Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Widzew Łódź
56  :  90 (14:27, 11:21, 13:25, 18:17)
CCC Polkowice
Etap I - 14 kolejka | 12.01.2019 18:00
Sędziowie: Mariusz Adameczek, Ewa Matuszewska, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Jarosław Nowak

Widzew Łódź

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jagoda Bandoch DNP                                   
10 Klaudia Perisa 11 24:312/5 40.01/4 25.03/9 33.34/4 100.0  2 2   5 5 3 4     8 -31
11 Klaudia Gertchen 6 29:312/3 66.70/2 0.02/5 40.02/3 66.7  2 2 1 3 3 1       4 -21
12 Dominique Wilson 20 34:113/5 60.03/6 50.06/11 54.55/6 83.3  5 5 1 3 7 3 3     20 -26
13 Julia Drop 9 28:533/7 42.91/4 25.04/11 36.4   1   1 2 1 1 5       0 -24
14 Ijeoma Ajemba 7 24:191/7 14.30/1 0.01/8 12.55/7 71.41 6 7   2 6 2       3 -31
15 Aleksandra Pawlak 0 22:120/2 0.00/2 0.00/4 0.00/2 0.0  3 3 1 1 1 2 1 1 1 -2 -24
22 Katarina Vucković 3 26:231/3 33.30/1 0.01/4 25.01/2 50.01 2 3 1 2 1 1       2 -14
30 Elżbieta Paździerska 0 10:00   0/1 0.00/1 0.0           1     2     1 1
34 Natalia Gzinka DNP                                   
Drużyna 1 3 4   1
Suma 56 200:00 12/32 37,5 5/21 23,8 17/53 32,1 17/24 70,8 3 20 23 6 18 24 17 10 1 1 36  

CCC Polkowice

Trener: Maroš Kovačik. Asystenci: Karol Kowalewski, Sergii Vozniuk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Temitope Fagbenle 10 16:344/7 57.1   4/7 57.12/3 66.72 4 6 1 1 3 3       10 22
5 Jasmine Thomas 5 17:362/3 66.70/1 0.02/4 50.01/2 50.01 1 2 4 2 2 1 2     9 33
9 Julia Tyszkiewicz 3 07:53   1/3 33.31/3 33.3     1 1 1 1     1     4 2
10 Johannah Leedham 13 27:122/7 28.63/7 42.95/14 35.7   3 6 9 2 2 1 2 4   1 17 28
12 Agnieszka Kaczmarczyk 6 22:583/5 60.0   3/5 60.00/2 0.0  1 1 1 5 2     1   5 29
13 Weronika Gajda 13 24:182/3 66.73/5 60.05/8 62.5   2 5 7 3 3 2 3 1     18 9
15 Tiffany Hayes 14 21:234/5 80.01/3 33.35/8 62.53/5 60.0  6 6 3 2 2 2 2     18 30
31 Karolina Puss 2 18:331/4 25.00/2 0.01/6 16.7     1 1 3 2   3       -2 3
33 Lynetta Kizer 18 23:155/9 55.61/1 100.06/10 60.05/5 100.03 5 8 2 5 4 3 2     23 14
66 Dominika Owczarzak 6 20:180/1 0.02/4 50.02/5 40.0     3 3 4 1 2 1 1     10 0
Drużyna 5 3 8    
Suma 90 200:00 23/44 52,3 11/26 42,3 34/70 48,6 11/17 64,7 11 33 44 24 24 18 18 13 1 1 112  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa