Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Energa Toruń
90  :  51 (29:11, 19:13, 26:7, 16:20)
Enea AZS Poznań
Etap I - 17 kolejka | 09.02.2019 15:10
Sędziowie: Michał Chrakowiecki, Karina Kamińska, Robert Klukowski | Komisarz: Tomasz Konczewski

Energa Toruń

Trener: Štefan Svitek. Asystent: Richard Leško

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek DNP                                   
3 Angelika Stankiewicz 16 23:292/4 50.03/5 60.05/9 55.63/4 75.0  1 1 5 1 3 2 1   1 16 30
4 Ana-Marija Begić 6 20:293/6 50.0   3/6 50.0   2 2 4 4 1   1 1 1   12 17
7 Melissa Diawakana 4 20:38   1/1 100.01/1 100.01/2 50.0  3 3 9 2 2 6 2     11 30
10 Roksana Schmidt 16 22:534/4 100.02/4 50.06/8 75.02/4 50.01   1 2 1 4 1 3     17 17
11 Agnieszka Skobel 8 28:363/6 50.00/3 0.03/9 33.32/2 100.01   1 1 2 1 1 4     7 21
14 Emilia Tłumak 10 19:312/4 50.02/4 50.04/8 50.0     5 5 2     2 1     12 22
16 Katarzyna Trzeciak 8 24:241/1 100.01/2 50.02/3 66.73/3 100.0  4 4 9 3 3 2 2     20 19
21 Laura Miškinienė 18 18:505/6 83.3   5/6 83.38/10 80.02 2 4   2 7 2       17 26
99 Renáta Březinová 4 21:102/4 50.00/2 0.02/6 33.3     4 4 1 2     2     7 13
Drużyna   7 7    
Suma 90 200:00 22/35 62,9 9/21 42,9 31/56 55,4 19/25 76 6 21 27 33 14 20 17 16 1 1 119  

Enea AZS Poznań

Trener: Vadim Czeczuro

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Khaalia Hillsman 18 33:127/14 50.0   7/14 50.04/4 100.06 5 11 1 3 5 6       17 -29
4 Kinga Demczur 0 14:180/1 0.00/2 0.00/3 0.0     2 2       5       -6 -32
7 Marta Nowicka 3 06:111/1 100.0   1/1 100.01/2 50.0          2   1     3 -2
8 Olena Samburska 5 21:101/4 25.01/5 20.02/9 22.2     1 1 1 5   1   1   0 -26
10 Magdalena Parysek-Bochniak 10 28:355/10 50.00/1 0.05/11 45.5         3 1 1   2     9 -32
11 Dominika Urbaniak 0 15:410/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1 3 3   2 1     1 -28
12 Aleksandra Parzeńska 2 14:471/5 20.00/2 0.01/7 14.3     3 3   3           -1 -12
13 Karolina Stefańczyk 0 19:450/1 0.00/1 0.00/2 0.0   1 6 7 1 3   4 1     3 -1
16 Julia Niemojewska 4 16:201/2 50.00/1 0.01/3 33.32/4 50.02 1 3 2 2 2 5 2     2 -3
32 Jazmine Davis 9 30:012/7 28.61/4 25.03/11 27.32/2 100.02   2 4   4 1 1   1 7 -30
Drużyna 4 2 6   1
Suma 51 200:00 18/46 39,1 2/17 11,8 20/63 31,7 9/12 75 11 19 30 15 20 14 24 8 1 1 35  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa