Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń
TVP Sport - 2014-10-03 18:00
03.10.2014 18:00
03.10.2014 18:00
71:72
Wisła CanPack Kraków - Arka Gdynia
Internet - 2014-10-04 16:00
04.10.2014 16:00
04.10.2014 16:00
96:37
Widzew Szkoła Gortata Łódź - PGE MKK Siedlce
Internet - 2014-10-04 17:30
04.10.2014 17:30
04.10.2014 17:30
56:75
Glucose ROW Rybnik - KS Basket 25 Bydgoszcz 04.10.2014 17:30
04.10.2014 17:30
62:75
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Chemat Basket Konin 04.10.2014 18:00
04.10.2014 18:00
74:71
Ślęza Wrocław - CCC Polkowice
TVP Wrocław - 2014-10-05 17:45
05.10.2014 17:45
05.10.2014 17:45
54:63

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Energa Toruń - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Internet - 2014-10-11 16:00
11.10.2014 16:00
11.10.2014 16:00
82:58
Arka Gdynia - Ślęza Wrocław 11.10.2014 17:00
11.10.2014 17:00
72:77
CCC Polkowice - Glucose ROW Rybnik 11.10.2014 17:45
11.10.2014 17:45
76:47
PGE MKK Siedlce - Chemat Basket Konin 11.10.2014 18:00
11.10.2014 18:00
88:65
KS Basket 25 Bydgoszcz - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 11.10.2014 18:00
11.10.2014 18:00
91:41
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Wisła CanPack Kraków
Internet - 2014-10-11 18:00
11.10.2014 18:00
11.10.2014 18:00
41:81

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Glucose ROW Rybnik - Arka Gdynia 16.10.2014 18:00
16.10.2014 18:00
62:59
Wisła CanPack Kraków - PGE MKK Siedlce
Internet - 2014-10-18 16:00
18.10.2014 16:00
18.10.2014 16:00
60:55
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - KS Basket 25 Bydgoszcz
Sportklub - 2014-10-18 16:00
18.10.2014 16:00
18.10.2014 16:00
93:76
Ślęza Wrocław - Widzew Szkoła Gortata Łódź 18.10.2014 18:00
18.10.2014 18:00
75:81
Chemat Basket Konin - Energa Toruń
Internet - 2014-10-19 17:00
19.10.2014 17:00
19.10.2014 17:00
70:80
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice 03.12.2014 17:00
03.12.2014 17:00
63:59

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

KS Basket 25 Bydgoszcz - Chemat Basket Konin
Internet (PPV) - 2014-10-25 16:00
25.10.2014 16:00
25.10.2014 16:00
103:62
PGE MKK Siedlce - Energa Toruń
Internet - 2014-10-25 17:00
25.10.2014 17:00
25.10.2014 17:00
65:86
Glucose ROW Rybnik - Widzew Szkoła Gortata Łódź 25.10.2014 17:30
25.10.2014 17:30
75:53
CCC Polkowice - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
TVP Wrocław - 2014-10-25 17:45
25.10.2014 17:45
25.10.2014 17:45
69:67
Arka Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 26.10.2014 16:00
26.10.2014 16:00
71:75
Wisła CanPack Kraków - Ślęza Wrocław
Internet - 2014-10-26 16:00
26.10.2014 16:00
26.10.2014 16:00
83:64

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Ślęza Wrocław - PGE MKK Siedlce
Sportklub - 2014-11-02 16:00
02.11.2014 16:00
02.11.2014 16:00
72:65
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Widzew Szkoła Gortata Łódź 02.11.2014 16:00
02.11.2014 16:00
70:53
Chemat Basket Konin - CCC Polkowice 02.11.2014 17:00
02.11.2014 17:00
62:65
Energa Toruń - KS Basket 25 Bydgoszcz
Internet - 2014-11-02 17:00
02.11.2014 17:00
02.11.2014 17:00
92:71
Glucose ROW Rybnik - Wisła CanPack Kraków 02.11.2014 17:30
02.11.2014 17:30
61:84
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Arka Gdynia 02.11.2014 18:00
02.11.2014 18:00
95:60

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Internet - 2014-11-08 16:00
08.11.2014 16:00
08.11.2014 16:00
81:56
PGE MKK Siedlce - KS Basket 25 Bydgoszcz
Internet - 2014-11-08 18:00
08.11.2014 18:00
08.11.2014 18:00
65:82
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Widzew Szkoła Gortata Łódź 08.11.2014 18:00
08.11.2014 18:00
76:65
Ślęza Wrocław - Glucose ROW Rybnik 08.11.2014 18:00
08.11.2014 18:00
80:82
Chemat Basket Konin - Arka Gdynia 09.11.2014 17:00
09.11.2014 17:00
54:77
CCC Polkowice - Energa Toruń
TVP Sport/TVP Wrocław - 2014-11-09 17:45
09.11.2014 17:45
09.11.2014 17:45
73:62

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

Glucose ROW Rybnik - PGE MKK Siedlce 15.11.2014 17:30
15.11.2014 17:30
68:63
KS Basket 25 Bydgoszcz - CCC Polkowice
TVP Wrocław - 2014-11-15 17:45
15.11.2014 17:45
15.11.2014 17:45
66:64
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Ślęza Wrocław 15.11.2014 18:00
15.11.2014 18:00
54:73
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków 15.11.2014 18:00
15.11.2014 18:00
66:71
Chemat Basket Konin - Widzew Szkoła Gortata Łódź 16.11.2014 17:00
16.11.2014 17:00
63:79
Energa Toruń - Arka Gdynia
Internet - 2014-11-16 17:00
16.11.2014 17:00
16.11.2014 17:00
102:73

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz 21.11.2014 18:00
21.11.2014 18:00
60:98
Wisła CanPack Kraków - Chemat Basket Konin
Internet - 2014-11-22 17:45
22.11.2014 17:45
22.11.2014 17:45
88:49
Energa Toruń - Widzew Szkoła Gortata Łódź 22.11.2014 18:00
22.11.2014 18:00
86:63
Glucose ROW Rybnik - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 23.11.2014 17:30
23.11.2014 17:30
86:68
PGE MKK Siedlce - CCC Polkowice
TVP Wrocław - 2014-11-22 17:45
23.11.2014 17:45
23.11.2014 17:45
62:79
Ślęza Wrocław - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 23.11.2014 19:00
23.11.2014 19:00
72:76

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - PGE MKK Siedlce 29.11.2014 16:00
29.11.2014 16:00
90:70
Arka Gdynia - CCC Polkowice 29.11.2014 16:00
29.11.2014 16:00
48:67
KS Basket 25 Bydgoszcz - Widzew Szkoła Gortata Łódź 29.11.2014 17:00
29.11.2014 17:00
95:64
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Glucose ROW Rybnik 29.11.2014 18:00
29.11.2014 18:00
84:70
Ślęza Wrocław - Chemat Basket Konin 29.11.2014 18:00
29.11.2014 18:00
88:62
Energa Toruń - Wisła CanPack Kraków
Internet - 2014-11-30 17:00
30.11.2014 17:00
30.11.2014 17:00
74:89

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - KS Basket 25 Bydgoszcz
Internet - 2014-12-06 17:00
06.12.2014 17:00
06.12.2014 17:00
88:62
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 06.12.2014 17:00
06.12.2014 17:00
58:68
PGE MKK Siedlce - Arka Gdynia
Internet - 2014-12-06 18:00
06.12.2014 18:00
06.12.2014 18:00
79:73
Ślęza Wrocław - Energa Toruń 06.12.2014 18:00
06.12.2014 18:00
57:75
Chemat Basket Konin - Glucose ROW Rybnik 07.12.2014 17:00
07.12.2014 17:00
72:83
Widzew Szkoła Gortata Łódź - CCC Polkowice
Internet - 2014-12-07 17:45
07.12.2014 17:45
07.12.2014 17:45
99:98

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Arka Gdynia - Widzew Szkoła Gortata Łódź
Sportklub - 2014-12-13 15:00
13.12.2014 15:00
13.12.2014 15:00
80:65
KS Basket 25 Bydgoszcz - Ślęza Wrocław 13.12.2014 17:00
13.12.2014 17:00
65:58
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - PGE MKK Siedlce 13.12.2014 18:00
13.12.2014 18:00
89:69
CCC Polkowice - Wisła CanPack Kraków
TVP Sport/TVP Wrocław - 2014-12-14 17:45
14.12.2014 17:45
14.12.2014 17:45
51:59
Energa Toruń - Glucose ROW Rybnik
Internet - 2014-12-14 19:00
14.12.2014 19:00
14.12.2014 19:00
79:66
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Chemat Basket Konin 22.01.2015 18:00
22.01.2015 18:00
63:73

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

PGE MKK Siedlce - Widzew Szkoła Gortata Łódź
Internet - 2014-12-19 18:00
19.12.2014 18:00
19.12.2014 18:00
76:63
CCC Polkowice - Ślęza Wrocław
TVP Wrocław - 2014-12-20 17:45
20.12.2014 17:45
20.12.2014 17:45
92:38
Energa Toruń - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Internet - 2014-12-20 18:00
20.12.2014 18:00
20.12.2014 18:00
69:66
Arka Gdynia - Wisła CanPack Kraków 21.12.2014 16:00
21.12.2014 16:00
82:90
KS Basket 25 Bydgoszcz - Glucose ROW Rybnik 21.12.2014 17:00
21.12.2014 17:00
88:53
Chemat Basket Konin - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 21.12.2014 17:00
21.12.2014 17:00
62:83

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Glucose ROW Rybnik - CCC Polkowice 10.12.2014 18:00
10.12.2014 18:00
66:78
Wisła CanPack Kraków - Widzew Szkoła Gortata Łódź
Internet - 2015-01-03 17:00
03.01.2015 17:00
03.01.2015 17:00
92:40
Chemat Basket Konin - PGE MKK Siedlce 04.01.2015 17:00
04.01.2015 17:00
69:71
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Energa Toruń 04.01.2015 18:00
04.01.2015 18:00
78:79
Ślęza Wrocław - Arka Gdynia
TVP Wrocław - 2015-01-06 17:45
06.01.2015 17:45
06.01.2015 17:45
92:79
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - KS Basket 25 Bydgoszcz 07.01.2015 18:00
07.01.2015 18:00
63:73

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Arka Gdynia - Glucose ROW Rybnik 10.01.2015 15:00
10.01.2015 15:00
64:75
CCC Polkowice - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 10.01.2015 17:45
10.01.2015 17:45
80:67
PGE MKK Siedlce - Wisła CanPack Kraków
Internet - 2015-01-10 18:00
10.01.2015 18:00
10.01.2015 18:00
59:73
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Ślęza Wrocław
Internet - 2015-01-10 18:00
10.01.2015 18:00
10.01.2015 18:00
74:76
KS Basket 25 Bydgoszcz - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 11.01.2015 17:00
11.01.2015 17:00
62:53
Energa Toruń - Chemat Basket Konin
Internet - 2015-01-11 17:00
11.01.2015 17:00
11.01.2015 17:00
88:65

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice 17.01.2015 18:00
17.01.2015 18:00
81:79
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Arka Gdynia 17.01.2015 18:00
17.01.2015 18:00
74:73
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Glucose ROW Rybnik
Internet - 2015-01-17 18:00
17.01.2015 18:00
17.01.2015 18:00
64:66
Ślęza Wrocław - Wisła CanPack Kraków 17.01.2015 18:00
17.01.2015 18:00
51:83
Energa Toruń - PGE MKK Siedlce 18.01.2015 17:00
18.01.2015 17:00
91:71
Chemat Basket Konin - KS Basket 25 Bydgoszcz 18.01.2015 17:00
18.01.2015 17:00
74:88

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - Glucose ROW Rybnik
Internet - 2015-01-31 16:00
31.01.2015 16:00
31.01.2015 16:00
106:45
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Sportklub - 2015-01-31 17:30
31.01.2015 17:30
31.01.2015 17:30
51:72
CCC Polkowice - Chemat Basket Konin 31.01.2015 17:45
31.01.2015 17:45
72:46
PGE MKK Siedlce - Ślęza Wrocław 01.02.2015 17:00
01.02.2015 17:00
70:59
KS Basket 25 Bydgoszcz - Energa Toruń 01.02.2015 17:00
01.02.2015 17:00
72:66
Arka Gdynia - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 01.02.2015 19:00
01.02.2015 19:00
74:66

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Widzew Szkoła Gortata Łódź - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 22.01.2015 18:30
22.01.2015 18:30
59:69
KS Basket 25 Bydgoszcz - PGE MKK Siedlce 07.02.2015 17:00
07.02.2015 17:00
75:70
Glucose ROW Rybnik - Ślęza Wrocław 07.02.2015 17:30
07.02.2015 17:30
64:72
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Wisła CanPack Kraków
TVP Lublin - 2015-02-07 18:00
07.02.2015 18:00
07.02.2015 18:00
61:103
Energa Toruń - CCC Polkowice
Internet - 2015-02-08 17:00
08.02.2015 17:00
08.02.2015 17:00
64:67
Arka Gdynia - Chemat Basket Konin 08.02.2015 19:00
08.02.2015 19:00
95:62

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Wisła CanPack Kraków - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
Internet - 2015-02-14 16:00
14.02.2015 16:00
14.02.2015 16:00
68:64
PGE MKK Siedlce - Glucose ROW Rybnik
Sportklub - 2015-02-14 17:00
14.02.2015 17:00
14.02.2015 17:00
72:85
CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz 14.02.2015 17:45
14.02.2015 17:45
57:66
Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 14.02.2015 18:00
14.02.2015 18:00
67:63
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Chemat Basket Konin
Internet - 2015-02-14 18:00
14.02.2015 18:00
14.02.2015 18:00
78:89
Arka Gdynia - Energa Toruń 15.02.2015 16:00
15.02.2015 16:00
67:83

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Widzew Szkoła Gortata Łódź - Energa Toruń
Internet - 2015-02-21 18:00
21.02.2015 18:00
21.02.2015 18:00
72:82
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Glucose ROW Rybnik 21.02.2015 19:00
21.02.2015 19:00
68:62
Chemat Basket Konin - Wisła CanPack Kraków 22.02.2015 17:00
22.02.2015 17:00
63:84
CCC Polkowice - PGE MKK Siedlce 22.02.2015 17:45
22.02.2015 17:45
63:51
KS Basket 25 Bydgoszcz - Arka Gdynia 22.02.2015 18:00
22.02.2015 18:00
94:60
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Ślęza Wrocław 22.02.2015 18:00
22.02.2015 18:00
64:52

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

CCC Polkowice - Arka Gdynia 18.02.2015 17:45
18.02.2015 17:45
66:51
Glucose ROW Rybnik - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 18.02.2015 18:00
18.02.2015 18:00
66:77
Chemat Basket Konin - Ślęza Wrocław
Internet - 2015-02-25 18:00
25.02.2015 18:00
25.02.2015 18:00
82:66
Wisła CanPack Kraków - Energa Toruń 25.02.2015 18:30
25.02.2015 18:30
70:66
Widzew Szkoła Gortata Łódź - KS Basket 25 Bydgoszcz 25.02.2015 19:00
25.02.2015 19:00
59:94
PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 26.02.2015 18:00
26.02.2015 18:00
68:52

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Arka Gdynia - PGE MKK Siedlce 04.03.2015 17:00
04.03.2015 17:00
59:71
KS Basket 25 Bydgoszcz - Wisła CanPack Kraków 04.03.2015 17:00
04.03.2015 17:00
68:90
CCC Polkowice - Widzew Szkoła Gortata Łódź 04.03.2015 17:45
04.03.2015 17:45
70:45
Glucose ROW Rybnik - Chemat Basket Konin 04.03.2015 18:00
04.03.2015 18:00
68:74
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 04.03.2015 18:00
04.03.2015 18:00
74:48
Energa Toruń - Ślęza Wrocław
Internet - 2015-03-04 19:00
04.03.2015 19:00
04.03.2015 19:00
74:51

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

Glucose ROW Rybnik - Energa Toruń 07.03.2015 17:30
07.03.2015 17:30
55:72
PGE MKK Siedlce - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 08.03.2015 18:00
08.03.2015 18:00
79:83
Chemat Basket Konin - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 08.03.2015 18:00
08.03.2015 18:00
71:67
Ślęza Wrocław - KS Basket 25 Bydgoszcz 08.03.2015 18:00
08.03.2015 18:00
52:65
Wisła CanPack Kraków - CCC Polkowice
Internet - 2015-03-08 18:00
08.03.2015 18:00
08.03.2015 18:00
74:47
Widzew Szkoła Gortata Łódź - Arka Gdynia
Internet - 2015-03-08 18:00
08.03.2015 18:00
08.03.2015 18:00
66:59