Runda Zasadnicza (Kolejka I)

KS Basket 25 Bydgoszcz - CCC Polkowice
Sportklub / TVP Wrocław - 2013-09-27 17:45
27.09.2013 17:45
27.09.2013 17:45
56:76
Arka Gdynia - Energa Toruń
Sportklub - 2013-09-28 16:00
28.09.2013 16:00
28.09.2013 16:00
56:74
KK Wilki Morskie Szczecin - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 28.09.2013 16:00
28.09.2013 16:00
69:63
Wisła CanPack Kraków - Widzew Szkoła Gortata Łódź 28.09.2013 16:00
28.09.2013 16:00
85:60
Glucose ROW Rybnik - MKS MOS Konin (PK) 28.09.2013 17:30
28.09.2013 17:30
75:67

Runda Zasadnicza (Kolejka II)

Energa Toruń - MKS MOS Konin (PK)
Sportklub / TV Toruń - 2013-10-04 19:00
04.10.2013 19:00
04.10.2013 19:00
68:40
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków
Sportklub - 2013-10-05 16:00
05.10.2013 16:00
05.10.2013 16:00
53:58
KS Basket 25 Bydgoszcz - Arka Gdynia 05.10.2013 17:00
05.10.2013 17:00
81:66
Glucose ROW Rybnik - KK Wilki Morskie Szczecin 05.10.2013 17:30
05.10.2013 17:30
52:59
Widzew Szkoła Gortata Łódź - CCC Polkowice
Sportklub / TVP Wrocław - 2013-10-05 17:45
05.10.2013 17:45
05.10.2013 17:45
50:68

Runda Zasadnicza (Kolejka III)

KK Wilki Morskie Szczecin - Energa Toruń 12.10.2013 16:00
12.10.2013 16:00
64:72
Glucose ROW Rybnik - Wisła CanPack Kraków 12.10.2013 17:30
12.10.2013 17:30
37:74
Arka Gdynia - CCC Polkowice
Sportklub/TVP Wrocław - 2013-10-12 17:45
12.10.2013 17:45
12.10.2013 17:45
53:65
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Widzew Szkoła Gortata Łódź 12.10.2013 18:00
12.10.2013 18:00
85:70
MKS MOS Konin (PK) - KS Basket 25 Bydgoszcz 13.10.2013 19:00
13.10.2013 19:00
44:88

Runda Zasadnicza (Kolejka IV)

KK Wilki Morskie Szczecin - KS Basket 25 Bydgoszcz 16.10.2013 17:00
16.10.2013 17:00
74:76
Arka Gdynia - MKS MOS Konin (PK) 16.10.2013 17:00
16.10.2013 17:00
71:58
CCC Polkowice - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Internet - 2013-10-16 17:45
16.10.2013 17:45
16.10.2013 17:45
65:57
Glucose ROW Rybnik - Widzew Szkoła Gortata Łódź 16.10.2013 18:00
16.10.2013 18:00
66:55
Energa Toruń - Wisła CanPack Kraków
Internet - 2013-10-16 19:00
16.10.2013 19:00
16.10.2013 19:00
76:86

Runda Zasadnicza (Kolejka V)

Energa Toruń - Widzew Szkoła Gortata Łódź
Internet - 2013-10-19 15:00
19.10.2013 15:00
19.10.2013 15:00
78:49
Arka Gdynia - KK Wilki Morskie Szczecin 19.10.2013 16:00
19.10.2013 16:00
56:68
MKS MOS Konin (PK) - CCC Polkowice
Sportklub/TVP Wrocław - 2013-10-19 17:45
19.10.2013 17:45
19.10.2013 17:45
43:63
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Glucose ROW Rybnik 19.10.2013 18:00
19.10.2013 18:00
99:104
Wisła CanPack Kraków - KS Basket 25 Bydgoszcz
Internet - 2013-10-20 16:00
20.10.2013 16:00
20.10.2013 16:00
68:50

Runda Zasadnicza (Kolejka VI)

MKS MOS Konin (PK) - KK Wilki Morskie Szczecin
Sportklub - 2013-10-26 16:00
26.10.2013 16:00
26.10.2013 16:00
45:74
KS Basket 25 Bydgoszcz - Widzew Szkoła Gortata Łódź 26.10.2013 17:00
26.10.2013 17:00
69:64
CCC Polkowice - Glucose ROW Rybnik 26.10.2013 17:45
26.10.2013 17:45
47:56
Energa Toruń - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Internet - 2013-10-26 18:00
26.10.2013 18:00
26.10.2013 18:00
74:66
Arka Gdynia - Wisła CanPack Kraków 27.10.2013 16:00
27.10.2013 16:00
51:65

Runda Zasadnicza (Kolejka VII)

Wisła CanPack Kraków - MKS MOS Konin (PK)
Internet - 2013-10-30 17:00
30.10.2013 17:00
30.10.2013 17:00
97:19
CCC Polkowice - KK Wilki Morskie Szczecin
Sportklub/TVP Wrocław - 2013-10-30 17:45
30.10.2013 17:45
30.10.2013 17:45
76:52
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Arka Gdynia 30.10.2013 18:00
30.10.2013 18:00
63:62
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - KS Basket 25 Bydgoszcz 30.10.2013 18:00
30.10.2013 18:00
76:71
Glucose ROW Rybnik - Energa Toruń 30.10.2013 18:00
30.10.2013 18:00
61:72

Runda Zasadnicza (Kolejka VIII)

Arka Gdynia - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 02.11.2013 16:00
02.11.2013 16:00
73:76
MKS MOS Konin (PK) - Widzew Szkoła Gortata Łódź
Sportklub - 2013-11-02 16:00
02.11.2013 16:00
02.11.2013 16:00
84:89
KK Wilki Morskie Szczecin - Wisła CanPack Kraków 02.11.2013 16:00
02.11.2013 16:00
56:77
KS Basket 25 Bydgoszcz - Glucose ROW Rybnik 02.11.2013 17:00
02.11.2013 17:00
84:73
CCC Polkowice - Energa Toruń 02.11.2013 17:45
02.11.2013 17:45
82:53

Runda Zasadnicza (Kolejka IX)

Glucose ROW Rybnik - Arka Gdynia 09.11.2013 17:30
09.11.2013 17:30
67:52
Wisła CanPack Kraków - CCC Polkowice
Sportklub/TVP Wrocław - 2013-11-09 17:45
09.11.2013 17:45
09.11.2013 17:45
70:53
Widzew Szkoła Gortata Łódź - KK Wilki Morskie Szczecin
Internet - 2013-11-09 18:00
09.11.2013 18:00
09.11.2013 18:00
55:60
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - MKS MOS Konin (PK) 09.11.2013 18:00
09.11.2013 18:00
91:73
Energa Toruń - KS Basket 25 Bydgoszcz
Internet - 2013-11-09 18:00
09.11.2013 18:00
09.11.2013 18:00
73:81

Runda Zasadnicza (Kolejka X)

Energa Toruń - Arka Gdynia
Sportklub/TV Toruń - 2013-11-15 19:00
15.11.2013 19:00
15.11.2013 19:00
81:65
CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz
Sportklub/TVP Wrocław - 2013-11-16 17:45
16.11.2013 17:45
16.11.2013 17:45
68:60
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - KK Wilki Morskie Szczecin 16.11.2013 18:00
16.11.2013 18:00
73:80
MKS MOS Konin (PK) - Glucose ROW Rybnik 17.11.2013 17:00
17.11.2013 17:00
53:82
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Wisła CanPack Kraków
Internet - 2013-11-17 18:00
17.11.2013 18:00
17.11.2013 18:00
46:86

Runda Zasadnicza (Kolejka XI)

KK Wilki Morskie Szczecin - Glucose ROW Rybnik 23.11.2013 17:00
23.11.2013 17:00
56:31
CCC Polkowice - Widzew Szkoła Gortata Łódź
Internet - 2013-11-23 17:45
23.11.2013 17:45
23.11.2013 17:45
71:38
Wisła CanPack Kraków - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Internet - 2013-11-23 18:00
23.11.2013 18:00
23.11.2013 18:00
110:75
MKS MOS Konin (PK) - Energa Toruń
Internet - 2013-11-23 18:00
23.11.2013 18:00
23.11.2013 18:00
59:81
Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz 24.11.2013 16:00
24.11.2013 16:00
62:59

Runda Zasadnicza (Kolejka XII)

KS Basket 25 Bydgoszcz - MKS MOS Konin (PK) 30.11.2013 17:00
30.11.2013 17:00
84:30
CCC Polkowice - Arka Gdynia
Internet - 2013-11-30 17:45
30.11.2013 17:45
30.11.2013 17:45
88:43
Energa Toruń - KK Wilki Morskie Szczecin
Internet - 2013-11-30 18:00
30.11.2013 18:00
30.11.2013 18:00
82:76
Widzew Szkoła Gortata Łódź - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Internet - 2013-11-30 18:00
30.11.2013 18:00
30.11.2013 18:00
72:82
Wisła CanPack Kraków - Glucose ROW Rybnik 01.12.2013 16:00
01.12.2013 16:00
76:61

Runda Zasadnicza (Kolejka XIII)

Wisła CanPack Kraków - Energa Toruń
Sportklub - 2013-12-07 16:00
07.12.2013 16:00
07.12.2013 16:00
79:56
KS Basket 25 Bydgoszcz - KK Wilki Morskie Szczecin 07.12.2013 17:00
07.12.2013 17:00
92:59
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice
TVP Wrocław - 2013-12-07 17:45
07.12.2013 17:45
07.12.2013 17:45
69:61
MKS MOS Konin (PK) - Arka Gdynia 08.12.2013 17:00
08.12.2013 17:00
40:51
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Glucose ROW Rybnik
Internet - 2013-12-08 18:00
08.12.2013 18:00
08.12.2013 18:00
60:70

Runda Zasadnicza (Kolejka XIV)

Glucose ROW Rybnik - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Sportklub - 2013-12-14 16:00
14.12.2013 16:00
14.12.2013 16:00
76:79
KS Basket 25 Bydgoszcz - Wisła CanPack Kraków 14.12.2013 17:00
14.12.2013 17:00
69:78
CCC Polkowice - MKS MOS Konin (PK) 14.12.2013 17:45
14.12.2013 17:45
76:31
KK Wilki Morskie Szczecin - Arka Gdynia 14.12.2013 19:00
14.12.2013 19:00
80:60
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Energa Toruń
www.torun.tv - 2013-12-15 18:00
15.12.2013 18:00
15.12.2013 18:00
71:75

Runda Zasadnicza (Kolejka XV)

Glucose ROW Rybnik - CCC Polkowice
Sportklub/TVP Wrocław - 2013-12-18 19:00
18.12.2013 19:00
18.12.2013 19:00
43:68
Wisła CanPack Kraków - Arka Gdynia 21.12.2013 17:00
21.12.2013 17:00
88:57
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Energa Toruń
www.torun.tv - 2013-12-21 18:00
21.12.2013 18:00
21.12.2013 18:00
63:61
Widzew Szkoła Gortata Łódź - KS Basket 25 Bydgoszcz
www.tvtoya.pl/live - 2013-12-21 18:00
21.12.2013 18:00
21.12.2013 18:00
53:62
KK Wilki Morskie Szczecin - MKS MOS Konin (PK) 21.12.2013 19:00
21.12.2013 19:00
51:61

Runda Zasadnicza (Kolejka XVI)

KK Wilki Morskie Szczecin - CCC Polkowice
Sportklub/TVP Wrocław - 2014-01-04 17:45
04.01.2014 17:45
04.01.2014 17:45
45:60
Energa Toruń - Glucose ROW Rybnik
www.torun.tv - 2014-01-04 18:00
04.01.2014 18:00
04.01.2014 18:00
79:69
KS Basket 25 Bydgoszcz - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 04.01.2014 19:00
04.01.2014 19:00
76:61
Arka Gdynia - Widzew Szkoła Gortata Łódź 05.01.2014 15:00
05.01.2014 15:00
73:45
MKS MOS Konin (PK) - Wisła CanPack Kraków 05.01.2014 17:00
05.01.2014 17:00
46:98

Runda Zasadnicza (Kolejka XVII)

Glucose ROW Rybnik - KS Basket 25 Bydgoszcz 08.01.2014 18:00
08.01.2014 18:00
61:76
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Arka Gdynia 08.01.2014 18:00
08.01.2014 18:00
86:71
Widzew Szkoła Gortata Łódź - MKS MOS Konin (PK) 08.01.2014 18:00
08.01.2014 18:00
71:53
Wisła CanPack Kraków - KK Wilki Morskie Szczecin 08.01.2014 18:00
08.01.2014 18:00
76:61
Energa Toruń - CCC Polkowice
www.torun.tv - 2014-01-08 19:00
08.01.2014 19:00
08.01.2014 19:00
57:60

Runda Zasadnicza (Kolejka XVIII)

CCC Polkowice - Wisła CanPack Kraków
TVP Wrocław - 2014-01-11 17:45
11.01.2014 17:45
11.01.2014 17:45
63:73
KK Wilki Morskie Szczecin - Widzew Szkoła Gortata Łódź 11.01.2014 18:00
11.01.2014 18:00
79:55
MKS MOS Konin (PK) - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 11.01.2014 18:00
11.01.2014 18:00
58:83
Arka Gdynia - Glucose ROW Rybnik 11.01.2014 18:00
11.01.2014 18:00
63:75
KS Basket 25 Bydgoszcz - Energa Toruń 11.01.2014 18:00
11.01.2014 18:00
67:52