Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
PGE MKK Siedlce
86  :  92 (21:20, 30:22, 17:21, 18:29)
Widzew Łódź
Etap I - 15 kolejka | 26.01.2019 17:00
Sędziowie: Mariusz Adameczek, Karol Nowak, Tomasz Tomaszewski | Komisarz: Wojciech Imiołek

PGE MKK Siedlce

Trener: Teodor Mollov. Asystent: Teohar Mollov

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Laura Ikstena 6 24:531/2 50.00/1 0.01/3 33.34/4 100.02 1 3 2 3 2 1 1 1   10 -14
8 Kristi Bellock 22 37:4210/17 58.80/1 0.010/18 55.62/2 100.02 7 9 3 4 2 1 3 1   29 -8
9 Oksana Mołłowa 15 37:406/12 50.00/5 0.06/17 35.33/3 100.02 5 7 7 2 5 1 1   1 18 -10
10 Ewa Bacik DNP                                   
12 Dominika Paczkowska DNP                                   
15 Samra Omerbaśić 3 19:450/1 0.0   0/1 0.03/4 75.0  2 2   3 3         3 14
17 Magdalena Mołłov DNP                                   
21 Tetiana Yurkevichus DNP                                   
25 Marta Urbaniak 4 21:002/3 66.70/1 0.02/4 50.0     2 2 2 2           6 11
30 Rebecca Harris 29 40:006/14 42.94/7 57.110/21 47.65/6 83.31 2 3 8 2 4 3 2     27 -6
42 Samantha Lapszynski 7 19:002/3 66.7   2/3 66.73/5 60.02 3 5   4 4 3       6 -17
Drużyna   5 5    
Suma 86 200:00 27/52 51,9 4/15 26,7 31/67 46,3 20/24 83,3 9 22 31 22 20 20 9 7 2 1 99  

Widzew Łódź

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jagoda Bandoch 0 02:36                                0 0
10 Klaudia Perisa 6 27:512/4 50.00/1 0.02/5 40.02/2 100.0  1 1 6 2 4 3 1     8 0
11 Klaudia Gertchen 7 29:450/2 0.01/3 33.31/5 20.04/4 100.02 3 5 1 5 3 1 1 1 1 10 1
12 Dominique Wilson 21 25:107/13 53.81/3 33.38/16 50.04/4 100.0  4 4 4 4 3 3 1   1 19 13
13 Julia Drop 18 34:086/11 54.52/5 40.08/16 50.0     1 1 5 4     1     17 4
14 Ijeoma Ajemba 19 23:535/8 62.51/1 100.06/9 66.76/8 75.01 9 10     8 1       23 15
15 Aleksandra Pawlak 11 28:111/1 100.03/7 42.94/8 50.0     4 4   4 1 3       8 0
22 Katarina Vucković 10 25:201/2 50.02/2 100.03/4 75.02/2 100.01 2 3   1 1         12 -3
30 Elżbieta Paździerska 0 03:05   0/1 0.00/1 0.0     1 1 1             1 0
Drużyna 2 3 5    
Suma 92 199:59 22/41 53,7 10/23 43,5 32/64 50 18/20 90 4 25 29 17 20 20 11 4 1 2 98  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa