Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
1KS Ślęza Wrocław
72  :  66 (23:12, 19:28, 13:19, 17:7)
Widzew Łódź
Etap I - 23 kolejka | 16.03.2019 15:10
Sędziowie: Karina Pełka, Tomasz Trybalski, Michał Kuzia | Komisarz: Grzegorz Ziemblicki

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Daria Marciniak 5 09:411/3 33.31/1 100.02/4 50.0           1   1     1 2 -10
9 Agata Dobrowolska 5 18:551/1 100.01/3 33.32/4 50.0   1 2 3 1       1     8 0
11 Cierra Burdick 23 28:538/13 61.5   8/13 61.57/7 100.01 6 7 1 3 5 2 2   1 26 6
17 Magda Kaczmarska DNP                                   
19 Taisiia Udodenko 13 27:304/10 40.01/1 100.05/11 45.52/2 100.02 9 11 2   1 3 1 1   19 5
22 Lea Miletic 4 13:552/3 66.7   2/3 66.70/4 0.02 1 3 2   2   2     6 11
23 Marissa Kastanek 5 29:401/4 25.01/3 33.32/7 28.6   2 1 3 2 1     1     6 10
25 Karina Michałek 0 18:09   0/1 0.00/1 0.0           2   1       -2 -3
33 Terezia Palenikova 6 13:173/6 50.00/1 0.03/7 42.9   2   2 2 4   1       5 5
51 Sydney Colson 8 22:503/5 60.00/2 0.03/7 42.92/2 100.0  4 4 6 4 3 2 2     14 11
70 Elina Dikeoulakou 3 17:10   1/5 20.01/5 20.0     3 3 2 1 2 2 3     5 -5
Drużyna 1 1 2   3
Suma 72 200:00 23/45 51,1 5/17 29,4 28/62 45,2 11/15 73,3 10 26 36 18 16 13 12 12 1 2 89  

Widzew Łódź

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jagoda Bandoch DNP                                   
6 Anna Kudelska DNP                                   
10 Klaudia Perisa 12 37:113/7 42.92/4 50.05/11 45.50/1 0.03 8 11 3 4 3 8 3     14 -1
11 Klaudia Gertchen 4 31:422/4 50.00/1 0.02/5 40.0   4 3 7 1 3 3 1 1 2   11 3
12 Dominique Wilson 11 40:002/7 28.61/4 25.03/11 27.34/5 80.0  4 4 5 2 7 4 2     9 -6
13 Julia Drop 3 15:291/5 20.0   1/5 20.01/1 100.01 1 2 1   3 3 1     0 -10
14 Ijeoma Ajemba DNP                                   
15 Aleksandra Pawlak 18 35:383/7 42.94/8 50.07/15 46.7     2 2 2 2     1     15 -10
22 Katarina Vucković 18 40:006/10 60.02/6 33.38/16 50.0   2 4 6 6 2   2 1   1 21 -6
30 Elżbieta Paździerska DNP                                   
34 Natalia Gzinka DNP                                   
Drużyna   3 3   1
Suma 66 200:00 17/40 42,5 9/23 39,1 26/63 41,3 5/7 71,4 10 22 32 18 13 16 18 9 2 1 70  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa