Runda Zasadnicza (1. kolejka)

Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Arka Gdynia 21.09.2008 17:00
21.09.2008 17:00
83:76
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Finepharm AZS KK 21.09.2008 17:00
21.09.2008 17:00
64:73
ŁKS Siemens AGD Łódź - Wisła CanPack Kraków 21.09.2008 18:00
21.09.2008 18:00
53:85
MKS Tęcza Leszno - Solpark Kleszczów Pabianice 21.09.2008 18:00
21.09.2008 18:00
77:60
KK ROW Rybnik - Odra Brzeg 21.09.2008 18:00
21.09.2008 18:00
71:58
Energa Toruń - CCC Polkowice
TVP Sport, OTV Bydgoszcz - 2008-09-21 18:45
21.09.2008 18:45
21.09.2008 18:45
66:65

Runda Zasadnicza (2. kolejka)

Arka Gdynia - Energa Toruń 24.09.2008 17:30
24.09.2008 17:30
70:68
CCC Polkowice - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 24.09.2008 18:00
24.09.2008 18:00
70:77
ŁKS Siemens AGD Łódź - MKS Tęcza Leszno 24.09.2008 18:00
24.09.2008 18:00
48:53
Enea AZS Poznań - KK ROW Rybnik 24.09.2008 18:15
24.09.2008 18:15
88:102
Odra Brzeg - Solpark Kleszczów Pabianice 24.09.2008 18:30
24.09.2008 18:30
61:63
Wisła CanPack Kraków - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.
TVP Sport - 2009-09-24 20:00
24.09.2008 20:00
24.09.2008 20:00
70:77

Runda Zasadnicza (3. kolejka)

MKS Tęcza Leszno - Odra Brzeg 28.09.2008 15:30
28.09.2008 15:30
63:74
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Arka Gdynia 28.09.2008 17:00
28.09.2008 17:00
57:60
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - ŁKS Siemens AGD Łódź 28.09.2008 17:00
28.09.2008 17:00
84:66
KK ROW Rybnik - Finepharm AZS KK 28.09.2008 17:30
28.09.2008 17:30
86:64
Solpark Kleszczów Pabianice - Enea AZS Poznań 28.09.2008 18:00
28.09.2008 18:00
74:75
Energa Toruń - Wisła CanPack Kraków 28.09.2008 18:30
28.09.2008 18:30
70:75

Runda Zasadnicza (4. kolejka)

Enea AZS Poznań - MKS Tęcza Leszno 01.10.2008 16:00
01.10.2008 16:00
74:62
ŁKS Siemens AGD Łódź - Odra Brzeg 01.10.2008 18:00
01.10.2008 18:00
77:65
CCC Polkowice - KK ROW Rybnik 01.10.2008 18:00
01.10.2008 18:00
64:51
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Energa Toruń 01.10.2008 18:00
01.10.2008 18:00
80:69
Wisła CanPack Kraków - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 01.10.2008 18:00
01.10.2008 18:00
80:54
Finepharm AZS KK - Solpark Kleszczów Pabianice 01.10.2008 18:30
01.10.2008 18:30
88:65

Runda Zasadnicza (5. kolejka)

Arka Gdynia - KK ROW Rybnik 04.10.2008 15:00
04.10.2008 15:00
79:62
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 04.10.2008 17:00
04.10.2008 17:00
76:83
Odra Brzeg - Enea AZS Poznań 04.10.2008 18:30
04.10.2008 18:30
74:79
Solpark Kleszczów Pabianice - CCC Polkowice
OTV Wrocław - 2008-10-05 18:30
04.10.2008 18:30
04.10.2008 18:30
55:80
MKS Tęcza Leszno - Finepharm AZS KK
TVP Sport - 2008-10-05 16:45
05.10.2008 16:45
05.10.2008 16:45
57:71
Energa Toruń - ŁKS Siemens AGD Łódź 05.10.2008 18:30
05.10.2008 18:30
64:53

Runda Zasadnicza (6. kolejka)

Arka Gdynia - Solpark Kleszczów Pabianice 08.10.2008 17:30
08.10.2008 17:30
89:73
Energa Toruń - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 08.10.2008 18:00
08.10.2008 18:00
95:53
CCC Polkowice - MKS Tęcza Leszno 08.10.2008 18:00
08.10.2008 18:00
84:47
ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS Poznań 08.10.2008 18:00
08.10.2008 18:00
55:73
Wisła CanPack Kraków - KK ROW Rybnik 08.10.2008 18:00
08.10.2008 18:00
62:45
Finepharm AZS KK - Odra Brzeg 08.10.2008 18:30
08.10.2008 18:30
54:67

Runda Zasadnicza (7. kolejka)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź 11.10.2008 17:00
11.10.2008 17:00
53:48
KK ROW Rybnik - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 11.10.2008 17:30
11.10.2008 17:30
80:82
MKS Tęcza Leszno - Arka Gdynia 11.10.2008 18:00
11.10.2008 18:00
53:84
Solpark Kleszczów Pabianice - Wisła CanPack Kraków 11.10.2008 18:00
11.10.2008 18:00
56:75
Odra Brzeg - CCC Polkowice 11.10.2008 18:30
11.10.2008 18:30
53:91
Enea AZS Poznań - Finepharm AZS KK 12.10.2008 17:00
12.10.2008 17:00
85:71

Runda Zasadnicza (8. kolejka)

Arka Gdynia - Odra Brzeg 18.10.2008 15:00
18.10.2008 15:00
94:69
Wisła CanPack Kraków - MKS Tęcza Leszno 18.10.2008 17:00
18.10.2008 17:00
88:65
CCC Polkowice - Enea AZS Poznań 18.10.2008 18:00
18.10.2008 18:00
66:53
Energa Toruń - KK ROW Rybnik 18.10.2008 18:00
18.10.2008 18:00
64:67
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Solpark Kleszczów Pabianice
TVP Sport - 2008-10-18 18:10
18.10.2008 18:10
18.10.2008 18:10
77:56
ŁKS Siemens AGD Łódź - Finepharm AZS KK 19.10.2008 17:00
19.10.2008 17:00
55:63

Runda Zasadnicza (9. kolejka)

KK ROW Rybnik - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 25.10.2008 17:30
25.10.2008 17:30
69:58
Solpark Kleszczów Pabianice - Energa Toruń 25.10.2008 18:00
25.10.2008 18:00
58:66
MKS Tęcza Leszno - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 25.10.2008 18:00
25.10.2008 18:00
68:75
Odra Brzeg - Wisła CanPack Kraków 25.10.2008 18:30
25.10.2008 18:30
63:75
Finepharm AZS KK - CCC Polkowice
OTV Wrocław - 2008-10-25 18:30
25.10.2008 18:30
25.10.2008 18:30
52:70
Enea AZS Poznań - Arka Gdynia
TVP Sport, OTV Poznań - 2008-10-26 18:40
26.10.2008 18:40
26.10.2008 18:40
75:84

Runda Zasadnicza (10. kolejka)

Arka Gdynia - Finepharm AZS KK 02.11.2008 14:00
02.11.2008 14:00
62:75
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Odra Brzeg 02.11.2008 17:00
02.11.2008 17:00
83:53
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Solpark Kleszczów Pabianice 02.11.2008 17:00
02.11.2008 17:00
63:47
ŁKS Siemens AGD Łódź - CCC Polkowice
OTV Wrocław - 2008-11-02 18:30
02.11.2008 18:30
02.11.2008 18:30
62:79
Energa Toruń - MKS Tęcza Leszno
OTV Bydgoszcz - 2008-11-02 18:30
02.11.2008 18:30
02.11.2008 18:30
93:62
Wisła CanPack Kraków - Enea AZS Poznań 02.11.2008 19:15
02.11.2008 19:15
73:64

Runda Zasadnicza (11. kolejka)

Enea AZS Poznań - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.
TVP Sport - 2008-11-08 16:50
08.11.2008 17:00
08.11.2008 17:00
63:70
KK ROW Rybnik - ŁKS Siemens AGD Łódź 08.11.2008 17:30
08.11.2008 17:30
76:73
MKS Tęcza Leszno - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 08.11.2008 18:00
08.11.2008 18:00
78:71
Finepharm AZS KK - Wisła CanPack Kraków 08.11.2008 18:30
08.11.2008 18:30
50:57
Odra Brzeg - Energa Toruń 08.11.2008 18:30
08.11.2008 18:30
58:77
CCC Polkowice - Arka Gdynia
OTV Wrocław - 2008-11-09 18:30
09.11.2008 18:30
09.11.2008 18:30
70:85

Runda Zasadnicza (12. kolejka)

Wisła CanPack Kraków - CCC Polkowice 15.11.2008 16:00
15.11.2008 16:00
58:48
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Odra Brzeg 15.11.2008 17:00
15.11.2008 17:00
54:65
KK ROW Rybnik - Solpark Kleszczów Pabianice
TVP Sport - 2008-11-15 17:15
15.11.2008 17:15
15.11.2008 17:15
78:51
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Finepharm AZS KK 15.11.2008 18:00
15.11.2008 18:00
84:72
Energa Toruń - Enea AZS Poznań
OTV Bydgoszcz - 2008-11-16 18:30
16.11.2008 18:30
16.11.2008 18:30
87:65
ŁKS Siemens AGD Łódź - Arka Gdynia 16.11.2008 18:30
16.11.2008 18:30
60:89

Runda Zasadnicza (13. kolejka)

Solpark Kleszczów Pabianice - ŁKS Siemens AGD Łódź 22.11.2008 18:00
22.11.2008 18:00
68:65
MKS Tęcza Leszno - KK ROW Rybnik 22.11.2008 18:00
22.11.2008 18:00
72:78
Finepharm AZS KK - Energa Toruń 22.11.2008 18:30
22.11.2008 18:30
69:73
CCC Polkowice - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.
OTV Wrocław - 2008-11-22 18:30
22.11.2008 18:30
22.11.2008 18:30
65:63
Enea AZS Poznań - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań
OTV Poznań - 2008-11-23 18:00
23.11.2008 18:00
23.11.2008 18:00
78:54
Arka Gdynia - Wisła CanPack Kraków
TVP Sport - 2008-11-23 18:40
23.11.2008 18:40
23.11.2008 18:40
72:63

Runda Zasadnicza (14. kolejka)

Wisła CanPack Kraków - ŁKS Siemens AGD Łódź 29.11.2008 16:00
29.11.2008 16:00
64:54
Solpark Kleszczów Pabianice - MKS Tęcza Leszno 29.11.2008 18:00
29.11.2008 18:00
57:71
Finepharm AZS KK - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 29.11.2008 18:30
29.11.2008 18:30
68:59
Arka Gdynia - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.
TVP Sport - 2008-11-29 19:00
29.11.2008 19:00
29.11.2008 19:00
72:61
Odra Brzeg - KK ROW Rybnik 30.11.2008 17:00
30.11.2008 17:00
65:68
CCC Polkowice - Energa Toruń
OTV Wrocław - 2008-11-30 18:30
30.11.2008 18:30
30.11.2008 18:30
79:65

Runda Zasadnicza (15. kolejka)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - CCC Polkowice
OTV Wrocław - 2008-12-06 18:30
06.12.2008 17:00
06.12.2008 17:00
54:68
Solpark Kleszczów Pabianice - Odra Brzeg 06.12.2008 18:00
06.12.2008 18:00
66:69
MKS Tęcza Leszno - ŁKS Siemens AGD Łódź 06.12.2008 18:00
06.12.2008 18:00
79:67
Energa Toruń - Arka Gdynia 06.12.2008 18:00
06.12.2008 18:00
66:72
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków
TVP Sport - 2008-12-06 19:15
06.12.2008 19:15
06.12.2008 19:15
75:70
KK ROW Rybnik - Enea AZS Poznań 07.12.2008 18:00
07.12.2008 18:00
54:64

Runda Zasadnicza (16. kolejka)

Arka Gdynia - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 13.12.2008 16:00
13.12.2008 16:00
94:69
Wisła CanPack Kraków - Energa Toruń 13.12.2008 16:00
13.12.2008 16:00
78:64
ŁKS Siemens AGD Łódź - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 13.12.2008 17:30
13.12.2008 17:30
63:68
Odra Brzeg - MKS Tęcza Leszno 13.12.2008 18:30
13.12.2008 18:30
59:67
Finepharm AZS KK - KK ROW Rybnik 13.12.2008 19:15
13.12.2008 19:15
67:74
Enea AZS Poznań - Solpark Kleszczów Pabianice 14.12.2008 17:00
14.12.2008 17:00
69:59

Runda Zasadnicza (17. kolejka)

JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Wisła CanPack Kraków 20.12.2008 17:00
20.12.2008 17:00
54:94
MKS Tęcza Leszno - Enea AZS Poznań 20.12.2008 18:00
20.12.2008 18:00
75:70
Odra Brzeg - ŁKS Siemens AGD Łódź 20.12.2008 18:30
20.12.2008 18:30
53:59
KK ROW Rybnik - CCC Polkowice
OTV Wrocław - 2008-12-20 18:30
20.12.2008 18:30
20.12.2008 18:30
74:76
Solpark Kleszczów Pabianice - Finepharm AZS KK 21.12.2008 17:00
21.12.2008 17:00
54:88
Energa Toruń - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.
OTV Bydgoszcz - 2008-12-21 18:30
21.12.2008 18:30
21.12.2008 18:30
74:70

Runda Zasadnicza (18. kolejka)

Enea AZS Poznań - Odra Brzeg 21.01.2009 16:30
21.01.2009 16:30
86:79
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 21.01.2009 18:00
21.01.2009 18:00
93:54
ŁKS Siemens AGD Łódź - Energa Toruń 21.01.2009 18:00
21.01.2009 18:00
66:75
Finepharm AZS KK - MKS Tęcza Leszno 21.01.2009 18:30
21.01.2009 18:30
54:90
CCC Polkowice - Solpark Kleszczów Pabianice 25.02.2009 18:00
25.02.2009 18:00
90:61
KK ROW Rybnik - Arka Gdynia 26.02.2009 16:30
26.02.2009 16:30
45:72

Runda Zasadnicza (19. kolejka)

Solpark Kleszczów Pabianice - Arka Gdynia 18.12.2008 17:30
18.12.2008 17:30
39:82
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Energa Toruń 24.01.2009 17:00
24.01.2009 17:00
57:54
KK ROW Rybnik - Wisła CanPack Kraków 24.01.2009 17:30
24.01.2009 17:30
50:77
Enea AZS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź
OTV Poznań - 2009-01-25 18:50
24.01.2009 18:00
24.01.2009 18:00
75:56
MKS Tęcza Leszno - CCC Polkowice
OTV Wrocław - 2009-01-24 18:30
24.01.2009 18:30
24.01.2009 18:30
78:87
Odra Brzeg - Finepharm AZS KK 24.01.2009 18:30
24.01.2009 18:30
84:73

Runda Zasadnicza (21. kolejka)

KK ROW Rybnik - Energa Toruń 31.01.2009 17:30
31.01.2009 17:30
51:67
Finepharm AZS KK - ŁKS Siemens AGD Łódź 01.02.2009 17:00
01.02.2009 17:00
54:77
MKS Tęcza Leszno - Wisła CanPack Kraków 10.02.2009 18:00
10.02.2009 18:00
86:80
Enea AZS Poznań - CCC Polkowice 18.02.2009 18:30
18.02.2009 18:30
73:85
Odra Brzeg - Arka Gdynia 18.02.2009 18:30
18.02.2009 18:30
56:74
Solpark Kleszczów Pabianice - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 04.03.2009 18:00
04.03.2009 18:00
58:77

Runda Zasadnicza (20. kolejka)

Wisła CanPack Kraków - Solpark Kleszczów Pabianice 06.02.2009 18:00
06.02.2009 18:00
88:41
Finepharm AZS KK - Enea AZS Poznań 07.02.2009 15:00
07.02.2009 15:00
52:61
Arka Gdynia - MKS Tęcza Leszno 07.02.2009 16:00
07.02.2009 16:00
88:64
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - KK ROW Rybnik 07.02.2009 18:00
07.02.2009 18:00
87:55
CCC Polkowice - Odra Brzeg
OTV Wrocław - 2009-02-07 18:30
07.02.2009 18:30
07.02.2009 18:30
74:42
ŁKS Siemens AGD Łódź - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 18.02.2009 18:00
18.02.2009 18:00
66:57

Runda Zasadnicza (22. kolejka)

Arka Gdynia - Enea AZS Poznań 21.02.2009 16:00
21.02.2009 16:00
78:69
Wisła CanPack Kraków - Odra Brzeg 21.02.2009 17:00
21.02.2009 17:00
58:48
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - KK ROW Rybnik 21.02.2009 17:00
21.02.2009 17:00
63:44
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - MKS Tęcza Leszno 21.02.2009 18:00
21.02.2009 18:00
67:63
CCC Polkowice - Finepharm AZS KK
OTV Wrocław - 2009-02-21 18:30
21.02.2009 18:30
21.02.2009 18:30
97:63
Energa Toruń - Solpark Kleszczów Pabianice 22.02.2009 18:30
22.02.2009 18:30
68:65

Runda Zasadnicza (23. kolejka)

MKS Tęcza Leszno - Energa Toruń
TVP Sport - 2009-02-27 18:30
27.02.2009 18:30
27.02.2009 18:30
67:60
Finepharm AZS KK - Arka Gdynia 28.02.2009 15:00
28.02.2009 15:00
59:71
Enea AZS Poznań - Wisła CanPack Kraków 28.02.2009 18:00
28.02.2009 18:00
77:89
CCC Polkowice - ŁKS Siemens AGD Łódź 28.02.2009 18:00
28.02.2009 18:00
84:47
Odra Brzeg - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 28.02.2009 18:30
28.02.2009 18:30
85:61
Solpark Kleszczów Pabianice - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 01.03.2009 17:00
01.03.2009 17:00
70:82

Runda Zasadnicza (24. kolejka)

Arka Gdynia - CCC Polkowice 05.03.2009 18:00
05.03.2009 18:00
80:58
Wisła CanPack Kraków - Finepharm AZS KK 06.03.2009 17:30
06.03.2009 17:30
84:52
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - MKS Tęcza Leszno 07.03.2009 17:00
07.03.2009 17:00
84:59
ŁKS Siemens AGD Łódź - KK ROW Rybnik 07.03.2009 18:30
07.03.2009 18:30
61:57
Energa Toruń - Odra Brzeg 07.03.2009 19:00
07.03.2009 19:00
72:50
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - Enea AZS Poznań
TVP Sport - 2009-03-08 13:15
08.03.2009 13:15
08.03.2009 13:15
84:65

Runda Zasadnicza (25. kolejka)

Finepharm AZS KK - Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. 11.03.2009 18:00
11.03.2009 18:00
48:80
Solpark Kleszczów Pabianice - KK ROW Rybnik 11.03.2009 18:00
11.03.2009 18:00
80:63
Arka Gdynia - ŁKS Siemens AGD Łódź 11.03.2009 18:00
11.03.2009 18:00
78:56
Enea AZS Poznań - Energa Toruń 11.03.2009 18:30
11.03.2009 18:30
68:73
Odra Brzeg - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 11.03.2009 18:30
11.03.2009 18:30
63:55
CCC Polkowice - Wisła CanPack Kraków
OTV Wrocław - 2009-03-11 18:30
11.03.2009 18:30
11.03.2009 18:30
70:66

Runda Zasadnicza (26. kolejka)

Energa Toruń - Finepharm AZS KK
OTV Bydgoszcz (retransmisja) - 2009-03-15 18:30
15.03.2009 16:00
15.03.2009 16:00
70:58
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice
OTV Wrocław (retransmisja) - 2009-03-15 18:30
15.03.2009 16:00
15.03.2009 16:00
66:78
ŁKS Siemens AGD Łódź - Solpark Kleszczów Pabianice 15.03.2009 16:00
15.03.2009 16:00
81:74
KK ROW Rybnik - MKS Tęcza Leszno 15.03.2009 16:00
15.03.2009 16:00
51:58
JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań - Enea AZS Poznań
OTV Poznań (retransmisja) - 2009-03-15 18:50
15.03.2009 16:00
15.03.2009 16:00
64:61
Wisła CanPack Kraków - Arka Gdynia
TVP Sport - 2009-03-15 16:00
15.03.2009 16:00
15.03.2009 16:00
62:60