Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Artego Bydgoszcz
85  :  75 (22:20, 17:9, 26:29, 20:17)
Widzew Łódź
Etap I - 25 kolejka | 27.03.2019 18:00
Sędziowie: Jan Piróg, Krzysztof Tuński, Filip Marek | Komisarz: Robert Zieliński

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystenci: Paweł Kulpeksza, Piotr Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tamara Radočaj 5 15:501/4 25.00/3 0.01/7 14.33/4 75.0  2 2 1   2 2       -1 -16
5 Katarzyna Kocaj 0 02:00                                0 -5
7 Agnieszka Szott-Hejmej 5 21:292/5 40.00/1 0.02/6 33.31/1 100.0  1 1   1 2   3     5 -11
8 Elżbieta Międzik 21 31:034/4 100.04/8 50.08/12 66.71/1 100.01 2 3 1 1 2 2       19 21
10 Dragana Stanković 16 30:307/13 53.8   7/13 53.82/2 100.04 9 13 6   2 3   1   27 12
13 Julie McBride 13 24:103/3 100.02/3 66.75/6 83.31/2 50.0  6 6 14 3 2 2 2     31 26
14 Karolina Poboży 6 20:313/5 60.0   3/5 60.0   1 2 3 2 4   2 1     8 -8
17 Ziomara Morrison 13 26:594/8 50.00/1 0.04/9 44.45/6 83.31 2 3 1 3 8 2   1 1 10 21
21 Paulina Niedziółka DNP                                   
22 Alexis Hornbuckle 6 25:283/3 100.00/1 0.03/4 75.0   2 7 9 4 1 1 1 1 1   19 15
24 Paulina Kuczyńska 0 02:00                                0 -5
Drużyna   2 2   2
Suma 85 200:00 27/45 60 6/17 35,3 33/62 53,2 13/16 81,3 9 31 40 29 13 19 14 7 3 1 118  

Widzew Łódź

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jagoda Bandoch DNP                                   
6 Anna Kudelska DNP                                   
10 Klaudia Perisa 3 27:250/2 0.01/4 25.01/6 16.7   1 4 5 3 4   1   1   6 -9
11 Klaudia Gertchen 3 11:480/3 0.01/3 33.31/6 16.7   2   2               0 -14
12 Dominique Wilson 17 38:391/3 33.33/8 37.54/11 36.46/6 100.0  3 3 6 3 4 4 2   1 17 -7
13 Julia Drop 2 14:501/2 50.00/3 0.01/5 20.00/2 0.0  2 2 1 1 1 1       -2 -8
14 Ijeoma Ajemba 16 27:584/9 44.41/3 33.35/12 41.75/6 83.32 4 6 1 4 5 1 4   1 18 -3
15 Aleksandra Pawlak 20 31:042/4 50.05/7 71.47/11 63.61/1 100.0  2 2 2 1 2 2 1   1 19 -5
22 Katarina Vucković 9 26:563/7 42.91/3 33.34/10 40.0     1 1 4 2   2 1     7 -6
30 Elżbieta Paździerska 2 17:301/1 100.00/1 0.01/2 50.0     1 1 3 2     1     6 5
34 Natalia Gzinka 3 03:501/1 100.0   1/1 100.01/2 50.0        2 1         2 -3
Drużyna   4 4    
Suma 75 200:00 13/32 40,6 12/32 37,5 25/64 39,1 13/17 76,5 5 17 22 20 19 13 11 9 1 3 73  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa