Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice Enea AZS Poznań Politechnika Gdańska PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Widzew Łódź Wisła Kraków
Widzew Łódź
48  :  83 (10:34, 16:17, 11:7, 11:25)
Energa Toruń
Etap I - 3 kolejka | 17.10.2018 18:00
Sędziowie: Dariusz Lenczowski, Mariusz Adameczek, Agata Maj | Komisarz: Robert Zieliński

Widzew Łódź

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Amanda Dowe 1 32:580/2 0.00/1 0.00/3 0.01/2 50.01 3 4 1 3 3 4 1 2   1 -19
4 Jagoda Bandoch DNP                                   
6 Anna Kudelska DNP                                   
9 Amina Marković 0 07:30   0/1 0.00/1 0.0     1 1   1 1 2       -2 -10
10 Klaudia Perisa 2 18:461/3 33.30/2 0.01/5 20.0   1 3 4 1 4 3 7 1 1 1 -2 -21
11 Klaudia Gertchen 16 32:454/5 80.02/7 28.66/12 50.02/2 100.03 3 6 1   3 1 2 1   19 -42
13 Julia Drop 10 31:072/5 40.02/5 40.04/10 40.0     2 2 4 4 1 8 1     3 -23
15 Aleksandra Pawlak 8 35:044/7 57.10/3 0.04/10 40.00/1 0.0  5 5   3 1 2 2     6 -22
22 Katarina Vucković 10 35:280/4 0.02/5 40.02/9 22.24/4 100.02 3 5 5 2 4 2 1 2   14 -28
30 Elżbieta Paździerska 0 04:58   0/1 0.00/1 0.0         1 1   3 1     -2 -7
34 Natalia Gzinka 1 01:24         1/2 50.0          1         0 -3
Drużyna 1 3 4   1
Suma 48 200:00 11/26 42,3 6/25 24 17/51 33,3 8/11 72,7 7 20 27 13 18 17 29 9 6 1 37  

Energa Toruń

Trener: Štefan Svitek. Asystent: Richard Leško

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 4 13:151/4 25.00/1 0.01/5 20.02/2 100.01 1 2   1 1   1   1 3 2
3 Angelika Stankiewicz 15 18:533/4 75.02/7 28.65/11 45.53/4 75.0  2 2 3 1 6 2 1   1 12 17
4 Ana-Marija Begić 3 17:310/1 0.01/2 50.01/3 33.3     3 3 3 2   2 2     7 15
10 Roksana Schmidt 10 09:561/1 100.02/2 100.03/3 100.02/2 100.0        1 1         10 7
11 Agnieszka Skobel 13 23:083/3 100.02/4 50.05/7 71.41/3 33.32 2 4 3   2 2 6     20 22
14 Emilia Tłumak 10 18:072/4 50.02/2 100.04/6 66.7   2 1 3   2   1       10 17
15 Daugile Sarauskaite 6 17:533/5 60.0   3/5 60.00/2 0.03 3 6   2 2 3 1   1 6 13
16 Katarzyna Trzeciak 4 22:252/5 40.00/2 0.02/7 28.6     1 1 3 3   2 5   1 6 29
21 Laura Miškinienė 11 22:073/5 60.01/2 50.04/7 57.12/2 100.02 7 9 1 4 2 3 1     16 22
25 Nirra Fields 6 14:481/7 14.31/2 50.02/9 22.21/2 50.01 2 3 1   2 2   1 2 1 22
34 Sanja Mandić 1 17:350/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.0  1 1 2 2 2 3 2     0 6
99 Miriam Uro-Nilie 0 04:22                                0 3
Drużyna 3 4 7   1
Suma 83 200:00 19/40 47,5 11/25 44 30/65 46,2 12/19 63,2 11 23 34 16 18 18 20 19 1 6 91  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet Enel-Med Enel-Sport Veroni Active Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD PZBuk

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Bydgoszcz

Partnerzy

Kujawsko Pomorskie Aerowatch Sklep Koszykarza Veroni Active Enel-Med Enel-Sport Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa