Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Widzew Łódź
70  :  82 (12:17, 23:18, 20:23, 15:24)
PGE MKK Siedlce
Etap I - 2 kolejka | 13.10.2018 16:30
Sędziowie: Roman Putyra, Robert Mordal, Sławomir Moszakowski | Komisarz: Krzysztof Puchałka

Widzew Łódź

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Amanda Dowe 4 18:361/3 33.3   1/3 33.32/2 100.01 2 3     1 1       4 6
4 Jagoda Bandoch DNP                                   
6 Anna Kudelska DNP                                   
9 Amina Marković 4 09:331/3 33.3   1/3 33.32/2 100.0  2 2   1 1 1       3 -5
10 Klaudia Perisa 22 36:193/5 60.02/4 50.05/9 55.610/10 100.0  3 3 5 4 5       1 26 -12
11 Klaudia Gertchen 9 31:024/6 66.70/3 0.04/9 44.41/4 25.03 3 6 1 3 3 1 1     8 -6
13 Julia Drop 5 26:192/4 50.00/3 0.02/7 28.61/1 100.0  1 1 3   2 2 2     4 -1
15 Aleksandra Pawlak 7 34:532/6 33.31/4 25.03/10 30.0     3 3 2 4 1 2 1     4 -16
22 Katarina Vucković 17 26:065/12 41.72/5 40.07/17 41.21/1 100.02 1 3 2 4 3 3 3 1   13 -14
30 Elżbieta Paździerska 2 17:121/2 50.00/2 0.01/4 25.0     2 2 1     1 1   1 2 -12
34 Natalia Gzinka DNP                                   
Drużyna 3 5 8   1
Suma 70 200:00 19/41 46,3 5/21 23,8 24/62 38,7 17/20 85 6 17 23 14 16 16 11 8 1 2 64  

PGE MKK Siedlce

Trener: Teodor Mollov. Asystent: Teohar Mollov

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Laura Ikstena 9 23:513/4 75.01/3 33.34/7 57.1     3 3 2 2 2 2 3     12 17
7 Jessica Dulęba 0 03:20                      1 1       -1 -4
8 Kristi Bellock 18 36:407/10 70.01/1 100.08/11 72.71/2 50.03 8 11 3 4 1 4   1   25 16
9 Oksana Mołłowa 12 31:453/6 50.01/5 20.04/11 36.43/4 75.0  1 1 4 2 4 3       6 3
10 Ewa Bacik DNP                                   
15 Samra Omerbaśić 4 15:191/2 50.0   1/2 50.02/2 100.0  2 2   1 4 2     1 3 -4
21 Tetiana Yurkevichus 2 11:351/1 100.0   1/1 100.0   1 3 4   2   1       5 5
25 Marta Urbaniak 8 16:091/3 33.32/5 40.03/8 37.5     1 1 1 2           5 -5
30 Rebecca Harris 23 36:405/8 62.54/8 50.09/16 56.31/2 50.0  7 7 6 1 4   2 1   31 16
42 Samantha Lapszynski 6 24:413/7 42.9   3/7 42.9   2 3 5 1 2   2       6 16
Drużyna 2 2 4    
Suma 82 200:00 24/41 58,5 9/22 40,9 33/63 52,4 7/10 70 6 28 34 17 16 16 15 5 2 1 92  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa