Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
64  :  38 (13:8, 21:14, 18:9, 12:7)
Widzew Łódź
Etap I - 11 kolejka | 15.12.2018 19:00
Sędziowie: Janusz Calik, Dariusz Lenczowski, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Leszek Rakoczy

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Przemysław Łuszczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Brianna Kiesel 10 22:245/5 100.00/2 0.05/7 71.40/2 0.0  2 2 2 1 1 1 2     11 15
5 Kaja Grygiel DNP                                   
6 Martyna Cebulska 4 25:411/2 50.00/2 0.01/4 25.02/2 100.01 3 4 4 2 2 4 1   1 6 22
9 Dorota Mistygacz 6 31:18   2/5 40.02/5 40.0   3 1 4 3 4   4 3     9 27
11 Kateryna Rymarenko 12 25:402/6 33.31/5 20.03/11 27.35/6 83.32 1 3 2 5 3 3       5 13
12 Julia Adamowicz 12 31:550/1 0.04/7 57.14/8 50.0     3 3   3 1 2 3   1 12 15
20 Magdalena Szajtauer 6 26:323/8 37.5   3/8 37.5   2 4 6 1 1 1 3 1     6 12
21 Irena Vrancic 0 05:36   0/1 0.00/1 0.0     1 1               0 -1
22 Dominika Poleszak 2 05:411/3 33.3   1/3 33.3     1 1 1 1   1 1     2 7
31 Uliana Datsko DNP                                   
54 Sheniqua Greene 12 25:135/10 50.0   5/10 50.02/3 66.72 7 9 3 2 4 3 1 2 1 18 20
Drużyna 2 3 5    
Suma 64 200:00 17/35 48,6 7/22 31,8 24/57 42,1 9/13 69,2 10 23 33 16 19 12 21 12 2 3 69  

Widzew Łódź

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Amanda Dowe 7 29:533/5 60.00/1 0.03/6 50.01/2 50.05 4 9   1 3 4 1     9 -24
4 Jagoda Bandoch DNP                                   
10 Klaudia Perisa 13 40:005/9 55.60/4 0.05/13 38.53/5 60.01 3 4 2 2 6 3 4 1   11 -26
11 Klaudia Gertchen 4 35:441/5 20.00/2 0.01/7 14.32/2 100.03 2 5   1 1 5 1     -1 -27
12 Dominique Wilson 8 34:022/9 22.21/6 16.73/15 20.01/2 50.01 4 5 1 3 6 5 1 1 1 -2 -18
13 Julia Drop DNP                                   
15 Aleksandra Pawlak 4 34:081/3 33.30/2 0.01/5 20.02/2 100.01   1 2 2 3 4 2 1   2 -27
22 Katarina Vucković 2 15:591/2 50.00/2 0.01/4 25.0     3 3 3 2           5 -1
30 Elżbieta Paździerska 0 05:58   0/2 0.00/2 0.0           1   1     1 -3 -8
34 Natalia Gzinka 0 04:16                                0 1
Drużyna 1 8 9 1 1
Suma 38 200:00 13/33 39,4 1/19 5,3 14/52 26,9 9/13 69,2 11 16 27 8 12 19 22 9 3 2 21  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa