Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Sunreef Yachts Politechnika Gdańska TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-02-27 18:30
92
65
CCC Polkowice
Arka Gdynia
2019-02-27 19:00
61
52
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-02-27 19:00
79
75
Widzew Łódź
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
TV | 2019-02-27 19:10
72
78
Youtube, https://youtu.be/cAyysyoLAqk - 2019-02-27 19:05
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2019-03-02 17:00
49
85
Wisła CanPack Kraków
Widzew Łódź
2019-03-02 18:00
89
57
Arka Gdynia
Energa Toruń
TV | 2019-03-03 15:15
70
85
Sportklub - 2019-03-03 15:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Enea AZS Poznań
2019-03-03 17:00
78
63
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2019-03-03 18:00
63
69
Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
2019-03-06 18:30
75
81
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2019-03-09 15:10
72
46
Sportklub - 2019-03-09 15:00
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
2019-03-09 17:00
81
78
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
2019-03-09 18:00
121
63
Enea AZS Poznań
Arka Gdynia
2019-03-09 18:00
74
78
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-03-09 18:00
57
86
CCC Polkowice
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2019-03-10 19:00
95
47
1KS Ślęza Wrocław
Widzew Łódź
TV | 2019-03-16 15:10
72
66
Sportklub - 2019-03-16 15:00
PGE MKK Siedlce
Enea AZS Poznań
2019-03-16 16:00
83
92
Arka Gdynia
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
2019-03-16 17:00
98
60
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Energa Toruń
2019-03-16 17:00
54
86
InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2019-03-16 18:00
75
88
Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
2019-03-16 18:00
59
69
Wisła CanPack Kraków
PGE MKK Siedlce
2019-03-19 18:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-03-20 18:30
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
74  :  54 (23:12, 30:17, 12:7, 9:18)
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
Etap I - 9 kolejka | 01.12.2018 18:00
Sędziowie: Maciej Kotulski, Grzegorz Czajka, Tomasz Trybalski | Komisarz: Wojciech Imiołek

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Przemysław Łuszczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Brianna Kiesel 21 26:456/7 85.71/3 33.37/10 70.06/7 85.7  4 4 3   6   3     27 32
5 Kaja Grygiel 0 04:15                    1 1 1       -1 -10
6 Martyna Cebulska 4 19:461/3 33.30/1 0.01/4 25.02/2 100.02 1 3 6 3 1 6       4 18
9 Dorota Mistygacz 2 24:541/3 33.30/1 0.01/4 25.0   3 4 7   2 1 2 2 2   8 18
11 Kateryna Rymarenko 15 28:162/5 40.03/5 60.05/10 50.02/2 100.0  3 3 4 3 2 2 2   1 17 9
12 Julia Adamowicz 14 32:561/4 25.04/7 57.15/11 45.5     2 2 2 1 2 3       9 17
20 Magdalena Szajtauer 4 22:552/5 40.00/1 0.02/6 33.3   2 6 8   1 1 1       7 27
21 Irena Vrancic 3 10:18   0/2 0.00/2 0.03/4 75.0  1 1 1 2 2 1     1 1 -12
22 Dominika Poleszak 2 11:411/3 33.3   1/3 33.3   1 3 4   2 1 2 1   1 3 -12
31 Uliana Datsko 0 01:06                  1             1 -3
54 Sheniqua Greene 9 17:084/6 66.7   4/6 66.71/1 100.0  6 6   1 1 1 2 2   16 16
Drużyna 1 3 4   2
Suma 74 200:00 18/36 50 8/20 40 26/56 46,4 14/16 87,5 8 30 38 17 16 18 19 10 4 3 92  

Sunreef Yachts Politechnika Gdańska

Trener: Rafał Knap. Asystent: Adam Muller

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Maegan Conwright 12 28:115/12 41.70/2 0.05/14 35.72/2 100.0  1 1 6 2 4 3 2     9 -27
6 Katarzyna Śmietańska 0 14:500/1 0.0   0/1 0.0   1 3 4   3     1     4 -2
7 Agata Ostrowska 4 10:182/4 50.0   2/4 50.0     2 2 1             5 12
10 Paulina Szymańska 0 21:590/3 0.00/1 0.00/4 0.0   1 3 4 1 2 1   2   2 3 -15
11 Martyna Pyka 2 12:181/5 20.00/1 0.01/6 16.7   1 1 2   4   2       -3 -11
13 Agnieszka Haryńska 4 18:071/3 33.30/2 0.01/5 20.02/4 50.0      1 2 5 2 2 1   0 -6
14 Annika Holopainen 6 17:301/7 14.30/2 0.01/9 11.14/4 100.03   3   1 3 1       0 -17
21 Sylwia Bujniak 12 13:402/2 100.02/2 100.04/4 100.02/2 100.0          1 3 5     14 -14
22 Natalia Gwizdała 3 21:130/2 0.01/1 100.01/3 33.3           1   1     2 0 -12
24 Martyna Koc 5 23:031/2 50.01/2 50.02/4 50.0     5 5 2     1       9 -2
34 Tiffany Wright Clarke 6 18:512/6 33.3   2/6 33.32/2 100.01 2 3   3 2 2   2   5 -6
Drużyna 2 3 5 1 1
Suma 54 200:00 15/47 31,9 4/13 30,8 19/60 31,7 12/14 85,7 7 17 24 11 18 16 15 12 3 4 46  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja