Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Artego Bydgoszcz
Arka Gdynia
TV | 2019-12-14 19:10
64
71
Sportklub - 2019-12-14 19:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2019-12-15 18:00
84
82
Enea AZS Poznań
Wisła Kraków
2019-12-17 18:30
59
66
Energa Toruń
Arka Gdynia
2019-12-21 18:00
44
66
Enea AZS Poznań
DGT Politechnika Gdańska
2019-12-21 18:30
58
75
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-12-22 17:00
71
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-22 18:00
87
59
CosinusMED Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2019-12-22 18:00
60
77
TV Toya - 2019-12-22 17:55
AZS Uniwersytet Gdański
CCC Polkowice
2020-01-04 17:00
57
88
DGT Politechnika Gdańska
Artego Bydgoszcz
2020-01-05 16:00
45
76
1KS Ślęza Wrocław
CosinusMED Widzew Łódź
2020-01-05 17:00
67
70
Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
2020-01-08 18:30
78
60
Energa Toruń
DGT Politechnika Gdańska
2020-01-11 18:00
57
48
CosinusMED Widzew Łódź
AZS Uniwersytet Gdański
TV | 2020-01-11 18:00
78
67
TV Toya - 2020-01-11 17:55
Enea AZS Poznań
1KS Ślęza Wrocław
2020-01-11 19:00
41
72
Artego Bydgoszcz
Wisła Kraków
2020-01-12 18:00
76
69
CCC Polkowice
Arka Gdynia
2020-01-12 19:00
61
65
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2020-01-12 19:10
88
65
Sportklub -
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Kraków
2020-01-16 18:30
54
48
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-17 17:00
80
88
CCC Polkowice
MKS Pruszków
2020-01-17 19:30
95
59
Arka Gdynia
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2020-01-18 17:00
70
65
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2020-01-18 19:30
64
72
Arka Gdynia
CCC Polkowice
2020-01-19 16:00
83
73
CosinusMED Widzew Łódź
48  :  83 (10:34, 16:17, 11:7, 11:25)
Energa Toruń
Etap I - 3 kolejka | 17.10.2018 18:00
Sędziowie: Dariusz Lenczowski, Mariusz Adameczek, Agata Maj | Komisarz: Robert Zieliński

Widzew Łódź

Trener: Elmedin Omanić

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Amanda Dowe 1 32:580/2 0.00/1 0.00/3 0.01/2 50.01 3 4 1 3 3 4 1 2   1 -19
4 Jagoda Bandoch DNP                                   
6 Anna Kudelska DNP                                   
9 Amina Marković 0 07:30   0/1 0.00/1 0.0     1 1   1 1 2       -2 -10
10 Klaudia Perisa 2 18:461/3 33.30/2 0.01/5 20.0   1 3 4 1 4 3 7 1 1 1 -2 -21
11 Klaudia Gertchen 16 32:454/5 80.02/7 28.66/12 50.02/2 100.03 3 6 1   3 1 2 1   19 -42
13 Julia Drop 10 31:072/5 40.02/5 40.04/10 40.0     2 2 4 4 1 8 1     3 -23
15 Aleksandra Pawlak 8 35:044/7 57.10/3 0.04/10 40.00/1 0.0  5 5   3 1 2 2     6 -22
22 Katarina Vucković 10 35:280/4 0.02/5 40.02/9 22.24/4 100.02 3 5 5 2 4 2 1 2   14 -28
30 Elżbieta Paździerska 0 04:58   0/1 0.00/1 0.0         1 1   3 1     -2 -7
34 Natalia Gzinka 1 01:24         1/2 50.0          1         0 -3
Drużyna 1 3 4   1
Suma 48 200:00 11/26 42,3 6/25 24 17/51 33,3 8/11 72,7 7 20 27 13 18 17 29 9 6 1 37  

Energa Toruń

Trener: Štefan Svitek. Asystent: Richard Leško

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Alice Kunek 4 13:151/4 25.00/1 0.01/5 20.02/2 100.01 1 2   1 1   1   1 3 2
3 Angelika Stankiewicz 15 18:533/4 75.02/7 28.65/11 45.53/4 75.0  2 2 3 1 6 2 1   1 12 17
4 Ana-Marija Begić 3 17:310/1 0.01/2 50.01/3 33.3     3 3 3 2   2 2     7 15
10 Roksana Schmidt 10 09:561/1 100.02/2 100.03/3 100.02/2 100.0        1 1         10 7
11 Agnieszka Skobel 13 23:083/3 100.02/4 50.05/7 71.41/3 33.32 2 4 3   2 2 6     20 22
14 Emilia Tłumak 10 18:072/4 50.02/2 100.04/6 66.7   2 1 3   2   1       10 17
15 Daugile Sarauskaite 6 17:533/5 60.0   3/5 60.00/2 0.03 3 6   2 2 3 1   1 6 13
16 Katarzyna Trzeciak 4 22:252/5 40.00/2 0.02/7 28.6     1 1 3 3   2 5   1 6 29
21 Laura Miškinienė 11 22:073/5 60.01/2 50.04/7 57.12/2 100.02 7 9 1 4 2 3 1     16 22
25 Nirra Fields 6 14:481/7 14.31/2 50.02/9 22.21/2 50.01 2 3 1   2 2   1 2 1 22
34 Sanja Mandić 1 17:350/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.0  1 1 2 2 2 3 2     0 6
99 Miriam Uro-Nilie 0 04:22                                0 3
Drużyna 3 4 7   1
Suma 83 200:00 19/40 47,5 11/25 44 30/65 46,2 12/19 63,2 11 23 34 16 18 18 20 19 1 6 91  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne Foods by Ann

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Sponsor główny

Energa

Gospodarz Turnieju

Miasto Lublin

Partnerzy

Lubelskie Energa Enel-Med Enel-Sport Aerowatch Ziaja

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa