Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
54  :  86 (16:16, 13:20, 4:26, 21:24)
Energa Toruń
Etap I - 23 kolejka | 16.03.2019 17:00
Sędziowie: Marcin Bieńkowski, Cezary Nowicki, Tomasz Tomaszewski | Komisarz: Jarosław Czeropski

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Trener: Mirosław Trześniewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Joks 7 09:252/2 100.01/2 50.03/4 75.0     1 1       1       6 -2
5 Jowita Ossowska 4 23:402/7 28.60/1 0.02/8 25.00/1 0.01 2 3 1 4 3 4 1   1 -2 -11
6 Karolina Podkańska 0 24:210/2 0.00/1 0.00/3 0.0   1 2 3 2 2 1 2 1     1 -22
8 Marika Grzegorowska 0 02:59                  1             1 -1
9 Sandra Nowicka 2 11:190/1 0.00/1 0.00/2 0.02/2 100.0  1 1 3 2 3   2     6 -2
11 Aleksandra Wajler 12 31:322/6 33.32/5 40.04/11 36.42/2 100.0  4 4 1 2 3 4 1     7 -26
12 Anna Walczak 3 02:59   1/1 100.01/1 100.0                       3 1
15 Karolina Kaczmarek 3 15:031/1 100.00/1 0.01/2 50.01/2 50.0  2 2     1 3 1     1 -14
18 Katarzyna Jaworska 4 27:232/6 33.3   2/6 33.3   1 1 2   2 2     1   3 -30
24 Ewelina Jackowska 5 22:381/1 100.0   1/1 100.03/4 75.01 4 5   1 2 2       7 -23
88 Arina Bilotserkivska 14 28:412/4 50.03/6 50.05/10 50.01/2 50.01 2 3 5 2 4 5 1     12 -30
Drużyna 1 1 2   3
Suma 54 200:00 12/30 40 7/18 38,9 19/48 39,6 9/13 69,2 5 19 24 13 15 19 21 7 1 1 45  

Energa Toruń

Trener: Štefan Svitek. Asystent: Richard Leško

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Angelika Stankiewicz 15 22:303/3 100.03/7 42.96/10 60.0   1 1 2 4 2   1 1     17 21
4 Ana-Marija Begić 17 25:137/8 87.5   7/8 87.53/4 75.0  5 5 2 2 2 3 2     21 27
7 Melissa Diawakana 5 19:181/1 100.01/2 50.02/3 66.7     3 3 5 3   3       9 3
10 Roksana Schmidt 0 11:260/2 0.00/2 0.00/4 0.0   2 1 3     1 2     1 -3 -2
11 Agnieszka Skobel 9 26:013/5 60.01/3 33.34/8 50.0         2 1 1         7 33
14 Emilia Tłumak 2 14:471/2 50.00/3 0.01/5 20.0   1 2 3 5 2   2 1 1   6 5
16 Katarzyna Trzeciak 7 20:422/3 66.71/2 50.03/5 60.0   1   1 4 3 2 1       9 29
21 Laura Miškinienė 9 20:222/2 100.0   2/2 100.05/6 83.32 7 9 1 1 5 1       17 29
30 Rebecca Harris 9 20:032/3 66.71/4 25.03/7 42.92/2 100.0      2 2 2 1 4     10 12
31 Renáta Březinová 13 19:386/9 66.70/1 0.06/10 60.01/1 100.0  4 4 1 3 2 1       13 3
Drużyna 2 2 4   1
Suma 86 200:00 27/38 71,1 7/24 29,2 34/62 54,8 11/13 84,6 7 23 30 26 19 15 15 8 1 1 106  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa