00
08.02.2012 18:00
59:77
Wisła CanPack Kraków - KS Basket 25 Bydgoszcz 08.02.2012 18:00
08.02.2012 18:00
72:50
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 08.02.2012 18:00
08.02.2012 18:00
52:65
Energa Toruń - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 08.02.2012 18:30
08.02.2012 18:30
90:81
Arka Gdynia - MKS Tęcza Leszno 09.02.2012 17:30
09.02.2012 17:30
82:53

Runda Zasadnicza (Kolejka XXI)

MKS Tęcza Leszno - Enea AZS Poznań 15.02.2012 17:00
15.02.2012 17:00
64:60
KS Basket 25 Bydgoszcz - ŁKS Siemens AGD Łódź 15.02.2012 17:00
15.02.2012 17:00
83:85
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice
TVP Sport, OTV Wroc?aw - 2012-02-15 17:45
15.02.2012 17:45
15.02.2012 17:45
62:93
Arka Gdynia - KK ROW Rybnik 15.02.2012 18:00
15.02.2012 18:00
102:64
Odra Brzeg - Wisła CanPack Kraków 15.02.2012 18:00
15.02.2012 18:00
59:80
Matizol Lider - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 15.02.2012 19:00
15.02.2012 19:00
86:50
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Energa Toruń 25.02.2012 18:00
25.02.2012 18:00
74:82

Runda Zasadnicza (Kolejka XXII)

Arka Gdynia - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 18.02.2012 15:00
18.02.2012 15:00
81:61
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - KS Basket 25 Bydgoszcz 18.02.2012 16:00
18.02.2012 16:00
51:56
Wisła CanPack Kraków - MKS Tęcza Leszno 18.02.2012 16:00
18.02.2012 16:00
90:62
Energa Toruń - Matizol Lider 18.02.2012 18:00
18.02.2012 18:00
79:84
ŁKS Siemens AGD Łódź - Odra Brzeg 18.02.2012 18:00
18.02.2012 18:00
61:50
Enea AZS Poznań - KK ROW Rybnik 18.02.2012 18:00
18.02.2012 18:00
63:56
Widzew Szkoła Gortata Łódź - CCC Polkowice 18.02.2012 18:00
18.02.2012 18:00
58:79

Runda Zasadnicza (Kolejka XXIII)

KS Basket 25 Bydgoszcz - Matizol Lider 27.02.2012 17:00
27.02.2012 17:00
73:83
Odra Brzeg - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 07.03.2012
07.03.2012
48:49
CCC Polkowice - Energa Toruń
TVP Sport, OTV Wrocław - 2012-03-07 17:45
07.03.2012 17:45
07.03.2012 17:45
94:79
Arka Gdynia - Widzew Szkoła Gortata Łódź 07.03.2012 18:00
07.03.2012 18:00
95:62
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Enea AZS Poznań 07.03.2012 18:00
07.03.2012 18:00
76:54
KK ROW Rybnik - Wisła CanPack Kraków 07.03.2012 18:00
07.03.2012 18:00
57:81
MKS Tęcza Leszno - ŁKS Siemens AGD Łódź 07.03.2012 18:00
07.03.2012 18:00
75:78

Runda Zasadnicza (Kolejka XXIV)

Wisła CanPack Kraków - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 10.03.2012 16:00
10.03.2012 16:00
84:47
Energa Toruń - KS Basket 25 Bydgoszcz 10.03.2012 18:00
10.03.2012 18:00
87:51
Matizol Lider - Odra Brzeg 10.03.2012 18:00
10.03.2012 18:00
70:65
ŁKS Siemens AGD Łódź - KK ROW Rybnik 10.03.2012 18:00
10.03.2012 18:00
74:102
Enea AZS Poznań - Widzew Szkoła Gortata Łódź 10.03.2012 20:00
10.03.2012 20:00
57:69
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - MKS Tęcza Leszno 11.03.2012 16:00
11.03.2012 16:00
47:60
Arka Gdynia - CCC Polkowice
TVP Sport, OTV Wroc?aw - 2012-03-12 17:45
12.03.2012 17:45
12.03.2012 17:45
83:84

Runda Zasadnicza (Kolejka XXV)

MKS Tęcza Leszno - Matizol Lider 04.03.2012 18:00
04.03.2012 18:00
72:63
CCC Polkowice - Enea AZS Poznań 14.03.2012 17:45
14.03.2012 17:45
85:46
Arka Gdynia - Energa Toruń 14.03.2012 18:00
14.03.2012 18:00
77:67
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Wisła CanPack Kraków 14.03.2012 18:00
14.03.2012 18:00
54:77
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - ŁKS Siemens AGD Łódź 14.03.2012 18:00
14.03.2012 18:00
97:47
KK ROW Rybnik - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 14.03.2012 18:00
14.03.2012 18:00
73:42
Odra Brzeg - KS Basket 25 Bydgoszcz 14.03.2012 18:00
14.03.2012 18:00
66:75

Runda Zasadnicza (Kolejka XXVI)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 17.03.2012 14:00
17.03.2012 14:00
61:57
Energa Toruń - Odra Brzeg 17.03.2012 16:30
17.03.2012 16:30
70:56
KS Basket 25 Bydgoszcz - MKS Tęcza Leszno 17.03.2012 16:30
17.03.2012 16:30
70:67
Matizol Lider - KK ROW Rybnik 17.03.2012 16:30
17.03.2012 16:30
86:42
ŁKS Siemens AGD Łódź - Widzew Szkoła Gortata Łódź 17.03.2012 16:30
17.03.2012 16:30
65:76
Wisła CanPack Kraków - CCC Polkowice
TVP Sport, OTV Wrocław - 2012-03-17 16:30
17.03.2012 16:30
17.03.2012 16:30
70:68
Enea AZS Poznań - Arka Gdynia 17.03.2012 16:30
17.03.2012 16:30
63:59